Projev Roberta F. Kennedyho Jr. na post prezidenta USA

22.06.2023

Zde je slíbený volný překlad tweetu projevu kandidáta Demokratické strany na post prezidenta USA Roberta F. Kennedyho Jr.:

"V březnu 2022 odcestoval izraelský premiér Naftali Bennett do Moskvy, aby zprostředkoval mírové rozhovory mezi prezidenty Putinem a Zelenským. Na Putinovi vymohl velmi významné ústupky. Ale pak, jak sám Bennett řekl, USA zablokovaly Ukrajině jakoukoli dohodu. Válka byla po celou dobu jejich plánem.

Vzorec je zde jasný. Nejen, že Bidenova administrativa podvedla americký lid v tvrzení o motivech této nákladné a tragické války, ale neustálým stupňováním vystavuje celý svět riziku jaderné konfrontace.

Vyzývám prezidenta Bidena, aby se omluvil. V první řadě americkému lidu za to, že jej uvedli v omyl, aby získal podporu pro tuto hanebnou proxy válku na základě falešné záminky. A za další, a to je důležitější, lidu Ukrajiny za jejich vmanévrování do této války a zničení jejich země, a to vše pouze kvůli americkým (imaginárním) geopolitickým zájmům."

Z mého pohledu se jedná o naprosto zásadní zlomový okamžik. Když už tohle tvrdí zcela reálný kandidát na příštího prezidenta USA (v Demokratické straně je v preferencích druhý za Bidenem, a jeho náskok stahuje), tak už prostě tento názor nelze jen tak mávnutím ruky odsoudit jako nějakou pomatenou proruskou propagandu.

Patolízalští svazáci z našich prolhaných médií se mohou snažit sebevíc, ale z Roberta F. Kennedyho Jr. fakt příslušníka páté ruské kolony neudělají, ani kdyby se přetrhli. Někde se vám do toho vloudila chybička, soudruzi. Ten váš vylhaný narativ se vám začíná rozpadat jako domeček z karet.

Pravdu prostě neumlčíte. Na čas se vám to může podařit, ale ona si ta mrška nakonec vždycky cestu na světlo Boží najde. Teď už totiž máte, drahá twitterová kavárno, na výběr jen ze dvou možností. Buď je Kennedy Putinův agent a Naftali Bennett profesionální lhář, nebo jste byli celou dobu vedle jak ta jedle.

P.S.: Budu Kennedymu Jr. neskutečně držet palce, aby demokratické primárky ovládl a poslal senilního staříka do zaslouženého důchodu. Pořád bych asi víc fandil Republikánům, ale 5. 11. 2024 bych si na noc otevřel dobré červené víno a poměrně v klidu si počkal, kdo se stane příštím prezidentem. Měl bych totiž jistotu, že by se celému světu výrazně ulevilo, ať by byl výsledek jakýkoliv.

Jen pevně doufám, že Kennedy nedopadne jako jeho otec či strýc. S ohledem na jeho naprostou otevřenost a nebojácnost mám z naplnění této nechvalné americké tradice nemalou obavu.

Každopádně držím Bobbymu Jr. všechny palce. Je to fakt borec!

Zdroj: autor: Jindřich Rajchl, facebook.com/rajchl.jindrich/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!