Paralelní lékařská komora: zastavme covidovou totalitu! 

21.11.2021

Paralelní lékařská komora vás zve na dnešní protest lékařů a zdravotních sester "mrazivé mlčení bílých plášťů" před Ministerstvo zdravotnictví ČR na Palackého náměstí v Praze v čase od 12:00 - 16:00 hod. (21. 11. 2021)

Paralelní lékařská komora byla "zrozena" na Palackého náměstí v Praze jako legitimní názorová platforma řádných členů České lékařské komory, a zvolila si motto: Zastavme zločiny covidistů, kterým jde více o dolary, než o zdraví lidí!

STOP NOVÉ TOTALITĚ!

Kromě lékařů a zdravotních sester sílí také skupiny právníků, advokátů, podnikatelů, přidávají se policisté, hnutí občanů. Na Staroměstském náměstí se ukázalo, že zločiny zástupců Pfizeru na Ministerstvu zdravotnictví nezůstanou nepotrestány!

NEUTEČETE NÁM - SPRAVEDLNOST VÁS DOSTIHNE!

Někteří už práskli do bot a stěhují se do USA, nebo si zařizují americké občanství, až to bouchne! Další osobnosti "čtvrtého" odboje za svobodu vám budeme v příštích dnech představovat! Neprotestovali jsme proti komunistické totalitě desítky let, aby se nám vrátila totalita nová, ještě horší!

Dnes jsou to noví vůdci, bývalí členové KSČ či záloh komunistů z řad SSM, kteří nám opět v Parlamentu diktují, co si máme myslet. Vůdcové SSM - zálohy komunistů ze sedmnáctého listopadu jsou rozlezlí už všude a totalitu nám chtějí vrátit!

MUDr. Miroslav Havrda

Pojmy "potvrzení o bezinfekčnosti" nebo "bezinfekčnost" se již běžně používají v návaznosti na informaci o očkování. Jde o zneužití jazyka, protože přenos infekce probíhá i u očkovaných.

To vede k zasévání umělého nepřátelství, ostrakizaci (tj. vylučování, vypovězení ze skupiny, do které člověk dosud patřil) a falešnému pocitu bezpečí očkovaných. Ve vážném zdravotním stavu totiž končí i očkovaní!

Podle statistiky z října očkování snižuje riziko hospitalizace na JIP. Přesto je třeba připomenout, že například v týdnu před 27. 10. zemřelo na COVID více očkovaných, než neočkovaných.

Z nepochybně ošklivého infekčního onemocnění se stal již problém nikoliv zdravotní, ale ekonomický, politický, společenský, a to celosvětově. Ano, farmaceutické firmy a na ně napojení politici a jejich odborní poskoci s dobře motivovanými nebo i zaplacenými médii, si mohou s celými národy najednou dělat, co chtějí.

Vidíme to dobře nejen u nás, ale ještě více v tzv. demokratických okolních zemích, jako je Německo, Rakousko, Itálie a Francie. Tam je již covidová totalita. Povinné očkování, demonstrace a mlácení obyvatelstva jsou na denním pořádku, ale naše média pochopitelně mlčí.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!