Odmítání očkování je projevem nedůvěry 

11.11.2021

Otevřený teror režimu proti lidem, kteří odmítají očkování experimentálním vakcínami, se stupňuje. Nyní se připravuje a postupně implementuje jejich postupné vyloučení z běžného života pod záminkou "ochrany zdraví".

Prorežimní média již zahájila potřebnou mediální masáž, vzor nám má být "Západ, kam prý chceme patřit". Neočkovaní nebudou smět v prvním kroku do restaurací, sportovních zařízení, kin a ve druhém kroku do práce, škol, obchodů a nakonec asi nebudou smět vůbec opouštět svůj domov.

Současně jsou odpůrci očkování prezentování jako hlupáci, konspirační teoretici a vůbec pochybná lůza, kterou by bylo nejlepší navždy zlikvidovat. Pak už by očkovacímu ráji nechybělo do úplné dokonalosti vůbec nic. Překvapivě si nikdo nepoložil otázku, proč ti lidé očkování odmítají. Ono se totiž nejedná o žádné hlupáky a většina z nich bude mít o experimentálních vakcínách, jejich prospěšnosti a vedlejších účincích vysoce nadprůměrné znalosti. Proč se ale tito lidé začali o celou problematiku hlouběji zajímat a nakonec na základě vlastní úvahy očkování odmítly?

Protože nemají důvěru v "odborníky", politiky a média, která jim předkládají jen tu jejich oficiální (pravdivou) verzi! Proč by měli lidé, odmítající očkování, věřit lidem jako R. Prymula, který prokazatelně bral obří úplatky od farmaceutických firem!? Proč by měli mít důvěru k "odborníkovi" R. Maďarovi, který přímo pracuje pro největšího dovozce vakcín?! Proč by měli věřit politikům, jako J. Hamáček, A. Vojtěch, A. Babiš, P. Fiala, M. Adamová, V. Rakušan atd., kteří jim lhali a lžou o imigraci, globálním oteplování, ekonomice, LBGT, genderu, koronaviru...?! Vždyť je veřejnost už tolikrát přichytila při otevřeném lhaní! Proč by měli odmítači korona vakcín věřit establishmentovým mediím, jako je ČT, Seznam.cz apod., když lžou úplně stejně skoro o všem,jako výše uvedení politici?!

Tohle je krize důvěry a lidé mají plné právo tuto nedůvěru projevit odmítáním pochybných vakcín.

Zdroj: ceskavec.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!