New York Times potvrdil skutečné viníky masakru v Buči

10.04.2022

Přestože vláda i masmédia neustále přesvědčují, že jsme ve válečném stavu a Ukrajina bojuje i za nás, není to pravda. S určitou mírou cynismu by se dalo konstatovat, že se nás konflikt Rusko-Ukrajina vůbec netýká.

Jestli máme pod diktátem EU a USA potřebu řešit světové vojenské konflikty, proč s tím začínáme zrovna teď, když jsme v předchozích letech byli slepí a hluší?! Co třeba Afghánistán 2001, Jemen 2002, Somálsko 2006, Libye 2011, Sýrie 2011? O "humanitárním bombardování" v Jugoslávii 1999 ani nemluvě.

Agresor je ten, kdo napadne nějakou zemi dříve, než USA.
Pokud udeří USA jako první, je to mírová mise.

Biden označil Putina za válečného zločince. To je znepokojující z mnoha důvodů. Joe Biden, nebo kdokoliv tu loutku vodí a mění mu pleny, volá po tom, aby byl Putin postaven před soud, jako nacisté v Norimberku po druhé světové válce. Ve skutečnosti se to nestane, ale měli bychom se zajímat o to, kam to všechno vede. Je nepochybné, že účelem toho všeho je položit základy k intervenci na Ukrajinu. Vojensko-průmyslovému komplexu se sbíhají sliny nad intervencí a pak samozřejmě po změně režimu v Rusku. Mimochodem, pokud to zkusí, nedosáhneme změny režimu, ale dojde místo toho k jaderné válce. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá.

Všechna videa na tomto odkazu: https://www.nespokojeny.cz/ukrajina-bez-ruzovych-bryli-kdo-je-to-volodymyr-zelenskyj/

Bidenova administrativa křičí z plných plic, že by Vladimír Putin mohl použít chemické zbraně nebo jiné zbraně hromadného ničení na Ukrajině. A pokud to udělá, budeme muset provést odvetu. Tohle by s vámi mělo otřást, protože Putin nikdy nenaznačil sebemenší známky toho, že by měl v úmyslu takové zbraně použít. Ale přesně ten samý scénář jsme již viděli použitý v Sýrii, pokud si pamatujete. Hrají úplně stejnou hru obviňování i na Ukrajině. A důsledky by mohly znamenat jadernou válku.

Myslíte si, že zinscenovaný chemický útok je něco, kam by naše vláda nezašla? Nebo ukrajinská vláda? Přemýšlejte znovu!

Mluví vůbec pravdu o válečných zločinech, údajně spáchaných Ruskem? Rozhodně nemáme důvod věřit těmto lhářům v médiích a na sítích. Ti samí lidé, kteří to tvrdí, lhali o příčinách války. Lhali o ruském útoku na jadernou elektrárnu. Všude se jen lže. Pokud opravdu hledáte válečné zločiny, takové, pro které jsou závažné důkazy, že se dějí, jsou páchány Ukrajinou, ne Ruskem! Ukrajina je ta, která rozdává zbraně a bomby náhodným civilistům bez uniformy, čímž proměňuje každého civilistu v bojovníka. To je válečný zločin! Ukrajina je ta, která zatýká a popravuje své vlastní lidi bez soudu za zradu. To je také válečný zločin! Ukrajinští vojáci jsou ti, co se vzájemně hecují nad popravou nebo mrzačením válečných zajatců. To je také válečný zločin! Ukrajina je zemí, jejíž politici otevřeně vyzývali k cílení na rodiny vojáků, bojujících na Ukrajině. To je válečný zločin!

Tahle válka nezačala před dvěma měsíci, ale už před osmi lety. Po celá léta páchá batalion Azov válečné zločiny proti svým vlastním lidem na Donbasu. To je mimochodem jedna ze skutečných příčin této války. Spolu s expanzí NATO. Na rozdíl od všech těch falešných důvodů, které uvádí tisk.

Politici a média byli několikrát přichyceni, jak bezostyšně lžou o všem, co se týká této války. A teď volají po odstranění nebo dokonce po atentátu na Vladimíra Putina. Už i New York Times potvrdil skutečné viníky masakru v Buči. Uvádí, že první skupina, která vstoupila do zóny zabíjení v čase masakru 400 lidí v Buči, nebyl nikdo jiný, než neonacistický batalion Azov. To jsou ti neonacisté, kteří pracují pro Volodymyra Zelenskyho, podporovaného NATO. Nemůžeme věřit ničemu z toho, co nám masmédia říkají. Proč bychom to dělali? Mají za sebou dlouhou historii samých lží.

Všichni mluví o bombardovaném divadle v Mariupole. Říkají, podívejte se na ten masakr, ale nechtějí mluvit o té mladé dívce. Tahle dívka měla do hrudi vyřezaný hákový kříž. Té dívce bylo 11 let. Věděli jste, že batalion Azov, to jsou ti neonacisté, které máme podporovat, je také odpovědný za drancování, upalování a vraždy v budově odborů v Oděse z května 2014? Zprávy hovoří o nejméně 100 zabitých a 200 zraněných. To jsou důkazy o genocidě ze strany Ukrajinců.

Prvních 30 dní humanitárního bombardování Srbska to odnesly děti... celkem bylo zabito 376 dětí, mladších 14 let... Dále bylo zabito 500 000 iráckých děti, 156 000 lybijských dětí, plus nespočet dětí v Jemenu, Sýrii, Afganistánu... Každé z těchto mrtvých děti mělo svoji rodinu, přátele, spolužáky, své dětství, byly milované ... Teď se objevilo nové zlo. Je stejné, jako ty předchozí... Každý útočník zabíjí nevinné a zasahuje ty nejvíce zranitelné... Každý útočník je zlo. Je třeba usilovat o mír. Nepodporovat žádnou válku.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj opět promluvil ke svému národu i ke světu a Kyjev označil za hlavní město demokracie v dnešním svobodném světě. Jako obvykle si dovolil vynadat OSN i Radě bezpečnosti OSN a speciální pozornost věnoval přímo Rusku, a dodal, že "pokud nepřitvrdíte v sankcích proti Rusku, mohlo by se vám stát, že vás vaši občané už příště nezvolí," sdělil Zelenskyj západním politikům. Nabízí se otázka, zda by tu ještě současní vládní politici do příštích voleb v důsledku energetických a hospodářských krizí vůbec byli.

Pro zachování jisté míry objektivity si připomeňme pár statistických údajů:

1) Transparency International řadí Ukrajinu k nejzkorumpovanějším zemím na světě.
2) Ukrajinci berou v přepočtu v průměru kolem 11 tisíc korun, to je nejméně v Evropě.
3) Ukrajina je rozvojová země na 74. místě v indexu lidského rozvoje. Spolu s Moldavskem je nejchudší zemí Evropy a trpí velmi vysokou mírou chudoby a závažnou korupcí.
4) Ukrajina/HDP na obyvatele 3 726,93 USD (2020), v porovnáním Česko/HDP na obyvatele 22 762,20 USD (2020)
5) Podle údajů WHO je Ukrajina zemí se čtvrtou nejvyšší incidencí tuberkulózy v evropském regionu.
6) Na Ukrajině je více než šestnáctkrát vyšší incidence HIV než v České republice. Žije tam více než půl miliónu takto nemocných lidí.

Ukrajina je bezedná jáma

Zpráva Atlantic Council poukazuje na neefektivní státní správu a korupci, kterou je Ukrajina doslova prolezlá.

Hospodářské dějiny nezávislé Ukrajiny připomínají hororové čtení. V roce 2008 nastala další finanční a ekonomická krize, kdy Ukrajina byla nucena čerpat úvěry od MMF v objemu 18,4 miliardy dolarů.

Po událostech roku 2014 - revoluci na kyjevském Majdanu, ztrátě Krymu a povstání v průmyslovém Donbasu - přešla ukrajinská ekonomika do stavu volného pádu. V letech 2014 a 2015 klesla celkem o 16 procent, kurz hřivny k dolaru se zhroutil a země přežívala díky zahraničním úvěrům.

Kde se stala chyba? Ukrajina je ovládána místními gangy, kdy za každým z politiků stál jeho kmotr. Na Ukrajině je nejnižší životní úroveň v Evropě.

Jen do 15. června má Ukrajina čas domluvit se s dalšími věřiteli, aby jí odpustili 15,3 miliardy dolarů. Mezinárodní měnový fond jí sice přislíbil 17,5 miliardy dolarů, ale podmínkou pro uvolnění další částky je právě dohoda s věřiteli. Právě dluhy a prázdná státní pokladna jsou vedle války na východě země dalším velkým problémem Ukrajiny.

Malé osvěžení paměti aneb Ukrajinská protože...

- Protože Evropská unie nutila Ukrajině nepřijatelnou asociační dohodu, ukrajinský prezident Janukovyč ji odmítl podepsat.
- Protože prezident Janukovyč odmítl podepsat asociační dohodu s EU, přišlo jeho svržení a nastal Majdan. Po Majdanu se vlády nad Ukrajinou s podporou EU a USA zmocnily ultranacionalistické síly a okamžitě navrhly zrušení ruštiny jako úředního jazyka a východní ukrajinské regiony se začaly bouřit.
- Protože se východní ukrajinské regiony začaly bouřit, poslala na ně ukrajinská vláda armádu.
- Protože ukrajinská vláda dál harašila zbraněmi a přitápěla pod kotlem, došla po osmi letech Rusům na obou stranách hranice trpělivost.

A jsme tam, kde jsme.

Zdroj: nespokojeny.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!