Přestaňme být vazaly velmocí a zločinců

15.09.2021

Hnutí Tálibán představilo novou afghánskou vládu. Jedná se de facto o přehlídku těch nejtvrdších islámských radikálů - včetně zločinců a teroristů, majících na svědomí stovky životů nevinných lidí. Tento krok ještě více zvýrazňuje ohromnou porážku, kterou Západ v Afghánistánu utrpěl. Je to naprostá potupa.

Za tohle umírali čeští vojáci?

Položili své životy například za to, aby dnes mohl být afghánským ministrem vnitra jeden z nejhledanějších teroristů světa Sirádžuddín Hakkání, na jehož hlavu vypsal americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) odměnu deset milionů dolarů, jelikož organizoval a financoval největší sebevražedné atentáty na zahraniční vojáky, mezinárodní hotely a velvyslanectví v Kábulu a posílal vražedná komanda na lidi, které považoval za stoupence bývalé afghánské vlády? Neskutečné a zahanbující!

Tohle financovali čeští daňoví poplatníci? Kdo za to ponese zodpovědnost?!

Zločinecké "all stars" týmy s českou podporou.

Tahle nová afghánská vláda - počtem zločinců a vrahů v ní - ještě značně překonává jinou podobnou vládu, na jejímž vzniku jsme, jako Česká republika, měli též nemalý podíl. Jde o vládu tak zvaného "Kosova", jehož nezávislost uznala česká vláda v roce 2008. V naprostém rozporu s mezinárodním právem (rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 1244) i proti vůli tehdejšího českého Parlamentu. A hlavně v rozporu s českými národními zájmy, spravedlností a morálkou, protože šlo o zradu našich dlouholetých blízkých spojenců a přátel, bratrských Srbů, kteří vždy stáli věrně po boku naší země. Ovšem tehdejší česká vláda opět podlehla tlaku USA a Německa - a sklonila hlavu před albánskými islamisty a teroristy a jejich loutkovým mafiánským "státem".

Ve vedení Kosova, v pozici prezidenta i premiéra, dlouhá léta stál Hashim Thaci, někdejší vůdce teroristické organizace Kosovská osvobozenecká armáda, známá nezměrnou brutalitou vůči civilistům a účastí na mezinárodním obchodu s drogami. Tento člověk je nyní speciálním haagským tribunálem pro vyšetřování válečných zločinů v Kosovu stíhán pro důvodné podezření ze spáchání zločinů proti lidskosti a z obchodování s lidskými orgány zavražděných srbských zajatců.

Jiný albánský výtečník, bývalý kosovský premiér Ramush Haradinaj, je zase soudem v Haagu obžalován ze zločinů proti lidskosti včetně mučení a zabíjení válečných zajatců. Během jeho dlouholetého vyšetřování zahynulo nepřirozenou smrtí již 19 svědků obžaloby...

Těmto zločincům jsme tedy v roce 2008 "políbili prsteny". Česká zahraniční politika musí okamžitě přestat být vazalem velmocí a jejích - často pochybných - zájmů. Nesmíme více bojovat v cizích válkách, sledujme zájmy naší země a našich občanů.

Vraťme naší zahraniční politice samostatnost, suverenitu a hrdost!


Autor: Jana Pupavová, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!