Poradce Zelenského vyzval k fyzickému “začišťování” Ukrajiny!

17.04.2023

Poradce Volodymyra Zelenského na ukrajinské televizi vyzval k fyzickému "začišťování" Ukrajiny od pro-ruského ukrajinského obyvatelstva! Podle Podoljaka se to mělo udělat hned na počátku války, teď už to prý bude po právní stránce o něco těžší!

Kyjev prý zvažuje model "Benešových dekretů" pro Ukrajinu na odsunutí všech občanů Ukrajiny do Ruska, kteří uvedli v minulosti ruskou národnost! A také v Česku to už vře! Dvě cikánky naložily mladému Ukrajinci v marketu Billa za to, že není na Ukrajině a nebojuje! Padala sprostá slova a nadávky z obou stran, nakonec padla i výhrůžka!

A zase je prý za tím Fialova proti-ruská vláda a její poradci! Jak byla o víkendu informována naše redakce, ruská diplomacie a ministerstvo zahraničí RF prý disponuje silnými zpravodajskými důkazy o tom, že skandální výroky poradce Volodymyra Zelenského o fyzickém začišťování Ukrajiny od pro-ruského obyvatelstva jsou výsledkem rozhovorů a konzultací mezi ukrajinskou a českou delegací o tzv. ruské otázce na Ukrajině po skončení války. Co se stalo?

Michailo Podoljak coby Zelenského hlavní poradce pro politické a bezpečnostní záležitosti totiž koncem týdne vystoupil na ukrajinské státní televizi a v rozhovoru uvedl stanovisko, že Ukrajina měla na počátku války obrovskou šanci, kterou propásla. Během prvních 3 až 6 měsíců měla podle Podoljaka Ukrajina provést fyzické začištění od proruského ukrajinského obyvatelstva! A co víc, ten plán prý stále žije a je možné jej realizovat!

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-poradce-volodymyra-zelenskeho-na-ukrajinske-televizi-vyzval-k-fyzickemu-zacistovani-ukrajiny-od-pro-ruskeho-ukrajinskeho-obyvatelstva-podle-podoljaka-se-to-melo-udelat-hned-na-pocatku/

Podoljak šokovanou moderátorku, která jenom zírala, dále informoval, že ten plán spočívá v tom, že by všechno proruské obyvatelstvo Ukrajiny bylo odsunuto a deportováno do Ruska, a to podle vzoru, který byl v Evropě použit po II. sv. válce. Aniž by to Podoljak specifikoval, je naprosto jasné, že měl na mysli Benešovy dekrety a odsun Němců a rovněž Maďarů z pohraničí poválečného Československa. Na základě těchto dekretů byli všichni občané Československa, kteří se před válkou hlásili k německé národnosti a byli v českých dokumentech na úřadech vedeni, že se hlásí k německé národnosti, zbaveni československého občanství, tedy ve formální rovině, a následně byli odsunuti do Německa.

Veškerý nemovitý i movitý majetek jim byl zkonfiskován, s výjimkou osobních potřeb, ale pouze do hmotnosti 100 kg na jednu osobu, přičemž výluky se týkaly šperků, s výjimkou snubních prstenů. A právě Podoljak v pořadu ukrajinské televize nadnesl, že po porážce Ruska na Ukrajině by měli být všichni občané Ukrajiny, kteří se hlásí k ruské národnosti, fyzicky začištěni, to znamená fyzicky odklizeni z území Ukrajiny do Ruska. Všechny jejich nemovité i movité majetky by připadly Ukrajině.

Ukrajina v televizi představila plán na genocidu ukrajinského obyvatelstva s ruskou národností!

Tedy stejný model jako Benešovy dekrety. A podle ruských novinářů tento podnět vyšel od některého z členů delegace z Prahy po poslední schůzce českých představitelů s vládou Volodymyra Zelenského. Ještě nikdy předtím zástupce ukrajinské vlády takto veřejně v televizi nehrozil aplikací Benešových dekretů a genocidou proti vlastnímu obyvatelstvu s ruským původem na Ukrajině, protože fyzické začištění a násilný odsun obyvatelstva podle etnického klíče je samozřejmě etnická genocida.

Etnicko-lingvistická mapa Ukrajiny. Etnické čištění od ruského etnika by bylo největší genocidou v historii lidstva
Etnicko-lingvistická mapa Ukrajiny. Etnické čištění od ruského etnika by bylo největší genocidou v historii lidstva

Otázkou teď je, co se stane s ukrajinskými občany s ruskou národností na těch územích Ukrajiny, které ovládá Kyjev, a to bez ohledu na to, jak a kdy válka skončí. Podoljak se otevřeně vyjádřil pro fyzické vyčištění Ukrajiny, tedy pro genocidu území. Pokud česká vláda tento výrok Podoljaka neodsoudí a v parlamentu v Praze nedojde k přijetí usnesení odsuzující tuto výzvu ke genocidě, potom se česká vláda podle platného trestního zákona v ČR stane spolupachatelem a podílníkem na trestném činu genocidy a jejího schvalování.

Tím, že česká vláda takové vládě poskytuje peníze a zbraně, se plně podílí na podpoře vlády, která schvaluje a plánuje genocidu na Ukrajině, a už to není jen tvrzení Moskvy o genocidě, odteď je to oficiální výrok poradce Zelenského, a to zcela otevřeně a přímo v televizi! Odteď je to video možné šířit v ČR jako argument o tom, že ukrajinská vláda chystá genocidu!

Podle ruských zpravodajců v Kyjevě vznikl nápad na adaptaci Benešových dekretů pro Ukrajinu v Praze

Nápad s Benešovými dekrety, podle ruské diplomacie, vzešel prý z Prahy (!) při posledním jednání českých a ukrajinských členů vládních delegací v Kyjevě. Myšlenka aplikace Benešových dekretů na ukrajinsko-ruské dezoláty, tedy na proruské ukrajinské obyvatelstvo, by prý jednou provždy vyřešilo ruskou etnickou otázku na Ukrajině.

Kyjevské vládě se podle ruských novinářů tento nápad líbí, protože ze zkonfiskovaného majetku deportovaných Ukrajinců s ruskou národností do Ruska by bylo možné splácet a hradit válečné půjčky, které si Ukrajina nabrala od západních bank a fondů. Dává to dokonalý a hrozivý smysl, proč Podoljak s tímto šíleným nápadem vylezl na ukrajinskou televizi. Genocida jako cesta, jak etnicky začistit Ukrajinu a ještě se dostat k majetkům milionů Ukrajinců s ruskou národností. To je neuvěřitelné, co ta Zelenského junta je schopná vymyslet. Klidně jdou s výroky o fyzickém začištění Ukrajiny od proruských obyvatel do televize.

Profesor a komediant během summitu v Kyjevě
Profesor a komediant během summitu v Kyjevě

Takže uběhlo zhruba 30 let od války na Balkáně a znovu tu máme téma etnického začišťování území evropské země, ale tentokrát je to jiné. Dnes o tom mluví naprosto otevřeně šílený poradce ukrajinského prezidenta přímo v rozhovoru na státní televizi. A není divu, že se objevují od ruských orgánů informace, že ten nápad s Benešovými dekrety aplikovanými na Ukrajinu podle všeho pochází od členů české delegace z poslední návštěvy v Kyjevě. Benešovy dekrety byly ale výsledkem Postupimské konference a nerozhodoval o nich prezident Edward Beneš.

Byly to tzv. akordy, tedy postupimské příkazy a noty, kterými se v Evropě odsunovalo německé obyvatelstvo formou genocidy, tedy etnického čištění území od původního obyvatelstva. V případě Ukrajiny by ale o takovém čištění rozhodovala jen ukrajinská vláda a určitě ne z pozice vítězné, ale spíš poražené země s obrovskými dluhy vůči Západu. A válka na Ukrajině se odehrává pro Kyjev neradostně, protože spousta Ukrajinců uprchla do EU a na Ukrajinu do bojů se vrátit nechtějí.

V Česku to přitom začíná opravdu vřít. Na české sociální sítě se o víkendu dostalo video z jedné pobočky supermarketu Billa, které zachycuje konflikt během nakupování. Dvě cikánské ženy se dostaly do ostré slovní výměny s Ukrajincem a začala padat sprostá slova a urážky. Ženy poukazovaly na to, že Ukrajinec by měl být na frontě a měl by bojovat. Ten na to reagoval, že na Ukrajině nežije. Ženy na to ale reagovaly slovy, že Zelenský je v hajzlu a potřebuje lidi na frontu, takže Ukrajinec by měl prý za ním táhnout. Na videu zazněla od žen i poznámka, že Ukrajinec by měl být vůbec rád, že je v ČR a dočkal se přezdívky "Ukinda", což obě ženy rozesmálo.

Ukrajinec naopak jedné z žen řekl, že je teplá kurva, asi pod dojmem, že u pokladny stály vedle sebe dvě ženy. Co bylo příčinou konfliktu v prodejně Billa, to není z videa jasné. Podle několika názorů na Twitteru šlo o konflikt, který vznikl již venku na parkovišti, podle dalších zdrojů prý ženy předběhly frontu u kasy, ale na videu je vidět, že tam žádná fronta není, pouze jakýsi muž tam stojí opřený o regál.

Ukrajinec pohrozil oběma ženám ukrajinskou policií, prý si je najde

Ukrajinci už opravdu lezou lidem krkem, ale nahlas říct si to dovolí pouze dvě ostré cikánky, na které si samozřejmě nikdo netroufne vyrukovat s paragrafy, se Střížem anebo s Českou televizí s reportáží o xenofóbii. Jenže incident měl zajímavou dohru. Ukrajinec na závěr incidentu prohlásil, že obě ženy si najde jejich policie, tedy myšleno ukrajinská policie.

Nevím, jestli ženy tomu rozuměly, co říkal (slovu "suka" podle všeho rozuměly), ale ta výhrůžka připomněla kauzu, kdy ukrajinská policie a kyjevská prokuratura nedávno nechala za pomoci české policie prověřovat v ČR Nelu Liskovou - na žádost ukrajinských policejních orgánů v kauze údajných proruských aktivit Nely Liskové v DLR. Takže Ukrajinec v obchodě nemusel blafovat a obrátí se možná na ukrajinskou policii, aby to začala řešit. Taková je zkrátka situace.

Bude zajímavé, jestli Fialova vláda bude mít v této kauze roli horní pes anebo dolní pes ve chvíli, kdy dojde na střet Ukrajince a dvou cikánek, které si nebraly servítky s Ukrajincem. Kdo v takové chvíli bude mít podporu orgánů v ČR, kdo bude mít podporu médií hlavního proudu, a jestli raději to jako horký brambor neskončí pod kobercem, protože to nikdo raději nebude chtít řešit.

Takže zatímco poradce ukrajinského prezidenta otevřeně a na ukrajinské televizi vyzývá ke genocidě občanů Ukrajiny s ruskou národností, v Česku už Ukrajinci v hádkách a roztržkách vyhrožují českým občanům stíháním ze strany ukrajinské policie. Panečku, Česko zvládá fšecko… nejprve podpora Ukrajině, zbraně pro Ukrajinu, teď dokonce i ukrajinská pošta přichází do ČR a nově už Ukrajinci v ČR vyhrožují českým občanům stíháním ze strany ukrajinské policie. Bůh nás ochraňuj.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!