Prezident Putin neměl na vybranou, nezbývalo jiné řešení

24.02.2022

Poté, co Vladimír Putin uznal Doněckou lidovou republiku a Luhanskou lidovou republiku, se vynořila řada otázek, přímo navazujících na toto rozhodnutí. Především jde o to, co bude dál s Ukrajinou poté, kdy Vladimír Putin zároveň prohlásil Minské dohody za minulost? Dle některých politologů, především Valerije Pjakina, který to opakuje již několik let, by odstoupení od Minských dohod znamenalo zánik Ukrajiny tak, jak jsme ji v minulosti znali.

Putin neměl na vybranou, pokud by nereagoval na vzniklou situaci, hrozila by masová genocida obyvatel Donbasu, ukrajinská armáda byla již připravena na masivní bombardování civilního obyvatelstva Donbasu, včetně raketového útoku. Putin neměl na vybranou: pokud by tyto dvě republiky neuznal, nesl by před ruským národem plnou odpovědnost za připravovaný a následně provedený masakr civilního obyvatelstva ze strany loutkového kyjevského režimu, řízeného Deep State USA.

V okamžiku, kdy tak učinil, vyvstala další otázka: jak zamezit rozmístění jaderných taktických zbraní na území Ukrajiny a jak zajistit další existenci Ukrajiny bez toho, že by došlo k jejímu totálnímu rozkladu a rozporcování mezi okolní země (Rumunsko, Maďarsko, Polsko). Ani zde neměl Vladimír Putin na výběr. Po kroku číslo jedna musel následovat krok číslo dva! Krok, který bude proveden překvapivě, rychle a bez zbytečných obětí, tedy vstup ruských vojsk na území Ukrajiny, následné "začištění" banderovských zločinců a zastavení rozkladu, do nějž se Ukrajina během posledních osmi let propadla.

Z tohoto pohledu je pro mne Putinovo rozhodnutí správným a pro budoucnost jediným možným krokem, který je zároveň nesmírně riskantním a vyžadoval mimořádnou odvahu a rozhodnost! Věřím, že veškeré další dění proběhne s minimem obětí a povede později jak ku prospěchu Ukrajiny, tak zbytku světa!

Pokud by snad někdo zapomněl - vzpomeňte si, co za zločiny proti lidskosti v uplynulých osmi letech na území Ukrajiny pod vedením banderovských zločinců proběhlo, a mohlo následovat.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!