Nový velitel ruské armády na Ukrajině se ujal funkce

13.04.2022

Ukrajina přijde o celou svoji armádu v kotli na Donbasu, pokud se těchto 100 000 vojáků nevzdá! Generál Alexander Dvornikov byl dosazen Vladimirem Putinem do čela operace, aby "ukrajinskou otázku" vyřešil a ukončil stejně jako v Sýrii! Ukrajina odstoupila od předběžných dohod z Istanbulu a podle ruského prezidenta je vyjednávání s Kyjevem znovu ve slepé uličce! Londýn podle informací napíná veškeré síly, aby Kyjev nepodepsal příměří s Moskvou!

V Moskvě se začaly dít velké změny a všechno nasvědčuje tomu, že Kreml chce válku na Ukrajině rozhodnout za použití metod a taktiky ze Sýrie. Vladimir Putin totiž odvolal dosavadní velení speciální vojenské operace na Ukrajině a do jejího čela dosadil bývalého velitele ruských vojsk v Sýrii, generála Alexander Dvornikova, kterého západní tajné služby označují za "Řezníka ze Sýrie" kvůli jeho taktice plošného bombardování skladů nastrčených neziskovek (USAID, Global inititative) v Sýrii s minimálním kontaktem s nepřítelem.

Byl to právě on, kdo zavedl v Sýrii bombardování zásobovacích skladů mezinárodních neziskovek, které pod rouškou humanitární pomoci sloužily jako sklady dodávek zbraní pro ISIL od americké CIA a od Pentagonu. Právě včera proběhla první tisková konference generálního štábu DLR v Doněcku, kde velitel místní domobrany oznámil podrobnosti. Na této tiskovce poprvé oficiálně zaznělo, že ruská armáda je připravena vyhladit 100 000 ukrajinských vojáků v kotli na Donbasu, pokud se nevzdají.

Video: https://aeronet.news/video-novy-velitel-specialni-vojenske-operace-ruske-armady-na-ukrajine-a-byvaly-velitel-ruskych-vojsk-v-syrii-se-ujal-funkce-ukrajina-prijde-o-celou-svoji-armadu-v-kotli-na-donbasu/

Válečná fronta na Donbasu má podle těchto informací šířku zhruba 200 km a její hloubka zasahuje až na střední Ukrajinu. Tento kotel vznikl již v roce 2015 a postupně se rozšiřoval. V kotli je již 7 let "zakopáno" podle odhadů až 100 000 ukrajinských vojáků, kteří jsou ale izolováni, dodávky munice a jídla jsou přerušované či úplně zastavené v důsledku dokončování ruského obklíčení, ale z výroků na tiskovce vyplývá, že Moskva nebude čekat na vyhladovění ukrajinské armády v kotli a pokud se ukrajinská armáda rychle nevzdá, bude zničena.

Rusko by podle toho, co jsme viděli v Sýrii, použilo termobarické zbraně, které se ukazují jako nejefektivnější pro likvidaci zakopaných vojsk. Není jasné, kolik je v kotli zahraničních vojáků a žoldáků, protože kotel vznikal od roku 2015 s aktivní západní účastí a na Ukrajině je podle odhadů až 15 000 žoldáků, z nichž většina bude právě v kotli na Donbasu, do kterého se stěhují zatlačované zbytky žoldáckých skupin z jihu, kterým se nepodařilo uprchnout přes řeku Dněpr na západ Ukrajiny.

Mírová jednání znovu selhala, Kyjev znovu odstoupil od slibů z Istanbulu

Vladimir Putin v úterý prohlásil, že mírová jednání s Ukrajinou jsou znovu na bodu mrazu, protože Kyjev nedodržel předběžné dohody z Istanbulu a v posledním návrhu na mírové garance, které přišly z Kyjeva, chybí bezpečnostní garance Kyjeva pro Krym, tedy garance toho, že Kyjev se v budoucnu nepokusí o invazi na Krym.

Znovu se ukazuje, že Kyjev ve skutečnosti nechce mírovou smlouvu s Ruskem a jedná se pouze o zdržovací taktiku s cílem dostat na Ukrajinu více zbraní ze Západu. Dosazení Dvornikova do čela velení ruské operace na Ukrajině naznačuje, že Moskvě právě došla trpělivost a věci se začnou řešit jiným stylem, podle mustru ze Sýrie. To bude znamenat krvavé lázně pro ukrajinské vojáky v kotli na Donbasu.

Vladimir Putin a gen. Alexander Dvornikov
Vladimir Putin a gen. Alexander Dvornikov

Pokud dojde ke zničení ukrajinské armády na Donbasu, Kyjev zůstane bez ozbrojených sil. Demilitarizace země bude prakticky stoprocentní a Ukrajina bude ostře rozdělena na východní denacifikovanou část a na silně nacifikovaný západ Ukrajiny. Pokud nedojde ke změně režimu v Kyjevě, žádná mírová smlouva mezi Ukrajinou a Ruskem nikdy podepsána nebude. Západ je totiž odhodlán bojovat proti Rusku na Ukrajině do posledního Ukrajince! Pouze Ukrajinci mohou vystavit stopku Zelenskému, konzumentovi syntetického kokainu, který mu údajně dodávají poradci britské MI-6 z laboratoří v Salisbury.

Britové údajně dodávají Zelenskému syntetický kokain, je z něho bezvládná loutka bez vlastní vůle a je mu jedno, co se stane s Ukrajinci a Ukrajinou

Kyjev ustoupil od předběžných dohod, uzavřených mezi ukrajinskými a ruskými vyjednávacími týmy v Istanbulu koncem března, řekl ruský prezident Vladimir Putin. Podle Putina se mírové rozhovory nyní "vrátily do slepé uličky". Ukrajina znovu odmítla uznat Krym jako ruský a donbaské republiky jako nezávislé, vysvětlil ruský prezident v úterý na kosmodromu Vostočnyj na ruském Dálném východě.

Zdůraznil, že tyto dva body jsou klíčovými tématy, bez nichž nelze v rozhovorech dosáhnout naprosto žádného pokroku. Poslední kolo jednání mezi Moskvou a Kyjevem se konalo před dvěma týdny v tureckém Istanbulu, kde podle ruské strany ukrajinská delegace nabídla svůj první návrh písemných návrhů, jak konflikt vyřešit. Návrh se ale nakonec odlišuje od slibů v Istanbulu a situace se nikam neposunula.

Zelenský je podle informací Ilji Kivi, ukrajinského poslance, pod vlivem drog a ve skutečnosti je plánem britské MI-6 obětování celé ukrajinské armády na Donbasu, aby Rusko bylo natrvalo vykresleno jako tyran, který pozabíjel celou armádu jednoho evropského národa. Ukrajina bez armády se potom stane jedním obrovským a nekontrolovaným Somálskem přímo na hranici EU. Části Ukrajiny bez silné centrální vlády se postupně promění v sektářsky řízené územní bloky, vedené a řízené neonacistickými skupinami podle vzoru ISIL ze Sýrie.

Prostor Ukrajiny na západ od Dněpru bude jednou z nejnebezpečnějších oblastí v Evropě, kde budou působit bez jakékoliv centrální kontroly soukromé bezpečnostní agentury, žoldáci, tajné služby a zlatokopové, kteří rozvrácenou Ukrajinu budou plundrovat a privatizovat zevnitř sami a bez kontroly Kyjeva. Už teď v Kyjevě jsou hlášeny pouliční války mezi ukrajinskou policií a tajnou služnou SBU, kde bojují o kontrolu nad jednotlivými distrikty v Kyjevě, kde potom za bezpečnost vybírají výpalné, poskytují vodu, dodávky elektřiny, jídlo, atd. Je to doslova proces rozpadání Ukrajiny a jednotlivých měst na silové frakce.

Ukrajinu na západ od Dněpru může čekat v dohledné době osud Somálska, pokud u moci v Kyjevě zůstane kokainová loutka

Zatímco americká CIA dodávala Borisi Jelcinovi opiáty a chlast, britská MI-6 dodává Zelenskému syntetický kokain, což je opravdu svinstvo, na kterém ale ujíždějí britské a americké filmové celebrity. Syntetický kokain způsobuje rozpad osobnosti po delší konzumaci a u lidí se projevuje submisivita a znatelný pokles inteligence. Jak dlouho Zelenský konzumuje syntetický kokain, není jasné, ale z chování a jednání Zelenského je patrné, že natáčí svá videa ve chvíli, kdy je po tripu a je jakžtakž při smyslech. Ukrajina nemá šanci porazit ruskou armádu, ale Zelenský namísto ukončení nesmyslné války, která na Donbasu trvá už 8 let, nadále prodlužuje utrpení Ukrajinců.

Volodymyr Zelenský
Volodymyr Zelenský

Vina za válku padá na Kyjev v plném rozsahu a každý konceptuálně gramotný politik to musí vědět. Nacifikace Ukrajiny po roce 2014 je strašlivá. Za 8 let došlo na Ukrajině k takovým změnám, že z Ukrajiny už není pomalu slovanský, ale de facto germánský národ, jehož antirusismus je srovnatelný snad jen s nacisty ve III. Říši. 

Projevy banderismu se přitom neomezí jen na Ukrajinu, spolu s přílivem uprchlíků začne nacifikace a tvrdá banderizace pronikat i do médií a společenského života v celé Evropě.

Rusko brzy kotel na Donbasu uzavře. Ale kdo uzavře Ukrajinu, aby se ti všichni ti Banderovci a Azováci nedostali do EU? To je otázka pro konceptuálně gramotné politiky. Brzy se to stane v EU větším tématem, než covid-19 a inflace dohromady. Téma: Co teď s Ukrajinci v EU?

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!