Ukrajina spáchala válečný zločin - odpálila balistickou raketu

16.03.2022

VIDEO: Ukrajina se dopustila válečného zločinu, do centra Doněcku odpálila balistickou raketu Točka-U s mezinárodně zakázanou kazetovou municí! Necenzurované záběry roztrhaných těl dospělých i dětí potvrzují, že kyjevská neonacistická junta se nezastaví před ničím a používá teror jako nástroj regulérní války!

Ocelové kuličky z kazet zabíjely v okruhu 200 metrů důchodce, kteří si vybírali důchody z bankomatu, i malé děti s rodiči! Podle ruské GRU za odpálením balistické rakety stojí ukrajinský prapor Azov, kterému v zákulisí velí Kolomojský, nikoliv ukrajinská armáda!

Válka na Ukrajině přešla v pondělí 14. března do úplně nové fáze

Ukrajinské ozbrojené síly se totiž v důsledku kolapsu bojových operací a blížícího se konce rozhodly použít mezinárodně zakázané zbraně. Po nasazení bílého fosforu na postupující ruskou armádu nedaleko Charkova před několika dny přišla nyní ke slovu kazetová munice. Dosud neznámý oddíl ukrajinské armády odpálil včera z oblasti Ukrajinci kontrolovaného Severodoněcku balistickou raketu Točka-U, která mířila na sídlo vlády DLR v centru Doněcku. Ruská protiraketová obrana raketu sestřelila, ale jedna z kazet v hlavici sestřel přežila a po dopadu do centra města pozabíjela v okruhu více než 200 metrů celkem 21 lidí, převážně důchodců, kteří si šli do banky vybrat důchody a čekali u bankomatu. Spolu s nimi zahynulo i několik děti.

https://aeronet.news/video-ukrajina-se-dopustila-valecneho-zlocinu-do-centra-donecku-odpalila-balistickou-raketu-tocka-u-s-mezinarodne-zakazanou-kazetovou-munici-necenzurovane-zabery-roztrhanych-tel-dospelych-i-deti/

Kazetová munice je tvořena pouzdry s ocelovými kuličkami o průměru cca 2 cm, které jsou pomocí trhaviny po dopadu kazety na zem odpáleny a jejich kinetická energie je tak obrovská, že dokáží prorazit i automobil skrz naskrz. Raketa podle informací doněcké protivzdušné obrany mířila na sídlo prezidenta a vlády DLR v centru Doněcka, kde právě probíhalo zasedání.

Pokud by se útok podařil, celé vedení DLR by v tuto chvíli bylo zřejmě po smrti. Ruská GRU začala v úterý ráno incident vyšetřovat jako akt mezinárodního terorismu a pokus o atentát na nejvyšší vedení DLR. Zásah ruské protivzdušné obrany vedl k tomu, že z rakety na zemi explodovala pouze jediná kazeta. V hlavici Točka-U může být těchto kazet až 12. Vedení DLR okamžitě obvinilo ukrajinskou armádu z terorismu, ale tak jednoduché to být nemusí...

Masakr v Doněcku posunul válku na Ukrajině k Blízkému Východu. Obrazně i doslova.

Podle ruských novinářů začala GRU vyšetřovat batalion Azov, který se podle zpravodajských důstojníků GRU měl před několika dny zmocnit komplexu Točka-U po roztržce s velením ukrajinské armády. Roztržky mezi Azovem, Pravým sektorem a generálním štábem ukrajinské armády přibývají každý den. Důvodem roztržek jsou rozdílné názory na velení a vedení.

Batalion Azov byl sice v roce 2017 začleněn do řad ukrajinské armády jako jejich regulérní součást, ale ve skutečnosti je to celé jinak. Celý batalion totiž stále financuje a tudíž i řídí Igor Kolomojský, občan Izraele a jeden z nejbohatších Ukrajinců s trvalým pobytem v izraelské Haifě. Tedy procesy války na Ukrajině jsou řízeny z Blízkého Východu. A metody války formou terorismu tomu rovněž odpovídají. O tom, že Kolomojský stále řídí Azov, svědčí i to, že výstroj a výzbroj Azovu je na hony vzdálena zastaralé výzbroji ukrajinské armády.

Azov disponuje izraelskými neprůstřelnými vestami, americkými taktickými zbraněmi, americkými noktovizory, izraelskými taktickými drony, prostě Azov připomíná výkladní skříň izraelského vojensko-průmyslového komplexu, a jeho radikální ideologie není v souladu s vojenským velením ukrajinské armády. Podle ruských novinářů zastává GRU názor, že mezi Azovem a UA armádou došlo k roztržce o způsobu vedení boje proti Ruské armádě.

Azov je radikální a právě podle všeho předvedl, že chce proti Rusům rozehrát totální válku, tedy vedenou se vší razancí i zakázanými zbraněmi proti civilistům a politikům Ruska. Terčem Azovu tak již nejsou jen ruští vojáci, ale jakýkoliv Rus, ať už je to civilista, politik, zákonodárce, důchodce, dítě, to prostě už podle všeho nehraje roli. Tím pádem válka přechází do nové etapy.

Zelenský je řízen Kolomojským k naprosté destrukci Ukrajiny

Tento masakr v Doněcku podpoří velmi výrazně nenávist mezi Rusy proti Ukrajině, což povede k dalšímu prohloubení války a k posílení přesvědčení Moskvy, že Ukrajina je nácky a teroristy opravdu prolezlá a je potřeba ji pořádně vyčistit. Mezi Moskvou a Kyjevem neustále probíhají další a další jednání o tom, jak dohodnout příměří a mírové ukončení konfliktu, jenže s každým dalším dnem naděje na urovnání klesají, protože ukrajinské vedení odmítá úplně všechny ruské požadavky. Zelenského totiž řídí Kolomojský. A ten usiluje o rozbití Ukrajiny, aby ji mohl potom privatizovat za zlomek ceny.

Kyjev proto odmítá denacifikaci, odmítá zákazy Banderovců, Pravého sektoru i Azovu, odmítá odzbrojení, odmítá vzdání se snahy o znovuzískání jaderných zbraní, odmítá federalizaci Ukrajiny a podle všeho je Kyjev ochotný za určitých garancí přistoupit jen na podmínku o nevstoupení do NATO, ale nikoliv na podmínku neutrality. To by otevřelo Kyjevu cestu k tomu, že by se v blízké době mohl stát členem jiné aliance, a to evropské armády, o jejíž vznik usilují Berlín a Paříž na základě Aachenské deklarace. A to je pro Kreml nepřijatelné.

Navenek se všichni tváří, že diplomacie je stále aktivní, ale ve skutečnosti se jednání nikam neposunou, dokud nenastane jedna ze dvou situací. Buď ruská armáda splní zadané úkoly a Ukrajině nic jiného než přijmout podmínky Moskvy nezbyde, anebo Moskva přehodnotí požadavky a spokojí se jen s tím, že Kyjev nevstoupí do NATO. Ukrajina totiž hraje o čas, resp. čas hraje ve prospěch Kyjeva. Každý další den války, každý další boj o nějakou ulici v ukrajinském městě, kde se v bytovkách schovává ukrajinská armáda, přibližuje Kyjev blíže k tomu, že Rusy to přestane bavit.

A to proto, že pomalý postup RA - jelikož berou ohled na civilisty - začíná vadit i Kremlu, takže Moskva má de facto dvě možnosti, jak to ukončit co nejrychleji. Buď povolat ruské rezervisty v záloze, což se Kremlu nechce, anebo poslat do měst speciály na boj v městské zástavbě, tedy čečenské jednotky Ramzana Kadyrova a oddíly syrských dobrovolníků z řad syrské armády. Podle všeho se zdá, že právě tuto druhou variantu Kreml zvolil a aktivoval.

Jenže to bude potom opravdu masakr. Kadyrov během války v Čečně zvítězil nad povstaleckými muslimskými oddíly Šamila Basajeva právě svojí taktikou v Grozném. Taktika spočívala v tom, že jednotky Kadyrova podpálily přízemí paneláků a kouř v panice vypudil všechny civilisty z bytů. Panice lidí totiž bojovníci od Basajeva nedokázali zabránit a nešlo už lidem v domě zakázat opustit panelák. Uvnitř tak zůstali jen bojovníci Šamila Basajeva. Jakmile byl panelák bez civilistů, ruské letectvo shodilo na panelák protibunkrovou bombu, která srovnala celou budovu se zemí i s džihádisty. Stejná taktika zřejmě čeká i Kyjev a Charkov. 

Žoldáci ze Západu začali z Ukrajiny utíkat po ruském úderu na středisko Javorov na západě Ukrajiny, protože se ukazuje, že válka proti ruské armádě není žádné safari. "Rusa nespatříš, protože on ti pošle napřed pozdrav v podobě přesně naváděné rakety a jedeš domů. A to není fér," posteskl si pro americkou CNN jeden z žoldáků, zraněných v Javorově. Tohle si zřejmě většina žoldáků neuvědomuje, že válka se dnes nevede ve smyslu voják proti vojákovi, který střílí zpoza krytu a hraje se o to, kdo se trefí dřív. Rusové mají už mnoho let doktrínu nulového kontaktu, podobně jako americká armáda, což je zásadní posun v neprospěch žoldáckých operací.

Rusové ke zděšení žoldáků válčí bezkontaktně, podobně jako americká armáda

Zatímco jednotky DLR a LLR jedou ještě stále tu starou sovětskou kontaktní doktrínu, tedy přímé boje mezi vojáky na linii doteku a střelba mezi nimi, tak oproti tomu ruská armáda se změnila na armádu bezkontaktní, kdy se snaží nepřítele vymazat z povrchu na dálku pomocí přesné munice, raket, letectva. Pro takový způsob boje jsou žoldáci naprosto nepoužitelní. Ruské drony snímají nad bojištěm termokamerami teplotu. Jakmile vidí v trávě nebo mezi stromy ležet žoldáky nebo ukrajinské vojáky, helikoptéra Kamov KA-52 dostane souřadnice a odpálí na pozici naváděnou termobariku. Cokoliv živého bylo mezi stromy v trávě, tak už živé není. Níže video ženy, která proklíná Ukrajinu a označuje pachatele masakru za svoloč. VAROVÁNÍ: Pouze pro silné povahy!

https://aeronet.news/video-ukrajina-se-dopustila-valecneho-zlocinu-do-centra-donecku-odpalila-balistickou-raketu-tocka-u-s-mezinarodne-zakazanou-kazetovou-munici-necenzurovane-zabery-roztrhanych-tel-dospelych-i-deti/

Žoldáci jsou po smrti a neměli šanci si ani vystřelit. Bezkontaktní válka je zničující a velení ukrajinské armády to rychle pochopilo. Proto veškerá technika UA je schovaná mezi paneláky a bytovkami, proto se vojáci schovávají v bytech civilistů, protože vědí, že do nich Rusové nestřelí přesnou munici. Celý Slavjansk i Kramatorsk se změnily na obrovské panelákové kasárny, v každém bytě je pomalu nasáčkovaný nějaký voják spolu s rodinou, která tam bydlí.

V takové chvíli prostě musí přijít na řadu Kadyrov a zkušenosti z Grozného. Největším nebezpečím je rozšíření konfliktu z Ukrajiny do celé Evropy a zbytku světa v důsledku možné provokace, která poslouží jako záminka pro přímý vstup NATO do konfliktu. Válka na Ukrajině začne připomínat více a více boj proti ISIS a Al-Kajdě, protože polovojenské ukrajinské oddíly a samotná ukrajinská armáda se postupně uchyluje k taktice městského boje s využitím civilistů jako spolehlivých živých štítů.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!