Kubek: připravuje se povinné očkování pro všechny

10.11.2021

Stále ještě jsem nebyl schopen - ze své úrovně - pochopit jednu otázku: Dělají to z nějakého fanatického přesvědčení nebo jen pro prachy (a ty jsou v tomhle případě pro nás nepředstavitelné)?

Oni ty informace, pochopitelně, mají stejně jako my - od stovek statečných odborníků v daném oboru, včetně nositele Nobelovy ceny..

Nemohli je přehlédnout! Nemohli nepostřehnout varování, že v sázce je celoživotní zmrzačení celé jedné generace, počínaje dětmi ve věku od pěti let!!! Chápete to?!!

Oni to vědí, ale v té své chtivosti a touze po prospěchu jsou schopni obětovat i naše děti!!! Co je to za lidi za těmi kravatami a bílými plášti?!

Když jsem ještě před několika měsíci četl na internetu různá podobenství, přirovnávající naši vakcinační dobu k době hitlerovského Německa, k pokusům na dětech, které prováděl například Josef Mengele, přišlo mi to stále ještě jako přehnaná nadsázka.

Opět jsem se mýlil! Od těch dob se nezměnilo téměř nic! Snad jen ty okolní kulisy a sofistikovanější způsob, jakým je to dnes prováděno.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!