Ukrajina uzavřela hranice pro ukrajinské muže

28.02.2023

Michailo Podoljak přiznal reportérce Deutsche Welle, proč Ukrajina zavřela hranice pro ukrajinské muže. Je to z toho důvodu, že Ukrajinci nechtějí učinit specificky hrdinské mužské rozhodnutí a dobrovolně padnout na Donbasu za Ukrajinu!

Uprchlý Ukrajinec, který používal v ČR falešný bulharský pas, dostal za brutální vraždu jiného Ukrajince v Brně od českého soudu jenom 8 let, protože vyšší trest by vrhl na ukrajinské uprchlíky v ČR negativní světlo, napsal nám do redakce zdroj z okruhu vyšetřování! Je načase pomoci Ukrajině mobilizovat ukrajinské muže ukryté v ČR!

Poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského šel do sebe a na rovinu reportérce Deutsche Welle vysvětlil, proč Ukrajina zavřela hranice pro ukrajinské muže a nesmí opustit Ukrajinu. Je to prý kvůli tomu, že v době války musí muži zůstat doma a nastoupit k obraně vlasti a být připraveni přijmout specificky mužské rozhodnutí - čímž měl Michailo Podoljak na mysli rozhodnutí být připraven položit život za vlast na frontě na Donbasu.

Pokud někdo je muž a v době války se snaží překročit hranice, tak tím prý dává najevo, co je zač a ve skutečnosti mu vůbec nezáleží na tom, jestli Ukrajina přežije, nebo přestane existovat. Je to vůbec poprvé, co vysoký představitel Ukrajiny takto otevřeně přiznal situaci, proč jsou uzavřené hranice - protože Ukrajina má akutní nedostatek mužů na frontě. Na frontě už podle posledních informací zemřelo na 500 000 ukrajinských mužů.

Video: https://aeronet.news/video-michailo-podoljak-priznal-reporterce-deutsche-welle-proc-ukrajina-zavrela-hranice-pro-ukrajinske-muze-protoze-nechteji-ucinit-specificky-muzske-rozhodnuti-a-dobrovolne-padnout-na-donbasu/

Ano, půl milionu Ukrajinců již podle Vladimira Solovjova padlo na frontě, podle informací ruské vojenské rozvědky GRU, která sleduje ukrajinské systémy sociálního a zdravotního pojištění. Podle GRU prý bylo zrušeno přes půl milionu zdravotních a sociálních pojistek, což se odehrává pouze při jedné jediné události na Ukrajině, při úmrtí člověka. Pokud je člověk naživu a je na frontě, zdravotní pojištění platí armáda a vojákovi běží i sociální pojištění kvůli důchodu.

Jakmile jsou účty uzavřeny, znamená to, že osoba je po smrti. Donbas jsou hotová jatka, denně tam umírá přes 3 000 ukrajinských vojáků. Ruský masový velkomlýn požírá celou ukrajinskou armádu. Není proto divu, že do Evropy utíkají ukrajinští muži načerno a používají k útěku doklady cizích evropských států, aby se dostali z Ukrajiny. Jeden pas země EU, obvykle rumunský, bulharský, ale i polský a český stojí 5 000 EUR.

Ukrajinec dostal za brutální vraždu v Brně jen 8 let, oběti dupal po hlavě, aby praskla jako ořech… viděl to prý v jednom filmu 

Krajský soud v Brně vynesl v pondělí rozsudek nad Ukrajincem, který vloni v dubnu na jaře zabil před barem v Brně jiného Ukrajince v potyčce, která přešla do surové rvačky, která nakonec skončila kopáním a dokonce dupáním po hlavě druhého Ukrajince, který na následky zranění zemřel. Dmytro Mosiychuk dostal v pondělí u soudu 8 let vězení, stejně jako jeho kumpán z Moldavska Enric Revenco, který byl podle obžaloby hlavním aktérem incidentu. Ten byl v ČR pro změnu na falešný rumunský pas.

A soud rozhodl takto mírně proto, že oba dva prý projevili lítost. "Dnes už těžko zjistíme, co kdo komu na začátku řekl. Je pravda, že začal poškozený a po protiútoku Revenca spadl na zem. Do té doby to byla jen šarvátka. Co se stalo poté, to už je totálně za hranou a nasvědčuje to totální neúctě k lidskému životu.

Opakované kopy vedené velkou intenzitou, dupání na hlavu, jako by chtěl rozšlápnout ořech. Děsí mě ta míra ignorace vůči hodnotě lidského života," zhodnotil útok žalobce.

Níže je oficiální Twitter Rakušanova vnitra zobrazující počet udělených azylů ukrajinským azylantům. Vnitro již přestalo sdělovat počty všech uprchlíků z Ukrajiny v ČR a nově na Twitteru sděluje jen udělené azyly, což není totéž, to je mnohem menší číslo.

Do redakce se nám ozval zdroj, který je prokazatelně obeznámený s vyšetřováním tohoto případu v Brně, minimálně podle specifických informací a detailů, které nám poskytl, přičemž nám sdělil, že takto nízký trest byl zjevně uložen kvůli veřejnosti, aby výška trestu nevrhla na ukrajinské uprchlíky v ČR mediálně negativní světlo!! Náš zdroj nám sdělil, že Mosiychuk během vyšetřování prý uvedl, že na Ukrajině viděl svého času jakýsi akční film, že když se šlape na hlavu, praskne jako ořech - no a ve vzteku během té rvačky to chtěl prostě vyzkoušet.

Oběma mužům hrozilo 16 let za brutální vraždu mimořádně trýznivým způsobem, ale takový trest by vrhl na Ukrajince v ČR stigma z páchání vysoce závažných zločinů s velmi vysokými tresty. Právě proto dostali jen polovinu, tedy 8 let, což znamená, že po dvou třetinách trestu si mohou zažádat o podmínečné propuštění. Vzhledem k tomu, že už jsou skoro rok ve vazbě, tak si budou moci zažádat již za téměř 4 roky o podmínku. Ukrajinec, který má tolik energie, že zabije jiného Ukrajince, by určitě měl plno sil, aby bojoval na frontě v řadách mobilizovaných Ukrajinců, že?

Ukrajina potřebuje a bude mobilizovat Ukrajince, uprchlé před mobilizační povinností do EU, rozhodli jsme se Kyjevu pomoci

Napsali jsme tedy z redakce přímo Michailu Podoljakovi na adresu prezidentské kanceláře v Kyjevě a sdělili jsme mu, že v České republice je prakticky půl milionu Ukrajinců s azylem, kteří uprchli z Ukrajiny různými způsoby, a že vláda Petra Fialy by mohla Ukrajině pomoci mobilizovat uprchlé ukrajinské muže v ČR. Navrhli jsme Podoljakovi, aby ústřední vojenská správa AFU v Kyjevě za pomoci českého ministerstva zahraničí doručovala mobilizační předvolánky ukrajinským mužům na adresy v ČR, a to z hlediska branné povinnosti na Ukrajině, která neumožňuje jiným zemím EU poskytovat azyly těmto mužům, neboť spadají pod ukrajinskou brannou povinnost. Jedinou výjimkou jsou muži mladší 18 let a starší 60 let na území Evropské unie.

Petr Fiala již požehnal českým tankům poslaným na Ukrajinu. Teď je potřeba, aby požehnal i ukrajinským mužům v ČR, až půjdou jako mobíci na frontu
Petr Fiala již požehnal českým tankům poslaným na Ukrajinu. Teď je potřeba, aby požehnal i ukrajinským mužům v ČR, až půjdou jako mobíci na frontu

Rovněž jsme Michaila Podoljaka upozornili, že podle našich informací část Ukrajinců přichází do EU na falešné doklady, a takovým osobám by měl být zeměmi EU podle mezinárodních standardů odmítnut azyl automaticky bez pardonu, protože osoby cestující na falešné doklady nelze považovat za osoby, které potřebují azyl a mezinárodní ochranu. Výše uvedený případ z Brna to pouze potvrzuje.

Ukrajina potřebuje mobilizovat tolik mužů, kolik jich je k dispozici a v celé EU se odhaduje, že jsou až 3 miliony mužů z Ukrajiny, kteří se zde ukrývají a prokazatelně spadají do mobilizační povinnosti. Je naprostý nesmysl, aby Fialova vláda posílala na Ukrajinu další zbraně, když to hlavní, co Ukrajině chybí, tedy vojenský mobilizovaný personál, se nachází přímo v ČR a je možné ty muže povolat a mobilizovat k nástupu na frontu ihned.

Hrozba nedůsledně kontrolované migrace z Ukrajiny se stává časovanou bezpečnostní bombou v ČR, do země cestují Ukrajinci na falešné doklady

Fialova vláda chce určitě pomáhat Ukrajině, proto naléhavě vyzýváme Fialovu vládu, aby zahájila jednání s ukrajinskou stranou o možnosti asistované mobilizace ukrajinských mužů v ČR. Ukrajině to pomůže a rovněž to pomůže i České republice tím, že dojde ke snížení objemu ukrajinských uprchlíků. Pokud vláda v Kyjevě nechce jednat o míru, tak v tom případě bude potřebovat k dispozici všechny ukrajinské muže v Evropě, v celé EU. A právě Fialova vláda má možnost poslat Ukrajině nejen české zbraně, ale i ukrajinské muže! Péťo, to chce odvahu! Jdi do toho! Hodili jsme ti laso k Podoljakovi, tak se ukaž!

Petr Fiala musí ukázat odvahu a poslat ukrajinské muže z ČR do mobilizace na Ukrajině
Petr Fiala musí ukázat odvahu a poslat ukrajinské muže z ČR do mobilizace na Ukrajině

Strašlivý případ z Brna potvrzuje obavy, o kterých jsme psali už minulý rok na našem serveru. Uprchlíci z Ukrajiny neprochází v ČR žádnou důslednou bezpečnostní prověrkou jejich minulosti, někteří z nich zjevně překračují hranice na falešné pasy, aby je ukrajinští celníci pustili, takže se teď pouze ukazuje, že v celé Evropě je nyní tak obrovská potenciální armáda Ukrajinců, vhodných k mobilizaci, že je překvapivé, že politici v EU mlčí a posílají na Ukrajinu tanky s polskými posádkami, houfnicové systémy s německými posádkami a na frontě bojují žoldáci z celé Evropy, zatímco v EU se potulují miliony Ukrajinců, které by Kyjev mohl okamžitě mobilizovat!

Proč vláda Petra Fialy nenabídne Zelenskému asistované mobilizace Ukrajinců v ČR? Zástupci AFU by mohli v ČR zřídit své pobočky a detašovaná pracoviště a odvádět Ukrajince přímo v ČR. Pokud Ukrajina nechce jednat o míru, musíme Ukrajině pomoci mobilizovat všechny ukrajinské muže v EU.

Je lepší mobilizovat Ukrajince v EU na frontu na Donbas teď, než později mobilizovat české, slovenské a polské muže do války na Ukrajině proto, že Ukrajině došlo na frontě maso do ruského velkomlýna, zatímco miliony Ukrajinců se budou ukrývat před mobilizací v EU.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!