Šokující info z francouzské lékařské informační agentury

19.11.2021

Je stále jasnější, že obyvatelstvo bylo oklamáno. Všechny televizní zprávy, články v tisku, lékaři před kamerami, členové vlády a obrázky, kterými nás 24 hodin denně krmili a straší, když nám říkali o přeplněných nemocnicích kvůli covidu, se ukázaly jako lži.

Francouzský lékař Martin Blachier v pořadu LCP Ça vous regarde (9. listopadu 2021) informuje o zprávě ATIH, analyzující činnost nemocnic v roce 2020 pro covid 19 (zpráva zveřejněna 8. listopadu). Tohle se zapíše do historie!

ATIH (Agence Technique de l'Information sur l'Hospitalisation) je vládní agentura pro informace o činnosti nemocnic, která pracuje pod záštitou francouzského ministerstva zdravotnictví. To, co říká Martin Blachier a co uvádí tato analýza, bude světová bomba:

V roce 2020, tj. na vrcholu epidemie covid 19:

- Pacienti s covidem tvořili 5 % pacientů na jednotkách intenzivní péče.

- Pacienti s covidem tvořili 2 % všech hospitalizací.

- 0,6 % osob starších 80 let zemřelo v nemocnici na covid, zatímco podle Blachiera srdeční selhání každoročně zabije 15 % osob této věkové skupiny.

- Zdá se, že chřipka napadá lidi bez přidružených onemocnění mnohem silněji než covid!

Martin Blachier uzavírá: epidemie je velmi vzdálená obrazu, který o ní máme, představa, že pacienti s covidem zaplnili nemocnice, je mylná - "je to 2 až 5 %". Říká, že "v drtivé většině" to jsou jiné patologie, které poslaly lidi do nemocnice. Je tedy stále jasnější, že obyvatelstvo bylo oklamáno. Všechny televizní zprávy, články v tisku, lékaři před kamerami, členové vlády a obrázky, kterými jsme byli krmeni 24 hodin denně, nám vyprávěly o přeplněných nemocnicích kvůli covidu. Tato "vize", kterou nám chtěli vnutit, však v žádném případě neodpovídala realitě nemocnic. To prostě nebyla pravda!

A co hůř: ve stejné době, kdy jsme byli přesvědčeni, že covidoví pacienti přeplňují nemocnice, bylo zrušeno 5 800 lůžek! Chtěli nás přesvědčit, že jiná léčba než dolipran a intubace na přeplněných jednotkách intenzivní péče neexistuje. Chtěli nás terorizovat.

Tato strategie šoku, která, jak se nyní ukázalo, byla pouze strategií šoku a měla jediný cíl: přimět nás k "očkování". Hlubší důvod této operace se nepochybně ukáže v nadcházejících týdnech.

Martin Blachier je francouzský lékař, který se specializuje na oblast veřejného zdraví. Je pravidelným hostem francouzských televizních stanic C8, BFM TV, LCI a CNews, zejména pořadu L'Heure des pros. Je také jedním z odborníků na téma covid-19 ve Francii. Je také spoluzakladatelem poradenské společnosti Public Health Expertise-PHE.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!