Seznam.cz lže o demonstraci v Rakousku

23.11.2021

Seznam cz. lže, jako když tiskne. A není v tom sám. Současná liberální média se vyznačují tím, čím se prezentovala média za dob socialismu. Ohnutá pravda k prasknutí už nestačila, bylo třeba vytvářet falešné zprávy, které byly součástí špinavé komunistické propagandy. Rudé právo tak má skutečně "kvalitní" nástupce v Seznamu, Echu, totálním bahnu zvaném Fórum 24 a Česká televize přibrala na piedestal lhářů Novu a částečně i Primu. Mohli bychom ve výčtu pokračovat dále. Mediální domy, patřící Bakalovi či Babišovi, jsou na tom úplně stejně.

Ukázkou prohnilosti nynější novinařiny se stalo sobotní odpolední informování konzumentů Seznamu.cz o právě probíhající demonstraci ve Vídni, namířené proti vyhlášení rakouské vlády, týkajícího se lockdownu a povinného očkování. Seznam.cz tvrdil, že ve Vídni demonstruje cca 12 000 antivaxerů, přičemž došlo k zatýkání z důvodu odpalování pyrotechniky. Tato zpráva měla pravděpodobně zapůsobit na českou veřejnost tak, aby byli demonstrující považováni za vandaly. Ostatně v podobném duchu jsme byli informováni o průběhu demonstrace v Rotterdamu, kde došlo ke střelbě policistů do demonstrantů. Ti byli nazýváni jako antivaxeři ve spojitosti s fotbalovými chuligány. Je evidentní, že se média snaží lidi, odmítající podlehnout tlaku na neočkované, kriminalizovat. Jde o další krok k vakcinační totalitě. Rakousko je pokusným výstřelem a snaha zavést povinné očkování proti covidu je předzvěstí podobných snah v dalších státech. V závěrečné fázi to tu bude vypadat jako v Peru, kde policejní komanda nahání na ulicích neočkované či je navštěvují doma a na místě je násilím očkují.

Jaká tedy byla ve skutečnosti demonstrace ve Vídni? Dle policejních odhadů se jí zúčastnilo až 300 000 lidí, přičemž se k ní přidali jak policisté v civilu s transparenty, tak i část jejich kolegů ve službě se samolepkami na přilbách, hovořících o podpoře demonstrantů. O zatýkání demonstrujících proti covidovým opatřením ještě ve 22:00 nebylo ani vidu ani slechu. Přesto Seznam.cz tvrdil, že se zúčastnilo jen pár desítek tisíc lidí a hlídalo je 1 500 policistů, zatýkajících ty, kteří je napadli. Realita se tak od vize Seznamu.cz zásadně lišila! Výjimkou ve Vídni byli agresivní levičáci (obdoba německé Antify), kteří přijeli provokovat a vyvolat rozbroje. Ano, proti nim policisté vystoupili a chránili tak ostatní účastníky před jejich nájezdem.

Lidé, důvěřující médiím tohoto typu, jsou buď snadno ovlivnitelní, naivní nebo hloupí. Toto médium patřilo kdysi k vcelku oprávněně oblíbeným, ale v posledních letech svým prounijním a liberálním obsahem, často namířeným proti národním zájmům a logickému myšlení, manipuluje se svými čtenáři. Lžou-li jeho redaktoři při popisu i tak evidentní události, jakou je největší masová reakce lidu v sousedním Rakousku, přičemž další akce budou následovat v neděli i v dalších velkých městech (Salzburg, Linz, Innsbruck), pak v čem jim máme věřit? To, že dlouhodobě protěžují politiky, stojící proti Babišovi, není nic nového, uvádění komentátoři-politologové jsou také vybíráni velmi tendenčně, takže to podstatné, co by si lidé měli ve zprávách hledat, tady nenajdou - tj. objektivní a nezkreslené informace. Navíc v době covidové se Seznam.cz podílí na šíření lží a strachu velmi disciplinovaně a s nadšením.

Zpět k Rakousku. Tamní vláda s novým premiérem výrazně přitvrdila v opatřeních v reakci na údajně zvyšující se počty pozitivních. To v době, kdy Ministerstvo zdravotnictví berlínského senátu oficiálně potvrdilo, že infekce coronaviru NELZE PCR testem určit. Tyto testy jsou tak ve skutečnosti podvodem, který určuje celosvětovou krizi. Nově ohlášený lockdown se v Rakousku týká všech občanů a jasně se ukazuje, že je úplně jedno, zda jste podlehli vábení k vpichu, či jste tlaku doposud odolávali. V důsledku jste před virózou chráněni úplně stejně. 

Výhodou neočkovaných je, že se vyhnou následkům, spojeným s vakcinací, které už pro mnohé začínají být fatální. Nevýhodou je to, že musí ještě nějakou dobu odolávat represi, která se však může zvrhnout až v hrubé násilí ze strany státních ozbrojených složek. Nebude-li celá tato plánovaná hysterie zastavena, může se stát cokoliv, protože plán je jasný. Nejde o žádný boj s nemocí, jde o nadvládu úzké menšiny nad zmanipulovanou většinou.

Je evidentní, a bylo k tomu předloženo už mnoho důkazů, že vakcíny jsou obrovským byznysem. Média jsou urychlovačem šíření strachu a hysterie. Stoupající čísla na podzim a klesající v době dovolených, vysoké procento těch údajně "vakcinovaných" mezi pozitivními je prostou realitou. Pacienti ležící na JIP se nedají popřít, nicméně kolik z nich je tam kvůli covidu? Kolik z nich má skutečně problém jen s covidem a jak se liší jejich množství od minulých let, kdy se umíralo na chřipku? 

Zděšení z prohlášení miliardáře Janečka, který si ostatně z Novy udělal na tři hodiny vlastní reklamní agenturu, ukazuje, jak je pravda pro řadu "covidošílenců" zdrcující. Přestože především varoval před očkováním dětí, což je názor společný pro většinu logicky uvažujících rodičů, Nova se od jeho výroků distancovala a část "kulturní" scény projevila své zmanipulování formou naprostého odsouzení stávajícího majitele ankety Zlatý slavík. Je tedy evidentní, že určité procento obyvatelstva Evropy takto postižené se jen tak neprobudí. Můžeme mít na Janečka různý názor, ale tentokrát prokázal národu službu, ať si říká, kdo chce co chce.

Rakousko však ukázalo, že u dalších, byť i mezi těmi, kteří tak trochu spolkli háček i s návnadou, to procitnutí možné je. Lockdown pro všechny a povinná vakcinace i přesto, že evidentně nefunguje, už je pádný důvod k vyjití do ulic. Nyní si však musíme uvědomit, že jen demonstrovat nestačí. Je třeba ignorovat všechna ta nařízení - a to všichni. 

Je nutné přejít k efektivní léčbě a prevenci. Jedině tak se podaří eliminovat šíření viru a postupnou likvidaci Evropy. Rakušané udělali první krok, nesmí se však zastavit. Na Rotterdamu či Francii je vidět, že nespokojenost se šíří naprosto všude. Jen je třeba spojit roztříštěné síly. Zastavit covidhysterii, poté Green Deal a postupně vrátit do našich životů bezpečí a radost. Držme Rakušanům palce a přidejme se k nim!


Zdroj: infokuryr.cz, autor: Jindřich Kulhavý

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!