Expert Štěpánek: Snaha rozfoukat konflikt na Ukrajině je průhledná

14.02.2022

Neotřesitelná víra v to, že Rusko připravuje agresi proti Ukrajině, vede západní média a politiky k neustálé snaze předpovědět přesné datum "invaze". I když ruské ministerstvo zahraničí neustále důrazně popírá podobná prohlášení, včera prezident USA Joe Biden uvedl, že takový den nastane 16. února!

O svém postoji k této situaci promluvil mediální expert Petr Štěpánek.

"To, co do veřejného prostoru vypouští Bidenova administrativa, jsou takové pitomosti, že jim může věřit pouze někdo s dokonale vymytým mozkem, s inteligencí houpacího koně nebo jménem Kolář, Lipavský či Votápek," uvedl na Facebooku Štěpánek.

Pokud tedy má někdo obavy z působivosti ruské propagandy, měl by si podle Štěpánka uvědomit jednu základní věc: "Nejúčinnější ruskou propagandou je idiocie našich vlastních - západních - politiků."

Podle Štěpánka je tedy zřejmé, že Západ přispívá svými kroky ke stupňování obav z eskalace, které se stále nenaplňují, a tím jen poškozuje sám sebe.

"Ta úporná snaha rozfoukat na Ukrajině za každou cenu nějaký konflikt, je tak průhledná, že jejím výsledkem, kdyby snad - nedej, Bože - opravdu k něčemu došlo, může být pouze to, že lidé ukážou svým politikům vztyčený prostředníček, a ne že se půjdou bít za ekonomické zájmy hrstky vyvolených, vesměs samozvaných korporátníků, kteří západní svět už léta vedou od deseti k pěti," tvrdí Štěpánek.

Podobné podkopávání důvěry mezi běžným obyvatelstvem a vládnoucími "elitami" lze přitom podle něj vidět také v zemích, jako je Kanada.

"Blboučký kanadský neomarxistický premiér Trudeau je jedním z nejkřiklavějších exemplářů tuposti, ve kterou zdegenerovala západní liberální demokracie, jež už dávno není ani liberální, ani demokracie," tvrdí mediální expert.

Pokud se nespokojenost s pokrytectvím začne stupňovat i v EU, může podle Štěpánka dojít k docela zajímavému obratu.

"Jestli tahle jiskra lidové revolty přeskočí z amerického kontinentu i do Evropy, čeká nás zajímavá budoucnost. A nemyslím tím, že zrovna (právě) současní západní potentáti by měli být těmi, kteří se mají na co těšit," uzavřel celou věc mediální expert Petr Štěpánek.

Zdroj: snews.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!