Rusové zasáhli muniční sklad Ukrajinců na chystanou ofenzívu

02.05.2023

Ukrajinci spatřili nohu atomového hřibu na obzoru nedaleko Pavlogradu a padali k zemi v domnění, že to Rusové spustili a začala jaderná válka! Ve skutečnosti Rusové přesným zásahem trefili muniční sklad Ukrajinců na chystanou ofenzívu, která možná vůbec nebude!

Kyjev se pomalu připravuje na variantu partyzánské války, což dokazuje událost, když v Brjanské oblasti vyhodili do povětří železnici a vykolejili běloruský vlak! Proč partyzánská válka nabírá na stále větší důležitosti v bojových plánech Kyjeva?

Ruská armáda provedla v noci z neděle na pondělí mohutné raketové údery na Ukrajinu, z nichž ten nejdůležitější se odehrál na Donbasu nedaleko Ukrajinci ovládaného města Pavlograd, kde ruské rakety zasáhly vlakové seřadiště s cisternami paliva, vozy s nákladem PVO raket S-300 a především místní chemický průmyslový závod, kde v místních halách schovávala ukrajinská armáda munici na chystanou jarní ofenzívu, která se neustále odkládá.

Ruský útok vyhodil budovy chemického závodu do povětří a obrovská exploze byla vidět a slyšet ze vzdálenosti několika desítek kilometrů. Ukrajinci, kteří explozi natočili, padali ze strachu k zemi a mysleli si, že se jedná o atomovou bombu. Lidé totiž kvůli nízké oblačnosti viděli jen něco, co připomínalo rozšiřující se a zvětšující se nohu atomového hřibu, kdy noha se postupně rozšiřuje a před ní se šíří tlaková vlna.

Video: https://aeronet.news/video-ukrajinci-spatrili-nohu-atomoveho-hribu-na-obzoru-nedaleko-pavlogradu-a-padali-k-zemi-v-domneni-ze-to-rusove-spustili-a-zacala-jaderna-valka-ve-skutecnosti-rusove-trefili-municni-sklad/

Lidé křičeli, že je to atomová bomba, ženy křičely na videu ze strachu, že to Rusové spustili naplno, iluze jaderné exploze v důsledku nízké oblačnosti a tmy byla dokonalá. První věcí, kterou by lidé měli vědět, jak rozeznat jaderný úder od silné konvenční exploze je počáteční a oslepující záblesk, který produkuje pouze termonukleární hlavice. Záblesk je oslepující a rozsvítil by okolní krajinu jako v pravé poledne, i kdyby byla půlnoc.

Ukrajinci to samozřejmě nemohou takto snadno rozlišit a identifikovat, ovšem uniklé video potvrzuje, že Ukrajinci skutečně s jaderným úderem počítají a jsou na něj připraveni. Video to zachytilo naprosto věrohodně. Jenže v pondělí došlo i k úderu Ukrajiny proti Rusku, ale úplně jinak a doslova asymetricky. Žádný raketový úder, ale sabotáž a partyzánský útok proti ruské železnici. Tohle je nová forma války, kterou začneme ze strany Ukrajiny vidět častěji. K čemu došlo?

Nekonečné odklady ukrajinské ofenzívy předznamenávají její selhání ještě předtím, než začala. Kyjev dostal noty a chystá se na partyzánskou válku?

Ukrajinští partyzáni operující v Ruské federaci v příhraniční Brjanské oblasti provedli sabotáž a vyhodili do povětří železnici při průjezdu běloruské vlakové soupravy. Ta podle informací mířila do Běloruska a vezla palivo a další materiál. Ke ztrátě na životech podle prvních informací nedošlo, škody jsou pouze materiální, ovšem ruská média jsou toho plná a především sociální sítě jsou doslova ve varu, protože před pár dny zaútočily ukrajinské sabotážní drony na sklady s palivem na Krymu, které začaly hořet.

Rovněž z neděle na pondělí došlo k sabotáži na sloupy vysokého napětí až v Leningradské oblasti. Podle novinářů jde o snahu Ukrajinců oslabit Rusko před chystanou ukrajinskou ofenzívou, ale tohle se ukazuje jako úplně nová testovaná taktika, která má nastoupit jako plnohodnotná válka proti Rusku poté, až ta ukrajinská ofenzíva selže a bude hrozit, že západ a hlavně USA zastaví financování Kyjeva.

Následky sabotáže na sloupy VN v Leningradské oblasti
Následky sabotáže na sloupy VN v Leningradské oblasti

Podle ruských bezpečnostních složek se chystá Kyjev na nejhorší, tedy na situaci, že ofenzíva proti Rusům žádný výsledek nepřinese a bude hrozit konec západní podpory. Pro takový případ má Kyjev v záloze tzv. Plán B, který spočívá v tom, že Ukrajina zcela rezignuje na jakékoliv další ofenzívy a namísto toho přistoupí k vedení partyzánské války proti Rusku s cílem vyvolat v Rusku strach a nedovolit znovuzvolení ruského prezidenta Vladimira Putina příští rok v březnu. Kyjev zatím provádí sabotáže jen v malém rozsahu a omezuje je na ruské příhraničí a na Krym. Útok na vedení (VN vysoké napětí) až v Leningradské oblasti ale naznačuje, že toto příhraniční omezení pro sabotáže právě padlo.

Přechod na partyzánskou válku by znamenal sabotáže a útoky proti opěrným bodům ruské infrastruktury hluboko v ruském vnitrozemí, přičemž paradoxně taková válka by Západu vyhovovala po finanční i obsahové stránce mnohem více.

Ukrajina by totiž destabilizovala Rusko zevnitř pomocí sabotáží a teroru, což by mělo na Rusko větší efekt než mizerné výsledky ukrajinské armády na frontě. V Pentagonu si s myšlenkou transformace válečného úsilí Ukrajiny do partyzánské činnosti už podle ruských zpravodajských služeb začínají zahrávat až příliš viditelně.

Ukrajinský Plán B: Válka uvnitř Ruska s minimálními náklady

Především by to znamenalo, že Ukrajina by musela přistoupit na příměří a musela by přijmout i realitu ztráty části území Ukrajiny, ale západ by to Ukrajině prezentoval tak, že jde o ztrátu dočasnou, než dojde ke změně režimu v Rusku. Ukrajina by dostala zelenou od Západu k pokračování války s Ruskem, ale už ne na frontové linii na Ukrajině, ale uvnitř Ruska formou sabotážní, partyzánské a nelze vyloučit ani teroristické činnosti.

Západ Ukrajině zachová část financování, které bude menší než dnes, ale bude stačit na vedení partyzánské činnosti proti Rusku, což bude jakási forma záruky pokračující války, i když válka na frontě pokračovat nebude. O tomto podivném modelu války/neválky se začíná v Pentagonu jednat jako o reálné a schůdné variantě pro Ukrajinu, pokud se ukáže, že tentokrát David Goliáše prostě neporazí, protože s takovou variantou musí už Kyjev i Washington počítat.

Vykolejený běloruský vlak v Brjanské oblasti
Vykolejený běloruský vlak v Brjanské oblasti

Hlavním cílem Západu je destabilizace Putinova režimu a jalové výsledky ukrajinské armády dokazují, že na frontě na Ukrajině prostě Rusko porazit a poškodit nejde. Selhaly i ekonomické sankce proti Rusku. Ani ty neuspěly. Jediným řešením je tak partyzánská činnost a přenesení války přímo dovnitř Ruska, a to formou sabotáží a zřejmě i formou státem a západem sponzorovaného terorismu uvnitř Ruska.

Před touto variantou a šíleným Plánem B varoval už před časem šéf ruské zahraniční rozvědky (SVR) Sergej Naryškin, že Rusku hrozí organizované sabotáže a systematické útoky uvnitř Ruska s cílem destabilizovat Rusko zevnitř, protože kolektivní Západ se přesvědčil, že zvenčí to nejde. Ani válečná fronta, ani západní sankce Rusko nedestabilizovaly a neohrozily stabilitu ruské vlády a podporu ruské veřejnosti. Je to hlavně kvůli tomu, že válka a sankce Západu na obyčejné Rusy prakticky nijak nedolehly.

Kolektivní Západ neporazí Rusko ani vojensky, ani ekonomicky… zbývá jen třetí cesta – sabotáže, terorismus a destabilizace Ruska zevnitř

Ruské obchody jsou stále plně zásobované, plné regály zboží, a to i ze Západu, v každém ruském obchodě je k dostání i české pivo (Krušovice), a to úplně stejně jako před začátkem války. Ceny elektřiny, plynu a paliv se v Rusku nezměnily a inflace je nízká. Jinými slovy, na Rusy válka a sankce nedolehly tak, jak Západ očekával. A to znamená co? No, že západ teď bilancuje, co bude dál.

Rusko mělo být destabilizováno tak, že Rusko válku prohraje a bude vytlačeno z Ukrajiny a Krymu. Ano, to by vedlo k pádu vlády Vladimira Putina zcela nepochybně. Jenže to se už neukazuje jako realistický plán. Takže přichází na řadu Plán B. Přenesení teroru, sabotáží a partyzánských útoků uvnitř Ruska. Jak se ukazuje, Ukrajina s tím právě začala. Útoky na ruské železnice, útoky na sklady paliva, pokusné průniky Ukrajinců do Brjanské oblasti, útoky až nahoře na severu v Leningradské oblasti.

Dokud bude u moci v Rusku Vladimir Putin, budou nástrojem kolektivního západu především sabotáže, a to buď obrazné v podobě sankcí, anebo skutečné v podobě útoků na cíle v Rusku
Dokud bude u moci v Rusku Vladimir Putin, budou nástrojem kolektivního západu především sabotáže, a to buď obrazné v podobě sankcí, anebo skutečné v podobě útoků na cíle v Rusku

Pro Kyjev bude situace v jednoduché rovině: když přistoupí na plán Pentagonu na vedení partyzánské války, zachová Washington Kyjevu financování. Kyjev prostě bude Rusku škodit zevnitř, když už nelze Rusko porazit. Pro americké politiky to bude cesta, jak nezradit Ukrajinu, ale jak ji nemuset už vyzbrojovat do horečné války proti ruské armádě.

Zamyslete se nad tím, co je sledováno třeba právě tím útokem na běloruský vlak v Brjanské oblasti? Ten transport nevezl žádné zbraně, byl naložen jen palivem, dřevem, ale i stavebním materiálem, kamením a dalším stavebním zařízením. Proč právě takový cíl? Je to jednoduché, jde o zkoušku, pilotní test, o nácvik, jak by to mělo probíhat brzy již v celém Rusku. Tyto sabotážní skupiny se prostě trénují v blízkosti ukrajinské hranice, ale to je dočasný stav.

Spuštění Plánu B přijde po oficiálním selhání ukrajinské ofenzívy, kterou Kyjev stále oddaluje

Pokud dojde k selhání té jarní ofenzívy, nastane čas pro Plán B a tyto sabotáže se začnou objevovat lavinovitě po celém Rusku, v Moskvě, za Uralem, na Dálném východě. Ukrajinci každým takovým útokem se připomenou světu, že vedou válku s Ruskem, že jim Rusko okupuje území, mediální pokrytí bude mít ukrajinská otázka stále zajištěné.

I když výsledek nepřijde, Kyjev bude čerpat západní podporu a bude čekat, kdy se v Rusku změní režim. Pokud se ptáte, odkud tento model války přišel, tak není třeba dlouze přemýšlet. Je to model Palestinské otázky. Palestinci čekají už 75 let na to, až se v Izraeli změní režim, aby mohla být obnovena Palestina. Namísto toho se Palestina trvale a neustále zmenšuje a zmenšuje, minimálně to území, které bylo považováno za Palestinu.

Volodymyr Zelenský a James Cleverly, britský ministr zahraničí při inspekční cestě v Kyjevě
Volodymyr Zelenský a James Cleverly, britský ministr zahraničí při inspekční cestě v Kyjevě

Bylo by hodně bizarní, kdyby židovský prezident Zelenský nachystal Ukrajině právě tento osud Palestiny. Namísto míru nekonečná válka a terorismus uvnitř Ruska jako cesta k zániku Ukrajiny podobně, jaká potkala Palestince po více jak 70 letech jejich partyzánského boje uvnitř Izraele. Jenže Palestinci na ten boj stejně tak čerpají peníze od mnoha zemí, v posledních dekádách hlavně od EU. Kruh se uzavírá. 

Jak je vidět, Ukrajinu podle plánu B čeká osud Palestiny. Peníze pro vůdce a předáky Ukrajiny budou, i když Ukrajina postupně už nebude. Pokud dojde na varování Sergeje Naryškina, že ukrajinským plánem B je právě partyzánská a sabotážní činnost uvnitř Ruska, potom se bude jednat o zopakování palestinského scénáře po roce 1948.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!