Prahu začínají zaplavovat drahá ukrajinská auta

15.03.2022

Přijela se do ČR "ukrýt" režimní nomenklatura a tamější mafie?

Několik čtenářů nám zaslalo fotky ukrajinských aut, která v posledních dnech začala parkovat v okolí jejich domovů. V naprosté většině se jedná o drahá západní auta značek Land Rover, Mercedes, BMW (všechna v ceně i jednoho a více milionů Kč), která řídí muži mladého a středního věku, oblečeni v drahém značkovém oblečení, a stejně blahobytně působí i jejich rodiny, pokud si je přivezli.

Podle SPZ značek se jedná o auta ze západní části Ukrajiny, tedy oblasti, kde se nebojuje a ruského vojáka tam naposledy viděli v roce 1992. Také je podivné, že se na tyto muže nevztahuje branná povinnost, podle které muži ve věku 18-60 let s ukrajinskou státní příslušností nesmí opustit zemi. (Další skupinou "bojeschopných" mužů, kteří mohou opustit zemi, jsou místní Židé.)

Do toho čteme i v oficiálním tisku, jak "chudáci" uprchlíci odmítají použité věci, nezdá se jim ubytování a jídlo, atd.

Do ČR tedy kromě rodinných příslušníků těch, co zde již pracují, přicházejí i "jiní Ukrajinci", a to jsou příslušníci tamní režimní nomenklatury a mafie, což na Ukrajině de facto splývá v jeden celek. Ostatně už i ministr vnitra Rakušan (STAN) začíná upozorňovat, že sem z Ukrajiny přijdou i mafiáni. Jen zapomněl dodat, že tam je to součást řídící vrstvy předchozího režimu pod vládou židovských oligarchů a jejich západních bosů.

Tihle "jiní Ukrajinci" jsou navíc zvyklí žít jako parazité a vysávat zemi a obyvatelstvo, ve které pobývají. Teď to bude ČR, a co to pro Čechy znamená? Nejprve začnou terorizovat a vysávat vlastní komunitu, tu už ukrajinská mafie vykořisťuje za naprostého nezájmu českých úřadů! Tohle se ale časem rozšíří na české obyvatelstvo, firmy a podniky, protože s jídlem roste chuť.

Navíc většina z nich bude pravděpodobně z Ukrajiny ozbrojená a zvyklá požívat násilí proti poddanému obyvatelstvu.

Čechy čekají zřejmě nelehké časy a do toho se jim protektorátní organy vysmívají, jak se mají uskromňovat, chudnout a šetřit kvůli Ukrajině. Nechá si to české obyvatelstvo líbit?

Zdroj: uveřejnila redakce ceskavec.com, Texas, USA, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!