Demonstrace proti očkování po celém světě! Proč nás "neinformují"?

24.09.2021

Sociální sítě jsou zaplaveny obrázky z demonstrací po celém světě. Brutální teror je v Austrálii, kde po útoku policie na demonstrující údajně zemřel jeden muž. Vodní děla, obušky, obrněné vozy. To není Bělorusko ani Rusko, jak by si západní svět přál a mohl spustit okamžitou kritiku omezování demokracie - to se děje právě v tom "západním světě, plném lásky, pravdy a svobody".

Je příznačné, že v České televizi ani jinde tyto brutální záběry násilí neuvidíte. Pravda, kdyby se něco takového dělo v Bělorusku, vysílaly by se záběry a komentáře našich expertů v hlavních vysílacích časech ve všech zpravodajských relacích. Fiala s Pekarovou a Jurečkou a jim podobní by psali protestní nóty a pár pražských hipsterů by v čele s Tomášem Klusem demonstrovalo u běloruského velvyslanectví.

Teď ale všichni raději mlčí. Běžný občan neví, že neskutečný až fašistický tlak australské vlády vyvolává zoufalý protitlak. Lidé jsou doslova násilím nuceni k očkování proti koronaviru a i jeden případ pozitivního testu vyvolává tvrdé lockdowny. Proč se to děje a proč o tom náš tisk, rozhlas a televize neinformují?

Obrovské demonstrace jsou vidět všude v západní Evropě a jejich často násilné rozhánění se u nás před obyvatelstvem zatajuje!

Místo toho hloupí novináři a další zkorumpovaní přisluhovači soukromých farmaceutických firem přemítají o tom, jak přesvědčit odpírače očkování k vakcinaci. Plánují se další kampaně a zesiluje se vymývání mozků.

A když ani toto nepovede k přesvědčení lidí nechat se očkovat, co se bude dít potom? Nařídí vláda bezpečnostním složkám, aby nás také mlátili? Uvidíme...


Autor: Eva Hrindová, czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!