Stigmatizace neočkovaných - „hromadná psychóza“

07.01.2022

"Jsi zločinec, protože jsi neočkovaný!" Když vám policista řekne, že jste zločinec jen proto, že nejste očkovaný, víte, že jste se dostali do temné zóny nerozumu. Přesně to se stalo nedávno v Německu. Policista označil neočkovaného muže "vrahem", protože "může někoho nakazit", a že "není člověk".

Bizarní hádka byla zveřejněna na Twitteru 12. prosince 2021. V reakci na ni neočkovaný muž policistovi říká, že on je ten, kdo "ztratil veškerou lidskost". Kdo by si pomyslel, že se někdy dočkáme dne, kdy budou jedinci označováni za "vrahy" a "nelidi" jen na základě očkovacího statusu?

Je to více než iracionální. Ale na druhou stranu, šílenství se nepodřizuje rozumu a podle profesora Mattiase Desmeta, belgického psychologa, byl svět skutečně zhypnotizován do stavu masové psychózy.

"Psychóza masové formace" je vysvětlením, proč Němci ve 30. letech 20. století akceptovali zvěrstva nacistické strany, a je vysvětlením, proč dnes tolik lidí na celém světě podporuje lékařský apartheid a dehumanizaci neočkovaných.

Z tyranie se nelze vyvléknout

Stigmatizace a dehumanizace neočkovaných je o to iracionálnější, že očkování proti covidu nezabrání infekci ani šíření viru. Ti, kteří obdrželi jednu, dvě nebo dokonce tři dávky, se i přesto nakazí, a to dokonce častěji, a šíří vir mezi očkovanými i neočkovanými.

U "plně očkovaných" lidí, kteří jsou izolováni například na výletních lodích, se již několikrát objevila epidemie, což dokazuje, že vakcinace nedokáže epidemii zabránit. Očkovaní jsou stejně "nebezpeční" a "ohrožují" své blízké jako ti, kteří očkováni nejsou.

Tedy v obou případech, když se rozhodnete podstoupit očkování nebo ho odmítnout, představujete pro ostatní naprosto stejné riziko, přesto se najdou i tací, kteří tvrdí a ví, kdo jsou ty nebezpečnější. Každý, kdo je ještě schopen jasného a vyrovnaného uvažování, vidí, že pravda je někde jinde.

Většina zemí bohužel prožívá masovou psychózu bludů. Byly vmanipulovány do víry ve vysoce iracionální absurdity. Stejná psychologická operace fungovala ve 30. letech 20. století, kdy byli Židé, staří a nemohoucí lidé a mentálně a fyzicky postižení dehumanizováni a obviňováni jako nositelé nemocí a dalších společenských neduhů.

Marian Turski, který přežil Osvětim a jemuž je nyní 94 let, si dobře pamatuje postupnou dehumanizaci a ostrakizaci, k níž docházelo v nacistickém Německu a která nakonec vyústila v holocaust. Nyní stojíme znovu před stejným rozcestím. Mnozí, stejně jako německý policista, volí dobře vyšlapanou cestu opakující se historie.

Stigmatizace neočkovaných je neoprávněná

20. listopadu 2021 zveřejnil časopis The Lancet dopis Guntera Kampfa s názvem "COVID-19: Stigmatizace neočkovaných není oprávněná." "V USA a Německu používají vysoce postavení úředníci termín pandemie neočkovaných, čímž naznačují, že lidé, kteří byli očkováni, nejsou v epidemiologii COVID-19 důležití," píše Kampf.

Dodává však, že "přibývá důkazů, že očkovaní mají i nadále významnou roli v přenosu".

Dnes člověk, zítra nečlověk

Je důležité si uvědomit, že z této tyranie se nelze vymanit. Pokud se rozhodnete podstoupit očkování, protože nechcete být stigmatizováni, počítejte s tím, že vašemu podřizování se budoucím posilovacím injekcím nebude konec.

Ve velmi krátké době - maximálně za několik měsíců - budete opět považováni za neočkovanou hrozbu pro společnost, přestože jste již jednu, dvě nebo tři "smrtící injekce" dostali.

Na ničem z toho nezáleží. Za poslušnost v minulosti nedostanete žádné body. Po šesti měsících od druhé nebo třetí dávky se váš status doslova přes noc změní ze zelené na červenou, z člověka na nečlověka. Jste opět "neočkovaní", dokud nebo pokud nedostanete další posilovací dávku. Tento cyklus bude pokračovat, dokud nezemřete. Stále budete ve hře? Chcete takto strávit zbytek života?

Injekce proti covidu udržují "pandemii" v chodu

Více než 80 studií potvrdilo, že přirozená imunita proti covidu-19 je stejná nebo dokonce lepší, než imunita získaná očkováním. To je v souladu s uznávanými poznatky lékařské vědy, takže to není žádné překvapení.

Poprvé v novodobé historii medicíny se však ukazuje, že přirozená imunita nemá pro společnost žádný přínos. A co hůř, lidé s přirozenou imunitou jsou označováni za nebezpečné a za to, že se nenechají očkovat, jsou odstrkováni a dokonce vyhazováni z práce.

Zdravotnické úřady nyní tvrdí, že pouze očkovaní jsou chráněni a mohou chránit ostatní, ačkoli právě ti, kteří mají přirozenou imunitu, jsou nejvíce chráněni a nepředstavují žádné riziko pro ostatní.

Skutečnost a pravda je však taková, že přirozená imunita je dlouhodobá, chrání před všemi variantami a nepřispívá ke vzniku nových mutací. Totéž ovšem nelze říci o očkování proti covidu. Nyní máme jasné důkazy o tom, že očkování poskytuje ochranu maximálně šest měsíců, poté ochrana klesá na nulu.

Jako jeden z mnoha příkladů lze uvést švédskou studii, zveřejněnou 25. října 2021, která zjistila, že očkování sice zpočátku snižovalo riziko hospitalizace, ale jeho účinnost rychle klesala.

Kromě klesající účinnosti nutí vakcína virus k tomu, aby mutoval. Stručně řečeno, karta se obrací proti těm, kteří se spoléhají na to, že je očkování COVID ochrání. Z dlouhodobého hlediska je to beznadějná situace, protože se nemůžeme očkovat proti endemii přípravkem, který nezabrání nákaze a šíření, ale naopak ho podporuje!

Závažnost naší situace

Německý policista odsuzující lidskost neočkovaných je "zářným" příkladem propagandy vymývání mozků, která podporuje a posiluje totalitní stát a umožňuje páchat nepředstavitelná zvěrstva za bílého dne. Otázkou je, co můžeme udělat, abychom tomu zabránili?

V první řadě musíme i nadále poskytovat pravdivé a přesné informace, abychom vyvrátili falešná obvinění. Ti, kteří ještě nejsou zcela zhypnotizováni, mohou být stále směrováni zpět k příčetnosti.

Zkuste apelovat na paměť lidí. Připomeňte jim svobody, se kterými vyrůstali. Opravdu chtějí být zodpovědní za to, že svým dětem zanechají nulovou svobodu?


Zdroj: autor Dr. Joseph Mercola, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!