Šéf CIA se tajně setkal s vůdcem Tálibánu

26.08.2021

Zdá se to být neuvěřitelné, ale šéf CIA William Burns odletěl po skončení návštěvy Izraele rovnou do Kábulu a tajně se setkal s vůdcem Tálibánu Abdulem Gháním Baradarem, aby probrali další postup Islámského Emirátu Afghánistán při přebírání kontroly nad zemí a detaily o evakuaci západních zbraní!

Tálibán nemá nic společného s mudžahedíny, podle všeho jsou nejen na tučné výplatní pásce CIA, ale přes Langley jsou úkolováni zřejmě přímo Mossadem z Izraele, který chce sunnitský Tálibán využít jako destabilizační páku na šíitský Írán!

To už ani není možné nijak rozumně komentovat, jakým způsobem se v posledních hodinách odkrývají procesy globálního řízení - a jejich aktéři už ani nic neskrývají, protože už není potřeba nic skrývat a maskovat. O to je to horší. Americký bezpečnostní server AXIOS (a ve spolupráci s ním list The Washington Post) dnes přinesly šokující informaci, že v pondělí se šéf a ředitel Ústřední zpravodajské služby (CIA) William Burns setkal v Kábulu na tajné osobní schůzce s vůdcem Tálibánu Abdulem Gháním Baradarem a probírali spolu v přátelském rozhovoru současné politické události v zemi a diskutovali o detailech evakuace "západních zbraní".

"Západní zbraně" - to je zajímavý mluvnický eufemismus, který pochází z dob Třetí říše. Nacistické Německo v oficiálních dokumentech a svodkách nikdy nepoužívalo označení "německá armáda" nebo "Wehrmacht", ale jen zástupné označení "německé zbraně" a rovněž "zbraně SS". Joseph Goebels to vysvětloval tím, že když se mluví o postupujících armádách, lidé si v těch armádách představí vojáky, kteří umírají v boji. Když se ale mluví jen o "postupujících zbraních", dochází k odosobnění a lidé to lépe přijímají, protože zapomenou na lidský faktor války, zdůrazňoval Goebbels v jednom ze svých článků ve Völkischer Beobachter.

CIA velice ochotně nyní v Langley přebírá tento slovník, a už to není stahování americké armády a armád spojenců z Afghánistánu, ale dochází k "evakuaci západních zbraní". Návštěva Williama Burnse v Kábulu je o to pikantnější, že na ni přiletěl rovnou z Jeruzaléma, kde byl na návštěvě Izraele a předtím se zastavil v Káhiře v Egyptě a na Západním břehu Jordánu na okupovaných palestinských územích. Navštívil i Bejrút v Libanonu. Hlavním bodem cesty byla návštěva Izraele a jaderná hrozba Íránu. Šéf CIA se od izraelského ministra obrany Bennyho Gantze dozvěděl, že Írán bude mít údajně již do 10 týdnů dostatek štěpného materiálu na výrobu první jaderné bomby. Hned z Jeruzaléma vyrazil šéf CIA na Západní břeh Jordánu mezi sunnitské Palestince.

Americká strana má jasno: šéf CIA přijel do Izraele a Egypta dělat nábor do Afghánistánu, do výcvikových táborů proti Íránu, které budou provozovány na základě rozpočtů CIA a pod maskovací ochranou Tálibánu. To je tak průhledné, až je trapné o tom psát, protože každému musí být naprosto jasné, co asi tak šéf americké CIA má ve své agendě, když navštíví během 6 dnů Egypt, Libanon, Izrael, Západní břeh a šéfa Tálibánu v Kábulu. Co asi tak mají tyto země v agendě šéfa CIA společného? Ano, tím pojítkem a společným jmenovatelem jsou zájmy CIA a rovněž izraelského Mossadu proti Íránu. Jedná se o verbování sunnitských bojovníků na Blízkém Východě do výcvikových táborů v Afghánistánu pro boj proti Íránu.

Palestinci jsou v drtivé většině sunnité, na rozdíl od jihu Libanonu, kde je velká komunita šíitů. Není překvapením, že mnoho agentů Mossadu a CIA, kteří operují v Íránu, je naverbováno z řad Palestinců. Spolupráce Palestinců s Íránem je vůbec velmi zvláštní, protože Írán má velký vliv právě v Libanonu, ale pokud jde o Izrael a Palestinu, jmenovitě prostor Západního břehu, tam jsou Palestinci výhradně sunnité a nepřátelé Íránu.

Verbování CIA proti Íránu probíhá zásadně v sunnitských zemích, takže kromě Západního břehu se šéf CIA zastavil i v Egyptě, v jedné z největších sunnitských zemí na světě. A navštívil i Bejrút, kde je početná sunnitská komunita, na rozdíl od jihu Libanonu. Když si šéf CIA ve služebním tryskáči udělá kolečko na trase Egypt, Libanon, Izrael, Západní břeh a Kábul v Afghánistánu, kde šestudenní cestu po Blízkém Východě zakončí osobní schůzkou s vůdcem sunnitského Tálibánu, tak je jasné, o co se jedná.

CIA potřebuje "Nový Afghánistán" k novým úkolům. Novým úkolem jsou záškodnické operace CIA proti Íránu v prvé řadě a ve druhé řadě i proti Číně. Tato schůzka šéfa CIA však nyní potvrzuje, že primárním cílem zájmu CIA jsou operace proti Íránu. Velká cesta šéfa CIA po Blízkém Východě, která je zakončena vrcholnou schůzkou s vůdcem Tálibánu v Kábulu prostě zapadá do dokonalé skládačky nových úkolů a plánů, které má CIA s územím Afghánistánu.

V Bílém domě je u moci dementní stařík, který včera dokonce znovu zapomněl jméno své manželky, takže pro CIA je to dokonalý stav neomezených operací, protože Bílý dům nebude strkat CIA do ničeho nos. Neschopný prezident je požehnáním pro tajné služby.

Tálibán je loutkové hnutí, řízené CIA a financované skrze Pákistán ze Saúdské Arábie

Afghánci vědí moc dobře, kdo je Tálibán - organizace ovládaná CIA a financovaná Saúdskou Arábií a sousedním Pákistánem. Kdo je největší hrozbou pro operace americké CIA a jejich partnerů v Mossadu? Přece sousední Írán. Co tedy udělá šéf CIA? Sedne na letadlo a letí navštívit Egypt, Izrael, Libanon a Západní břeh a potom předá instrukce vůdci Tálibánu v Kábulu. Informuje ho, kolik lidí se má připravit a kolik rekrutů CIA sehnala do výcvikových táborů. Každému musí být jasné, že jde o komedii neskutečného kalibru, kdy naoko členové Tálibánu pro média šlapou po americké vlajce, ale ta stejná tajná služba té země, které ta vlajka patří, má všechny ty Táliby na svých výplatních páskách.

Zatímco dementní nájemník v Bílém domě neví, kde má klika dveře, tak šéf jeho CIA dělá na Blízkém a Středním Východě vlastní tajnou politiku. Ta politika není jeho vlastní, je to politika Izraele proti Íránu. Vůbec bych se nedivil, že CIA bude vydírat Peking a bude vybírat od Číny výpalné za to, že Tálibán nebude Číně dělat žádné problémy v Xianjinu (oblast s muslimskými Ujgury).

Dovedu si představit, že Čína se nechá uplatit od CIA, získá těžební práva v Afghánistánu, ale nebude za těžbu platit Tálibánu, ale americké CIA, která ze zisků bude financovat své další soukromé války ve světě, a nejen proti Íránu. Čína na tom vydělá, CIA na tom vydělá, Tálibán také něco dostane. Jen Afghánistán a Afghánci z toho nebudou mít zase nic.

Zatímco je na kábulském letišti chaos s evakuací, šéf CIA si udělá schůzku přímo v obklíčeném Kábulu s šéfem Tálibánu. Potom se lidé diví, že Michal Koudelka jako ředitel BIS pořád nemá šarži generála. Ano, jako vyznamenaný kádr CIA představuje nejen pro českého prezidenta obrovskou hrozbu, a to zejména v této době, kdy po nástupu dementního staříka k moci v Bílém domě obrovsky posílí moc a vliv americké CIA na všech frontách. Podívejte se na ten proces. Joe Biden v Bílém domě civí jako vyoraná myš a šéf CIA má mezitím letecké turné po Blízkém Východě a v Kábulu! Takhle si dnes stojí americká politika. Prezident USA je vyřízený, a moc v USA drží zákulisní hráči - Big Tech, tajné služby a Izrael.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!