Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu

24.11.2021

Český slavík 21 se stal bodem zlomu - národ měl spatřit elity a slyšet nového vůdce v roli Světlonoše! Karel Janeček si řekl o kandidaturu na prezidenta, přes noc se "havlista" a podporovatel pražské kavárny transformoval do vlastence a anticovidového aktivisty! Bude mít Česko svého Trumpa anebo už rovnou Orbána? Velký reset české politiky, jaký nikdo neočekával! Lidé půjdou za světlem naděje v temnotě, ale na konci spatří Trojmoří a možná i něco víc! Vytloukání Babiše Janečkem na Pražském hradě? Armáda nuceně očkovaných se stane novým volebním elektorátem!

Pokud jste v pátek večer sledovali na TV Nova další iteraci soutěže Český slavík, tak určitě mnohým z vás došlo, že už vůbec nešlo o písničky a zpěváky. Celý galavečer se totiž stal nástrojem mediálního řízení a s velkou jistotou mohu prohlásit, že šlo o bod zlomu, který byl pečlivě naplánován a připraven. Od pátku večer se totiž nemluví o ničem jiném, než o projevu investora, filantropa, mecenáše a matematika Karla Janečka, který k údivu mediokracie sundal roušku a pronesl projev o zastavení covidového šílenství.

Mluvil v podstatě stejně jako já - o potřebě ochrany dětí, rodiny, o potřebě soudržnosti a hlavně o tom, aby se lidé přestali bát o své životy, aby přestali žít ve strachu z viru, aby byli sjednocení a děti se mohly zase smát. Nesmí se už dětem zavírat školy, což ničí jejich sociální vazby.

Janeček vzápětí odpálil termonukleární bombu, když vyzval lidi v sále, aby nepodlehli nátlaku na očkování dětí proti nemoci, která je nijak neohrožuje. V tu chvíli prý v režii TV Nova spadly hodiny ze zdi. A nejen tam. Prymula, Flégr, Kubek a desítky dalších lékařů a epidemiologů vypínali televizi a hledali prášky proti infarktu.

Okamžitě se rozjela mohutná diskuse o tom, že Karel Janeček podlehl dezinformačním a proruským médiím, že zpochybnil přínosy očkování, a že de facto podkopal úsilí zdravotníků o co nejširší proočkování populace. Nejvíce to Janeček schytal za poznámku o tom, že lidé nesmí dopustit hazardování se zdravím dětí v souvislosti s nátlakem na jejich očkování. To doslova rozpálilo do běla vakcinační lobby v ČR, protože tím došlo k bodu zlomu. A to si musíme vysvětlit. Až dosud odpor proti očkování razila pouze alternativa, jak ta mediální, tak i politická. Jenže teď se stalo to, že jeden z největších mecenášů pražské politické kavárny a známý havlista se postavil proti očkování, minimálně tedy dětí.

V takový okamžik už nejde o vyslání signálu jen z okrajové části alternativní populace, ale jedná se o signál přímo z politického středu. Karel Janeček se tak vtělil do polohy vlastence a ochránce "vnitřního kruhu" rodiny. Okamžitě tím získal obrovskou podporu na internetu ze strany voličů napříč politickým spektrem. Je však třeba si uvědomit, že nejde o procitnutí Karla Janečka, ale o velice promyšlený politický kalkul. Karel Janeček je matematik a prognostik. Živí se predikcemi na burze, a ty se nijak moc neliší od predikcí politických. Páteční projev byl tak podle všeho výstřelem, kdy si filantrop řekl o kandidaturu na Pražský hrad proti Andreji Babišovi. Kde ale vezme Karel Janeček voliče? To si teď vysvětlíme...

V celé Evropě a ve všech zemích bude postupně v následujících měsících zaváděná povinná plošná vakcinace obyvatelstva, anebo bude hrozit, že bude zavedena. Není to o tom jestli, ale kdy se to stane. A tento vakcinační teror, jak podle mně Karel Janeček správně předpokládá, vytvoří nejen v České republice jen pár měsíců před volbou prezidenta úplně novou armádu voličů. Budou to voliči, kteří budou násilně a nedobrovolně buď už naočkováni, anebo jim to bude bezprostředně hrozit, případně jejich dětem.

Až dosud platilo, že volby de facto vyhrávali ti kandidáti, kteří oslovili nejvíce důchodců. Nově se toto paradigma podle všeho posune do roviny, že nejvíce hlasů budou dostávat Světlonoši, tedy falešní proroci s lucernou v temnotě, za kterými se ze zoufalství řadí obyčejní lidé a hledají spásu a cestu z temnoty, přesně jak Daniel Landa nazval jeden ze svých podivných projektů Cesta ze tmy, který ale jaksi nevyšel. Lidé budou potřebovat mesiáše a spasitele. Právě povinné očkování vyrobí v ČR armádu voličů, kteří budou mít sílu rozhodovat volby. Všimněte si té děsivé časové shody.

Rakousko jako první země na světě oznámilo právě v pátek dopoledne, že začne povinné plošné očkování občanů od února příštího roku. Přesně v ten samý den v pátek večer Karel Janeček přednáší svůj projev na Českém slavíku o tom, že je třeba odolat tlaku a hysterii ohledně očkování dětí, které hazarduje s jejich životy a zdravím. Myslíte, že je to jen náhoda? Ne, nic takového jako náhoda neexistuje. Přesně v ten den, kdy se téma povinného očkování překlopilo z roviny "konspirace" do roviny tvrdé a šokující reality, tak přesně v tom samém okamžiku už téma odporu proti povinnému vaxu přestalo být tématem vhodným proalternativu jako takovou.

To znamená, že už to není téma pouze pro Volný Blok, Národní demokracii a pár dalších mimoparlamentních stran, ale stalo se to tématem mainstreamu a dokonce i pražské kavárny a trans-atlantických kádrů, mezi které Karel Janeček bezpochyby patří.

Dokud je něco jen v pozici údajné konspirace, nikdo z politiků, až na mimoparlamentní výjimky, se o takové téma ani neotře. Ale ve chvíli, kdy se predikce webu Aeronet z roku 2020 stanou koncem roku 2021 realitou a první stát na světě oznamuje povinné a násilné očkování obyvatelstva, tak v tom okamžiku se to stává hlavním volebním tématem mainstreamových stran a kandidátů!!

Karel Janeček si pátečním projevem otevřel pozici na politický pokles akcií vakcinace v ČR s cílem kandidatury na Hrad!

Karel Janeček jako investor, prognostik a matematik využil momentu na "politické burze" a vytvořil investiční pozici na kandidaturu na Pražský hrad, kde bude kandidovat s vysokou pravděpodobností proti Andreji Babišovi, který otevřel svoji pozici naopak na podpoře očkování, včetně dětí. Oba dva jsou přitom miliardáři, oba jsou investoři. Burzovní hantýrkou bych to okomentoval slovy, že zatímco Babiš otevřel pozici na long, tedy spekulace na růst vakcinačních akcií, tak Janeček svoji kandidaturu postavil na short, tedy na radikální pokles obliby očkování ve společnosti. A podle toho, kdo vsadil lépe na této politické burze, ten se stane vítězem prezidentských voleb.

Karel Janeček je úzce napojen na investory a lidi okolo Zdeňka Bakaly, okolo projektů pražské kavárny, havlistické fronty, Deníku N a dalších subjektů, nasáčkovaných okolo oltáře tzv. trans-atlantických hodnot a vazeb na odkaz Václava Havla, který má posmrtnou bustu ve foyer amerického Kongresu. Janečka tak budou volit ti, kteří volí proti Babišovi, ANEBO proti očkování. A Babiše budou volit ti, kteří volí Zemana. Jenže je v tom jeden háček. Po zavedení povinného vaxu v ČR - anebo jen při hrozbě zavedení - dojde k masivnímu odlivu voličů Miloše Zemana od Andreje Babiše.

Tento přesun bude stačit k tomu, že Karel Janeček vyhraje prezidentskou volbu. Tato investiční pozice na pokles obliby vakcín v důsledku povinné inokulace je velice perspektivní z hlediska investiční taktiky. Neobliba vakcín bude u populace postupně narůstat. Důkaz vám byl poskytnut právě v pátek večer na Českém slavíku 21.

V celém divadle měli před zahájením přímého přenosu sundané roušky! Kameramani a fotografové totiž před začátkem přenosu pořadu zachytili prakticky celý sál divadla - a šokující pohled nabídl důkaz, že prakticky skoro všichni měli sundané roušky a respirátory. Hosté v divadle si je nasadili až po zahájení živého televizního přenosu. Policie prý začala sundání roušek vyšetřovat, ale nevím, co chtějí zjišťovat, ledaže by policie udělila pokuty všem hostům v divadle. Byl to naprosto brutální signál Babišovi ze strany majitele soutěže Karla Janečka, že právě otevřel pozici proti vakcínám v mediálním sektoru v přípravě kandidatury na Pražský hrad.

V následujících dnech, týdnech a měsících se tato pozice bude sledovat, jestli získává na síle, a pokud trend bude pokračovat, dá se v polovině příštího roku očekávat zásadní Janečkovo oznámení ke kandidatuře na Hrad. V důsledku by tak šlo o střet dvou miliardářů, investorů, Babiš vs. Janeček, kteří vystavěli své pozice pro a proti vakcínám, hlavnímu obchodnímu artiklu současných procesů řízení na "politické burze" v ČR. Vakcíny jsou opravdu nástrojem politického řízení. Podle toho, jestli tento nástroj posiluje nebo oslabuje, podle toho lze otevírat nebo uzavírat investiční politické pozice na kandidatury.

Američtí neokonzervativci a CIA mají plán, jak urychlit "polandizaci" a "hungarizaci" České republiky s cílem přesunu země od EU k Trojmoří

Po zvolení Karla Janečka do funkce prezidenta by se procesy integrace ČR do struktur amerického projektu Trojmoří v Evropě radikálně urychlily. Andrej Babiš by jim sice také nebránil, ale vzhledem k jeho otevřeným pozicím Agrofertu v obchodech s EU by si nemohl dovolit příliš okatě jít na ruku projektu Trojmoří, který je americkým plánem neoconů na vražení klínu mezi Berlín a Moskvu. Postupně těch nepřátelských kroků proti EU ze strany členských zemí Trojmoří bude rok od roku více. Vidíte kroky EU proti Polsku, válku o reformu polského soudnictví, kdy Polsko přijalo trestní zodpovědnost soudců a jejich odvolatelnost a Bruselu se to nelíbí a chce na Polsko uvalit sankce, a nejen za reformu, ale i za těžbu uhlí.

Stejně tak válka EU proti Maďarsku za procesy proti neziskovému sektoru v zemi. To všechno vyplývá z postupného odklonu zemí V4 od EU a příklonu k projektu Trojmoří. V USA tento proces 4 roky v roli prezidenta zajišťoval a brzy opět bude zajišťovat Donald Trump. Právě Karel Janeček, úzce napojený na americké neocony, na Zdeňka Bakalu, Aspen Institut a kádry havlistické fronty v Praze, by byl hlavním úderným mechanismem na rychlejší přesun české zahraniční politiky z EU priorit na americký projekt Trojmoří. V pátek večer tak došlo v ČR k odpálení politického resetu české zahraniční politiky. Černý pátek nebo Zlatý pátek? To podle toho, jestli jste pro vakcíny nebo proti nim. Otevřete si pozici?


Zdroj: infokuryr.cz, autor: -VK- Šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!