Ředitel laboratoře při AV ČR šíří nenávist proti neočkovaným

06.12.2021

Šíří nenávist proti skupině obyvatel, ale přitom je placen z daní občanů! Ředitel laboratoře molekulární biologie Akademie věd ČR označil v rozhovoru pro Lidové noviny lékaře, odborníky a občany odmítající očkování za zločince, dezinformátory, a pokud by to šlo, spláchl by je vodními děly do moře jako v Austrálii! A weby, které poskytují těmto lidem prostor, by nechal vypnout! Kdo se nepodílí na očkovacím úsilí, vylučuje se podle jeho názoru ze slušné společnosti!

Již od soboty je naše redakce zavalena stovkami emailů reagujících na jedno jediné téma, na skandální a nenávistně podněcující článek, publikovaný 4. 12. 2021 v tištěných Lidových novinách. V této věci podle naší informace padnou v pondělí první trestní oznámení, protože to, co otiskly Lidové noviny, to přesahuje naprostý rámec slušného chování ze strany člověka, který je ve vysoké vědecké funkci a jeho plat je hrazen z daní občanů České republiky.

Vysoce postavený státní zaměstnanec se nesmí chovat způsobem, že v tisku podněcuje nenávist ke skupině obyvatelstva pro její postoje a obavy z očkování experimentálními vakcínami. Jeden z našich čtenářů nám dokonce zaslal ofocenou podobu článku v Lidových novinách a podle názorů mnoha čtenářů na ně článek působil jako v dobách Rudého Práva. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Přesně takový pocit máme i my v redakci z názorů pana ředitele.

Redaktorka LN Magdaléna Langová uveřejnila v sobotu rozhovor s Dr. Peterem Šebo, který je ředitelem laboratoře molekulární biologie Akademie věd ČR, což je státní organizace, a její zaměstnanci jsou plně hrazeni a placeni z daní občanů České republiky. Nejedná se o soukromou laboratoř a soukromé názory soukromého ředitele či biologa, ale jde o názor státního zaměstnance, tedy člověka pracujícího pro český stát. A způsob, jakým se státní zaměstnanec vyjadřuje o skupině občanů, naplňuje skutkovou podstatu trestného činu podle § 356 tr. Z. č. 40/2009 Sb. Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod.

Ředitel laboratoře Akademie věd ČR označuje odpůrce očkování za zločince

Takto nenávistný text mířený proti skupině obyvatel, odmítající očkování, jsme dosud viděli u některých osob majetkově a podnikatelsky napojených na covidový business v ČR, ale ještě nikdy takový nenávistný obsah nezazněl od státního zaměstnance ve vysoké pozici státní organizační složky, jejíž provoz je hrazen z daní občanů. Dovolíme si ocitovat jeden z emailů, který jsme dostali, a nejlépe vystihuje, co se vlastně stalo.

Dobrý den,

pro zajímavost zasílám ofocenou kopii dnešního rozhovoru (4. 12. 2021) z Lidových novin s Dr. Peterem Šebem, ředitelem laboratoře molekulární biologie AV ČR a autorem petice za povinné očkování, v němž se dopouští nehorázných útoků vůči lidem odmítajícím povinné očkování a všem, kteří zpochybňují vládní propagandu o koronaviru a varují před globálními následky falešné pandemie. A zároveň žádá tvrdý zásah proti svobodnému vyjadřování na internetu. Oponentní názory lékařů a příspěvky na alternativních serverech shrnuje obecně pod označením "dezinformátoři a ZLOČINCI", a to rovnou společně v jedné větě: "...čelíme bezprecedentním útokům dezinformátorů a zločinců, kteří záměrně šíří lživá videa a lživá tvrzení o očkování."

Tato označení dohromady použil dr. Šebo v rozhovoru dokonce dvakrát. Prý se ustupuje "agresivní menšině, která očkování odmítá". Tito "protiočkovací aktivisté a odmítači očkování nás svým sobectvím, narcismem a iracionalitou připravují o základy naší prosperity", protože údajně "připravili mnoho lidí o život, ohrožují zdraví a majetek nás všech a okrádají nás o svobodu." "Mnozí lidé přicházejí o to, co celý život budovali, naše děti se kvůli tomu nemohou pořádně vzdělávat a všichni kvůli tomu velice zchudneme." Jakoby to byli odpůrci očkování, kteří zavírali školy, nařizovali tvrdé lockdowny pro celou republiku, omezovali osobní svobody a likvidovali malé a střední firmy! Nemluvě o tom, že v hlavních médiích se jaksi na jakýkoliv oponentní názor vůči očkování nedostává prostoru, natož aby jej nějaká menšina celému národu "agresivně" vnucovala!

Vrcholem je ovšem odpověď na dotaz, jak by měla vláda na "dezinformátory" reagovat a jak postupovat vůči občanům, kteří si dovolí protestovat proti očkovacímu teroru a likvidačním opatřením: "(...) Třeba v Austrálii s nimi skoncovali hned zpočátku, dezinformační kampaně začali okamžitě postihovat. Když byl lockdown, do ulic napochodovala armáda s policií a vynutily si dodržování pravidel právního státu. Kdyby inciativa 'Chcípl mozek' uspořádala tu svou nedělní demonstraci v Austrálii na nábřeží vedle opery v Sydney, spláchli by je tam vodními děly do moře."

OT: "Takže byste dezinformační weby pokutoval?"

OD: "Samozřejmě mají být vypnuty. Jejich autoři rozkládají naši svobodu a demokracii."

Hezká představa 'demokrata' dr. Šeba, která jakoby vypadla z dob před 32 a více lety: Disidentské hlasy vypnout, umlčet, zavřít. A každého, kdo si dovolí protestovat, spláchnout vodními děly! Z rozhovoru namátkou ještě jeden výrok: "Ti, kdo se nechtějí podílet na společném úsilí k překonání epidemie pomocí očkování, se sami vylučují ze slušné společnosti." Zní to skoro jak za starých budovatelských časů 50. let. Tak brutální slovní útoky vůči občanům, svobodě projevu a nadšené volání za totalitu jsou málokdy vídané i v našich mainstreamových médiích. Možná je to příprava na dění v nejbližších týdnech...?

S pozdravem

Čtenář z Ostravska

"Chcípl pes" byl panem ředitelem překřtěn na "Chcípl mozek"

Jak sami vidíte, pan doktor zaútočil dokonce i na občanské sdružení Chcípl pes, které organizuje protesty odpůrců očkování a překřtili jej na "Chcípl mozek" ve smyslu, že tito lidé jsou buď blázni, duševně nemocní, nebo zkrátka jen bez mozku a tudíž hloupí. Je úplně jasné, že z ředitele a vědce se stal politický aktivista, a takový nemůže nadále setrvávat v pozici ředitele státní organizace, tam nemá v takové situaci co pohledávat.

Pokud se chce takto chovat a vyzývat k pokutování českých občanů za to, že se nechtějí nechat očkovat a napouštět si do svého těla pochybné a dlouhým zkoumáním neprověřené látky, pokud obdivuje brutální zásahy australské policie a armády proti občanům Austrálie, kteří odmítají očkování a dokonce by rád viděl sympatizanty občanského sdružení Chcípl pes splachovat vodními děly do moře, tak v takovém případě nemůže pracovat na pozici ředitele státní organizace ve funkci placené z daní občanů.

Takovéto šíření nenávisti proti skupině obyvatel odmítajících očkování je za hranou zákona. Pan doktor si neuvědomuje, že neochota určité části občanů ČR k očkování vychází i z toho, že vláda české republiky zcela běžně občanům lže, a to naprosto nestydatě a přímo do očí takovým způsobem, až se hory zelenají.

Kde berete, pane doktore tu nehoráznou drzost obviňovat české občany, kteří nevěří vakcínám, z toho, že ohrožují majetek a zdraví ostatních občanů? Co si to vůbec dovolujete? Není to náhodou tak, že očkovaní lidé se očkují právě proto, aby neonemocněli?

Nefungovalo snad ještě donedávna očkování na principu, že kdo se chce chránit, aby neonemocněl a nešířil nákazu, že se naočkuje? Ano, donedávna to tak platilo. Ale nedůvěra občanů v covidové vakcíny, pane doktore, spočívá v tom, že tyto vakcíny se od těch ostatních před vypuknutím koronavirové krize liší ve dvou děsivých a podstatných věcech. Tyto covidové vakcíny neposkytují očkovaným občanům ani imunitu před následným onemocněním, a neposkytují ani bezinfekčnost.

Nehorázná drzost obviňovat neočkované z krize, když to není jejich chyba, že vakcíny prostě nefungují a neposkytují bezinfekčnost

Na odděleních JIP po celém světě leží očkovaní lidé, mnozí i po třetích dávkách. Nejděsivějším příkladem je Portugalsko, nejvíce proočkovaná země EU s více jak 95% naočkované populace. A přitom křivka nakažených tam teď znovu prudce roste, viz. zde. Jak mají potom čeští občané té vakcíně věřit? Podívejte se, co se stalo v uplynulých dnech českému herci Jiřímu Krampolovi, který krátce po očkování 3. dávkou Pfizeru skončil v nemocnici.

Teď leží na JIP, třetí dávka mu byla úplně k ničemu a podle posledních zpráv mu propukl zápal plic. A vy se divíte, že když se tohle děje, že mají čeští občané z těch vakcín obavy? Jiří Krampol podal svědectví a doslova řekl, že mu třetí dávka "dala zabrat" a kvůli ní skončil v nemocnici. Kdyby si nedával 3. dávku, v nemocnici by dnes nebyl! A opovažte se, pane doktore, tuhle informaci označit za dezinformaci! Podívejte se na pana Krampola, třetí dávka ho má na svědomí!

Společnost Pfizer dodnes neuveřejnila dokumentaci o biodistribuci a genové toxicitě svých vakcín, tyto dokumenty nedostala ani evropská EMA, Pfizer odmítl dokumentace předat, takže dodnes ani česká vědecká obec nezná biodistribuční data vakcíny Comirnaty 500, což znamená, že není jasno, kam se v lidském těle spike proteiny mRNA vakcíny distribuují a kde nakonec končí.

Je vědecky prokázáno, že některé tyto spike proteiny nekončí v cílových respiračních orgánech a v buňkách respiračního traktu, v plicích, v trachea trubici, apod. Končí mnohdy někde úplně jinde, spike proteiny vstupují do srdečních buněk, do soustavy myokardu, kde způsobují některým lidem srážení krve a koagulace, jiným lidem tyto proteiny prostupují do mozku a provádí tzv. bonding na mozkových buňkách. A aby vědci věděli, kde všude spike proteiny z vakcíny Comirnaty 500 končí, k tomu je potřeba, aby Pfizer uvolnil svá data o biodistribuci vakcíny v těle.

Pfizer dodnes neposkytl EMA ani FDA dokumentaci o biodistribuci a genové toxicitě své vakcíny. A proč asi?

Stejně tak dosud Pfizer nepublikoval data o genové toxicitě, což je tabulka, která ukazuje, na které konkrétní geny v lidském těle působí vakcína toxicky, které geny poškozuje, jakým způsobem vakcína ovlivňuje buněčnou DNA. Pfizer nedodal genotoxická data ani EMA, ani americké FDA. Toto jsou fakta, pane doktore. Naše redakce vás vyzývá, abyste se omluvil skupině občanů České republiky za šíření takovéto nenávisti vůči nim, protože nemohou za to, že vakcíny Pfizeru nejen že nefungují, ale dokonce dostávají do nemocnic české herce těsně poté, co dostanou 3. dávku.

Tohle není vina neočkovaných, že očkované lidi vakcíny nejen nechrání před nemocí, ale ani jim neposkytují bezinfekčnost a očkovaní tak kolem sebe roznáší už nejen covidové viry, ale dokonce i spike proteiny. Podívejte se sami, co se uvádí na stránkách britské vlády, kde je dotaz britského občana podle zákona o svobodném přístupu k informacím, který se ptal na biodistribuci vakcíny Pfizer v lidském těle, a kam všude se spike proteiny dostávají. V reakci britské vlády je uvedeno m.j. toto, a čtěte dobře:

Tyto japonské údaje ukazují, že bílkovina "vakcíny" společnosti Pfizer se dostává do krve, kde koluje několik dní po očkování a poté se hromadí v orgánech a tkáních včetně sleziny, kostní dřeně, jater, nadledvinek a vaječníků.

Jakmile se dostane do oběhu, může se protein hrotu navázat na specifické receptory ACE2, které jsou na krevních destičkách a buňkách, které vystýlají cévy. To může způsobit buď shlukování krevních destiček, které může vést ke srážení krve. Může také vést ke krvácení.

Tato studie se zabývala distribucí vakcíny (podle hladiny ALC 0315/0159 v plazmě) v přibližně 45 orgánech, které byly měřeny v časových intervalech 15 min, 1 hod, 2 hod, 4 hod, 8 hod, 24 hod a 48 hod. Farmakokinetické studie byly rovněž prováděny v průběhu dnů až 9 dnů.

Toto je zdrojováno jako citace přímo z webu britské vlády. Spike proteiny se dostávají z vakcíny nejen do zmíněných orgánů, ale logicky i do plic, což je jejich zamýšlená cílová destinace. Očkovaní potom tyto spike proteiny vykašlávají z plic a dochází tak k indukci něčeho, čemu se nepřesně říká aerobní očkování, i když nejde o očkování doslova, ale o obyčejnou nákazu kombinací virů a uvolněných spike proteinů přítomných v plicních sklípcích a v kapénkách vykašlávaných očkovaným člověkem do okolí při propuknutí nemoci, kde nehraje roli, jestli je mírná nebo těžká.

Když je očkovaný člověk nemocný, má všude volný přístup, protože má covidový pas. Může šířit nemoc, i když je očkovaný. A když má těžký průběh, jako třeba Jiří Krampol po 3. dávce, tak pro změnu končí na JIP a zabírá tak lůžko intenzivní péče právě těm neočkovaným. Obviňovat neočkované z krize, z pandemie, z jejího pokračování, je největší nehoráznost, jaká může být. Nefunkčnost vakcín není chybou neočkovaných!

To si musíte, pane doktore, stěžovat u Pfizeru, a ne nadávat na skupinu českých občanů, která má strach do sebe tyto roztoky napouštět. Jediný pohled na pana Krampola na JIP po 3. dávce je tím nejjasnějším vzkazem a důkazem, že obavy občanů z vakcín tohoto typu jsou rozhodně na místě! A ne že ne! Nejste placen z daní občanů, abyste je členil do skupin a tu neočkovanou skupinu potom napadal, urážel a obviňoval z ohrožování zdraví a majetku!

Zdroj: infokuryr.cz, autor: -VK- Šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!