Voltaire napsal o Koránu, že učí strachu a nenávisti

02.09.2021

"Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá zdravým lidským rozumem. Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými lidmi. Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování této ďábelské doktríny. Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve," napsal před 300 lety Voltaire, slavný francouzský básník a spisovatel, o posvátné knize všech muslimů.

Když toto věděli chytří a vzdělaní lidé před 300 lety, tak proč to ti současní "chytří a vzdělaní" odmítají vidět dnes? Proč si sakra dnes hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi? NIKDY nás rádi neměli a NIKDY nás mít rádi nebudou.

Známe mnoho příkladů, kdy naši předci bránili před muslimy Evropu do posledního dechu. Dobře věděli, co je to za lid a nebylo jim líto obětovat vlastní životy, jen aby se sem muslimové nedostali, dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.

Doufáme, že jednoho dne přijde chvíle, kdy zrádci, co je k nám zvali a stále zvou, budou potrestáni. Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné, solidární, korektní a různé jiné pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak "uprchlíkům" zavděčily, připomínáme slova Mgr. Jiřího Kobzy, bývalého diplomata v islámských zemích:

"Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno a chápáno za pouhé splnění vaší povinnosti, jako otroka svým pánům!

Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno a interpretováno Koránem jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů nad ostatními lidmi. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a zejména otrokyň.

Od malička jsou v tomto vychováváni, takto je to učí a nebude to nikdy jinak! Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje a zhmotňuje!

Tak už toho, propána, vy pitomci (EU-poslanci), nechte, dostanete nás všechny do maléru, ze kterého nás už nikdo nedostane!!!"


Zdroj: czechfreepress.cz