Ne zákon, ne Ústava, ale vláda určuje, co je zákon!!

25.05.2022

Podle ruského analytika se USA a Velká Británie snaží o transformaci Evropy do "Satanistánu"! Všechno ruské bude v Evropě označováno za zlo! Co se začne dít v Česku a na Slovensku po porážce Ukrajiny na Donbasu?

Dědeček polského prezidenta Dudy byl podle svodek NKVD členem OUN, UPA a pravá ruka Stěpana Bandery! Proč Lukašenko varuje před hrozící polskou anexí západní Ukrajiny? Proč CZ.NIC mlží o důvodech toho, že končí po 3 měsících s blokací 8 opozičních webů?

Ruská televize minulý týden v diskusním pořadu a v hlavním vysílacím čase přinesla diskusi o protiruských náladách v Evropě a jako jedno z hlavních témat byl probírán incident bývalého soudce slovenského Nejvyššího soudu Štefana Hrabina na bratislavském Slavíně, kam přišel na Den vítězství položit květiny k památníku padlých sovětských vojáků a bylo mu v tom aktivně bráněno aktivisty a blogery z okruhu slovenského Deníku N. Pořádková policie jen přihlížela, aniž by jakkoliv zakročila.

Viceprezident Ruské akademie geopolitických studií Araik Stěpanjan totiž v pořadu rozmázl nejen záběry ze Slavína, ale připomněl i následné Harabinovo zatčení o několik dnů později v souvislosti s obviněním, že 25. 2. 2022 publikoval na Facebooku článek, který měl schvalovat válku na Ukrajině a současně měl vyzývat k útoku proti ukrajinskému etniku, konkrétně proti banderovcům.

Video: https://aeronet.news/video-ruska-televize-rozmazla-sikanovani-stefana-harabina-na-slavine-a-jeho-vykonstruovane-zatceni-podle-ruskeho-analytika-se-usa-a-velka-britanie-snazi-o-transformaci-evropy-do-satanistanu/

Araik Stěpanjan ovšem v pořadu ruské televize uvedl velice důležitý postřeh, že mu připadá, že USA a Velká Británie se snaží přeměnit Evropu na Satanistán, který bude fašisticky označovat za zlo všechno, co bude mít cokoliv společného s Ruskem, ať už by to měly být děti, umělci, zpěváci, ruské písně a skladby pro operní pěvce, symfonické orchestry, prostě cokoliv. V této věci má Stěpanjan naprosto děsivou pravdu. Celá Evropa prochází neuvěřitelným procesem nacifikace, kde právo a zákony, včetně Ústavy, jsou kusem hadru, protože zákonem je režim, který je u moci.

Evropský Satanistán a jeho vlády všehoschopných

My jsme zákon, hlásají najednou vlády, premiéři a Petr Fiala k tomu dodává, že k těmto krokům samozákonů je potřeba "odvaha", i když ty kroky jsou na hraně. V právním státě a demokratické společnosti by to nikdy možné nebylo, aby vláda bez zákonné opory zakazovala soukromým subjektům  psaní na internetu a publikování článků. Toto je pouze ukázka a počátek budování právě onoho zmíněného Satanistánu v Evropě. Ne zákon, ne Ústava, ale to my jako vláda určíme, co je zákon, protože my jsme zákon! Ve jménu "vyššího dobra", aby ty weby nepsaly proti nám, během války na Ukrajině, tak ve jménu tohoto dobra je zablokujeme! Zákon jsme my!

Štefan Harabin a jeho konflikt s neziskovčíkem byl odvysílán v hlavním vysílacím čase v ruské televizi
Štefan Harabin a jeho konflikt s neziskovčíkem byl odvysílán v hlavním vysílacím čase v ruské televizi

Jenže všechno, co jste dosud v ČR viděli a zažili do této chvíle okolo krize na Ukrajině, je doslova nic ve srovnání s tím, jaká hysterie, teror a násilí na lidských právech přijde po porážce Ukrajiny na Donbasu, od které nás dělí už jen malý kousek. Každý den ruská armáda decimuje zakopané ukrajinské vojáky, kteří nemohou ustoupit, protože jim hrozí zastřelení za nepovolený ústup.

Dokonce Kyjev zašel už tak daleko, že vojákům v zákopech hrozí, že pokud se vzdají Rusům, anebo ustoupí, ztratí ukrajinské občanství, nárok na výsluhy, resp. starobní důchod a dokonce sankce dopadnou i na jejich děti a rodiny. Děsivé záběry pozabíjených Ukrajinců v zákopech zde nebudeme publikovat, protože to jsou otřesné záběry, ale ve chvíli, kdy lži Kyjeva prasknou, stejně jako praskly o vítězném tažení Azováků v Mariupolu, tak v té chvíli nastane na Západě to samé, co zažila Třetí Říše a rovněž Protektorát Čechy a Morava po porážce 6. armády německého Wehrmachtu u Stalingradu 3. února 1943.

Čeká Evropu po porážce Ukrajiny na Donbasu nová forma Totalen Krieg a Total Einsatz?

Od toho okamžiku začal na území Říše neskutečný teror, hysterie a burcování Josepha Goebbelse do totální války, a o rok později v r. 1944 burcování Adolfa Hitlera do totálního nasazení. Gestapo začalo zavírat lidi za jakékoliv náznaky šíření informací o skutečném stavu na Východní frontě. Kdokoliv řekl, že Rudá armáda žene Němce na ústup, skončil v rukou Gestapa. Po porážce ukrajinské armády na Donbasu propukne v Evropě to samé. To nebude mít nic společného s demokratickými principy, to bude obyčejný nacistický teror a rusofobie vybičovaná do extrému, kdy pouhé slovo nebo lehce jiný názor na válku na Ukrajině povede k profesní likvidaci, k vyhazovu z práce a ke kriminalizaci.

Fotografie polských vojáků v ukrajinském Pavlogradu. Dosud nebylo možné zjistit, jestli jde o regulérní příslušníky polské armády anebo o žoldáky. Do Pavlogradu jich dorazili celkem 2 prapory
Fotografie polských vojáků v ukrajinském Pavlogradu. Dosud nebylo možné zjistit, jestli jde o regulérní příslušníky polské armády anebo o žoldáky. Do Pavlogradu jich dorazili celkem 2 prapory

Evropa si vysvětlí porážku Ukrajiny na Donbasu jako své ohrožení a vyhlásí novodobý Totalen Krieg a Total Einsatz. Už dnes studenti v ČR udávají své učitelky a profesory, kteří jsou vyhazováni ze škol a fakult, protože si dovolili říct svůj názor a žáci a studenti je za to udali! Ano, totéž se dělo v Protektorátu, kdy studenti udávali své učitele, kteří třeba v hodinách, kde se mělo učit německy, mluvili česky. Proces nacifikace ve společnosti je v Evropě indukován pohrobky nacistů a rovněž banderovců. Jejich odkaz 77 let po II. sv. válce najednou ožívá.

Dědeček polského prezidenta byl podle svodek NKVD blízkým přítelem Stěpana Bandery

Na Telegramu se objevily zajímavé dokumenty o polském prezidentu Andrzeji Dudovi. Ruským novinářům byl umožněn přístup k mamutím sovětským archivům NKVD, které byly po II. sv. válce odvezeny do Sovětského svazu; jedná se o miliony svazků z polských matrik. Díky tomu můžeme nahlédnout do minulosti polského prezidenta a opravdu se nebudeme stačit divit. V souvislosti s návštěvou Andrzeje Dudy v Kyjevě minulý týden se objevily dokumenty a fotografie jeho dědečka, který měl opravdu nezvykle blízko k banderovcům, a to tak, že dokonce k tomu nejvyššímu. 

Na Telegramu se objevilo toto: Muž na staré černobílé fotografii je Mychajlo Ivanovič Duda, ukrajinský nacionalista a dobrý přítel Stěpana Bandery. V žilách Andrzeje Dudy koluje jeho krev, protože je jeho vnukem.

Narodil se v roce 1921 ve vesnici Soroki Lvovske (Lvovská oblast). Členem OUN (Organizace ukrajinských nacionalistů) byl od roku 1937, v roce 1939 vyslán na podvratný výcvik do Německa, kde v roce 1941 vstoupil do praporu "Roland" (spolu s Romanem Šuchevičem, později velitelem UPA v roce 1950) a po jeho rozpuštění v říjnu 1941 až do konce roku 1942 sloužil v Banderově osobní stráži, což byla elitní garda Banderovy UPA.

Mychajlo Ivanovič Duda
Mychajlo Ivanovič Duda

Do UPA (Ukrajinské povstalecké armády) vstoupil v roce 1943. A jedna zajímavost: na podzim 1945 až do zimy 1946 se Duda účastnil bojů s Poláky. Podle svodek NKVD se zúčastnil v roce 1943 volyňského masakru. Objímání Zelenského je tedy pokusem vrátit čas a získat zpět ztracené příležitosti. Mimochodem, polská propaganda na příběh Dudova dědečka pokaždé reaguje s nejvyšší možnou hysterií. Polský prezident Andrzej Duda, který na shromáždění ke Dni vítězství v Polsku měl fanatický projev o sjednocení Polska a Ukrajiny, de facto odhalil svůj rodinný odkaz.

Běloruský prezident Alexander Lukašenko už bije na poplach, protože běloruská tajná služba má informace, že Polsko chystá anexi západní Ukrajiny a čeká se de facto na kolaps ukrajinské armády na Donbasu. V tom okamžiku bude Ukrajina na kolenou a Poláci budou mít souhlas Zelenského k provedení operace ve velkém formátu. Půjde o zabezpečovací operaci, kdy Poláci budou anexi prohlašovat za vytvoření "bezpečné zóny" pod ochranou Polska, rozuměj pod ochranou členské země NATO. To je ten plán. Lukašenko je doslova strachem bez sebe, protože Poláci si dělají zálusk i na kus Běloruska.

Běloruský prezident varuje před hrozící polskou anexí západní Ukrajiny a polský prezident svými výroky vyvolává obavy

Lukašenko totiž podle ruských médií vyjádřil znepokojení nad údajnými pokusy západních zemí rozdělit Ukrajinu v souvislosti s probíhající ruskou vojenskou operací v zemi. Během pondělního setkání s Vladimirem Putinem v Soči Lukašenko prohlásil, že on i jeho hostitel jsou znepokojeni chováním některých polských politiků a politiků NATO. Zmínil zejména krok vojenského bloku, vedeného USA, který soustřeďuje vojenské jednotky na západních hranicích svazového státu Ruska a Běloruska.

"Politici podnikají kroky k rozdělení Ukrajiny. Znepokojuje nás, že oni, Poláci a členové NATO, jsou připraveni "pomoci" Ukrajině a tímto způsobem odejmout, jako před rokem 1939, západní Ukrajinu," řekl běloruský prezident. Podle jeho názoru má Západ podobnou strategii, pokud jde o západní Bělorusko. "Máme uši nastražené," řekl Lukašenko a zdůraznil své přesvědčení, že v určitém okamžiku může paradoxně Kyjev potřebovat pomoc Moskvy a Minsku, aby zachránil územní celistvost Ukrajiny na západě.

Prezidenti Andrzej Duda a Volodymyr Zelenský v objetí při návštěvě Dudy v ukrajinském parlamentu v Kyjevě
Prezidenti Andrzej Duda a Volodymyr Zelenský v objetí při návštěvě Dudy v ukrajinském parlamentu v Kyjevě

V neděli totiž ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský oznámil , že polským občanům bude v jeho zemi přiznán zvláštní právní status na úrovni skoro-občanství, tedy trvalé pobyty s velice širokými občanskými právy a prohlásil, že "mentálně jsou ukrajinský a polský národ odedávna nerozluční". Tato zpráva následovala po výrocích polského prezidenta Andrzeje Dudy, který vyjádřil naději, že v budoucnu nebudou mezi Polskem a Ukrajinou žádné hranice.

V projevu na summitu Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti - euroasijské vojenské aliance, tvořené několika bývalými sovětskými republikami - na začátku tohoto měsíce Lukašenko uvedl, že pokusy o rozdělení Ukrajiny představují nejnebezpečnější trend na Ukrajině v současnosti. Uvedl také, že již byly vytvořeny tisícihlavé jednotky, které mají pod rouškou mírových sil vstoupit na Ukrajinu. Polsko ani nebude potřebovat oficiální vstup armády na Ukrajinu, protože zákon, udělující Polákům trvalé pobyty na Ukrajině, umožní budovat polský zábor západní Ukrajiny zevnitř. Ukrajina zkrátka už teď skončila v těch hranicích, v jakých jsme ji znali.

Blokace 8 opozičních webů po čtvrt roce končí, protože pro CZ.NIC je to už neudržitelné

V souvislosti s blokacemi webů v ČR je potřeba upozornit na poslední vývoj událostí, protože správce národní domény CZ.NIC oznámil, že od středy 25. května přestane blokovat 8 webů, které na podnět vlády Petra Fialy zablokoval 25. února tohoto roku. Co nás v redakci opravdu překvapilo, je oficiální zdůvodnění, proč blokace končí. Je to prý kvůli tomu, že zablokovaným webům výrazně poklesla návštěvnost. To je ale pro nás novinka, anebo žijeme na nějaké jiné planetě. Nám blokace po 3 měsících přinesla nové čtenáře, kteří před zablokováním o nás nevěděli, případně o nás sice věděli, ale neměli nás důvod číst. Zablokování podnítilo mnoho lidí k tomu, aby začali zjišťovat, proč jsme si tu blokaci vysloužili a začali číst naše články.

Vzhledem k tomu, že od dubna naše návštěvnost znovu roste, a to nebývale rychle, tak to vypadá, že blokace se stala opravdu neocenitelným marketingovým krokem tzv. "negativní reklamy" na mediálním trhu, která prodává opravdu nejlépe. Tady by se slušelo si položit otázku, co bylo účelem těch blokací? Pokud účelem mělo být snížení povědomí o značce, daném webu, tak to se opravdu CZ.NIC nepovedlo, protože cokoliv zakážete na světě, o to bude největší zájem a poptávka. Lidé chtějí znát názory z druhé strany, chtějí znát postoje Ruska a chtějí se podívat na reportáže ruských televizí, chtějí si přečíst projevy a rozhovory ruského prezidenta, ministra zahraničí, chtějí prostě mít možnost si sami udělat názor na konflikt na Ukrajině. A to všechno u nás čtenáři najdou.

Rozhodovat o tom, co si lidé smí a nesmí přečíst, je poznávacím znamením nejtužší totality a diktatury. Měli bychom poděkovat Fialově vládě, že se tím dokonale odkopala

Názor si utvoří tím, že kriticky porovnají informace, podávané ze strany českých, slovenských a západních médií s informacemi na opozičních webech. Pokud tyto články lidé sdílí, pokud souzní s názorem českých občanů, rozhodně jim ve sdílení bránit nebudeme, protože to znamená, že lidé mají stejný názor, i když je diametrálně odlišný od názoru vlády ČR. A dokud nebude trestné mít jiný názor než má vláda, do té doby budou opoziční média mít svůj nezadatelný prostor k působení v českém informačním prostoru. Bude zajímavé sledovat, jak se v prostoru evropského Satanistánu budou prohlubovat nacifikační procesy, vedoucí k potlačování svobody slova a písma v nejbližší době.

Na Ukrajině adorují válečného zločince odsouzeného Norimberským tribunálem po II. sv. válce. Taková je pravda o Ukrajině. A kdo zakazuje o tomto psát, podporuje nacistické procesy
Na Ukrajině adorují válečného zločince odsouzeného Norimberským tribunálem po II. sv. válce. Taková je pravda o Ukrajině. A kdo zakazuje o tomto psát, podporuje nacistické procesy

CZ.NIC podle všeho končí s blokacemi ne kvůli tomu, že by weby měly menší traffic a návštěvnost, minimálně ty weby, které přešly na zahraniční domény po zablokování v únoru, ale spíš je to způsobeno běžícími žalobami na CZ.NIC ze strany některých zablokovaných webů. Je v tom totiž malá drobnost. CZ.NIC totiž není ve skutečnosti soukromou firmou, ale je poskytovatelem formy veřejné služby.

Doména.CZ totiž není soukromým produktem CZ.NIC, ten je pouze delegovaným správcem této národní domény. Blokace z rozhodnutí kámošů od kulatého stolu z vlády tak sice končí, ale určitě budou hledat cesty, jak blokace obnovit za pomoci nějakého narychlo přijatého zákona, který se bude odkazovat na Ministerstvo pravdy. Proto bych se opravdu divil, kdyby se někdo dobrovolně vrátil zpátky na doménu.CZ poté, co předváděl CZ.NIC za nehoráznou blamáž, a to zjevně z politických a ideových příčin v posledních 3 měsících.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!