U nás se čeká, co vláda vymyslí, v Rakousku se demonstruje

22.12.2021

Jestliže u nás se čeká, co nová vláda vymyslí, v Rakousku v sobotu proběhla ve Vídni asi dosud největší demonstrace proti opatřením vlády, vedoucím jak k diskriminaci neočkovaných, tak i těch, kteří už odmítají podstupovat další kola vakcinace a zároveň se musí vzdát běžných činností, o jejichž absenci si ještě před pár měsíci nikdo nedokázal ani představit. Uměle vytvořená pandemie, při níž klesají a stoupají čísla pozitivních vyloženě jako "na objednávku" a jsou médii natolik zmanipulovaná, že důvěřovat jim může jen šílenec a analfabet, už dosáhla svých možností a je čas ji ukončit. V rakouském hlavním městě se sešlo 450 000 lidí.

Jakýsi covid tady prostě je a bude. Co to ve skutečnosti je, nikdo přesně neví, opět je třeba opakovat, že vir ani po dalších dvou letech nebyl izolován. Nejsme vědci, biochemici, ani lékaři, přesto je evidentní, že jde především o politicko-mediální kampaň, která z této reality udělala doslova obchod se strachem a obrovský byznys, díky kterému se především Pfizer stal částečným vládcem světa, respektive jeho vlastníky. 

Je nehorázné, že až dosud nebyly v plném znění zveřejněny smlouvy mezi farmaceutickými koncerny a vládami, neznáme skutečné výsledky experimentálního užití a naopak vnímáme ekonomické a morální dopady celé pandemie!

Rakušané a Australané patří momentálně k nejvýraznějším odpůrcům proticovidových opatření, nespokojenost sílí i v Itálii a Francii, ozývají se konečně Němci a bude zajímavé sledovat dění v Holandsku, kde byl přes vánoce (až do poloviny ledna 2022) zaveden přísný lockdown. U nás je zatím relativní klid, nicméně odchod policejního prezidenta z důvodu neochoty podílet se na povinném očkování podřízených naznačuje, že se bude třeba vzepřít i nové vládě. Nový ministr zdravotnictví Válek už začal vydávat nesmyslné návrhy, týkající se zavření obchodů přes svátky, čímž rozesmál každého, kdo ví, že v tyto dny jsou supermarkety stejně zavřené. A malé večerky k roznášení bacilů nijak záporně nepřispívají.

I v neděli v rakouských městech pokračovaly protesty. Kdo už se rozhodl proti vakcinaci, nic ho už nezlomí, a naopak nadšené čekatele na další dávky také nic nezastaví. Do zdravotního systému odvádíme všichni dost peněz. Neočkovaným má být odpírána zdravotní péče, o čemž už veřejně média hovoří a přináší zprávy, naopak novodobí "narkomani" odčerpávají očkováním ze systému dost finančních prostředků, avizováno je 900 milionů měsíčně, tolik stojí nákup vakcín. Bude-li to pokračovat dále, bude vhodné přestat očkovaným na jejich vášeň přispívat. Tedy přestat platit právě zdravotní odvody a pojištění.

Pokud toto nová vláda ihned nezastaví, musíme se urychleně přidat k ostatním demonstrujícím. Neuděláme-li to, bude si "covidmafie" nadále dělat, co chce, včetně dehonestace představitelů odporu, což s pomocí agresivní propagandy formou vytváření fake news dělá. Fotografie s texty, naznačujícími rozpor v jednání a v tom, co skutečně říkají (u Daniela Landy, Lukáše Pollerta a Luboše Volného) jsou ukázkou toho, že se neštítí ničeho.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!