Uprchlíci z Ukrajiny jsou údajně  malou ekonomickou zátěží?!

05.04.2022

Demografická struktura to jasně předurčuje, "česká" vláda to ví a přesto lže. Co je cílem "ukrajinizace" ČR?

Podle oficiálních údajů přišlo do ČR zatím zhruba 300 000 ukrajinských "válečných" uprchlíků. Podle oficiálních údajů je tu asi 70 tisíc ukrajinských dětí (to je 70% celého jednoho školního ročníku v ČR), ze zbytku jsou údajně 4/5 ženy - to je asi 184 000 ukrajinských žen a zbytek 46 000 jsou muži.

Je pro ně nastaven velkorysý systém sociální pomoci, počínající měsíčním příspěvkem ve výši 5 000 kč na osobu, příspěvek na bydlení, lékařská péče zcela zdarma, doprava zdarma, kulturní a sportovní akce zdarma, atd.Vedle toho slyším ujišťování ze strany "české" vlády a politické "elity", že Ukrajinci nás nic stát nebudou a naopak prý pomohou ekonomice. Také se od začátku z nějakého důvodu tvrdí, že tu zůstanou už napořád, a to válka ještě ani pořádně nezačala.

To je všechno zjevný nesmysl:

  • Ukrajinské děti do rozpočtu ČR nebudou přispívat ještě mnoho let a naopak budou české rozpočty stát miliardy ročně, a k tomu si připočtěte prudký propad kvality vzdělání, poskytovaného českým dětem.
  • Ukrajinské matky s dětmi se vzhledem k nastavenému sociálnímu systému do práce také nepohrnou. Proč by to také dělaly? Ukrajinci přicházejí z nejchudší země v Evropě, kde roční příjem na hlavu je nižší, než 85 000kč, to je 7 000 kč měsíčně! Tady budou mít včetně ubytováni mnohem více na sociálních dávkách! Navíc sociální systém nepůjde změnit směrem dolů, to by se ukrajinští "váleční" uprchlíci začali bouřit. Vezměte si matku s 2 dětmi. Na dávkách dostane 15 čistého a bydlení a lékařskou péči zdarma. Kdyby pracovala někde jako uklízečka/prodavačka, tak si vydělá stejně, a ještě si bude muset všechno platit jako normální Češi!
  • Pak jsou tu oni Ukrajinci muži, Jenže kdo jsou tihle muži zač? Oficiálně nesmí muži ve věku 18-60 let opustit Ukrajinu! Úplatek na hranici je 7 000 eur, což je pro běžného Ukrajince nepředstavitelná částka. Ukrajinští muži zde jsou tedy buď vedoucí příslušníci tamějšího režimu nebo mafie. To je ale na Ukrajině de facto synonymum. Tihle lidé jsou zvyklí mít velké příjmy z úplatků či kriminálních aktivit a představa, jak půjdou pracovat za 15 000 hrubého na stavbu je směšná! Od nich se naopak naše vlast dočká nárůstu kriminality a východních forem zločinu, jako třeba přestřelky na ulicích.
  • Tito Ukrajinci nemají vesměs žádnou relevantní kvalifikaci. Ty bájné oficiální fantazie o lékařích a sestřičkách jsou asi ze stejné sorty režimních výmyslů, jako "slibovaní atomoví inženýři a chirurgové ze Sýrie". Pravda je taková, že za posledních 8 let opustilo Ukrajinu asi 7 mil. lidí, a byli to převážně vzdělaní lidé, takže už nejsou kde brát.
  • Část Ukrajinců zde pracovat bude, ale část z těchto uprchlíků si zde jen tímto způsobem legalizovala předchozí pobyt "na černo". Ti tu ale už pracovali předtím!
  • Ano, malá část Ukrajinců tu začne pracovat, ale nebude jich mnoho.

Měsíčně nyní stojí uprchlíci 10 miliard Kč, to je ročně více než 100 mld. ročně! Neziskovky už otevřeně mluví o desítkách miliard. Tedy každoroční velký nárůst dluhů, protože "česká" vláda financuje pomoc Ukrajincům tak, že si půjčí další peníze na mezinárodním měnovém trhu. To vše při současném počtu 300 tisíc osob, ale výhledově se už v oficiálních médiích mluví o 800 tisících až milionu uprchlíků z Ukrajiny, kteří přijdou natrvalo do ČR? To je 10 % celkové české populace, kterou budou muset Češi po zbytek jejich života živit, stejně jako živí Němci 10 milionů černých uprchlíků! Pak ale mluvíme každý rok o stovkách miliard korun, které to bude stát. Mluvíme o rozvratu vzdělání, zdravotní péče a sociálního systému pro Čechy!

Půjde ukrajinský majitel auta za více než 3 miliony Kč pracovat? Tomu věří asi jen redaktoři establishmentových medií. Taková auta totiž mají na Ukrajině pouze členové režimního establishmentu a mafiáni!

Naprostá většina ukrajinských uprchlíků přišla z oblastí, kde se nebojuje a nikdy nebojovalo. Proč by jinak šli až do ČR? Válečný uprchlík přece zůstane hned v první bezpečné zemi. Tohle je stejná lež jako v případě "syrské imigrační vlny" z roku 2015!

Jedná se o projekt UKRAJINIZACE naší vlasti. Ta je plánovaná a cílená. Proto také byl zcela záměrně vytvořen onen systém sociálních dávek, který má nalákat do země maximální počet osob, které na něm budou chtít participovat. Opět zde vidíme stejný scénář, jako v roce 2015 s uměle vyvolanou válkou v Sýrii ze strany liberálně demokratického západu! Cílem je zničení českého státu stejným způsobem, jako byla po roce 2014 rozvrácena Ukrajina. Tu rozkradlo několik oligarchů většinou židovského původu (Kolomojsky, Pinchuk, Feldman, atd.). Běžné Čechy čeká prudký pokles životní úrovně a chudoba, srovnatelná snad pouze s 1. republikou, kdy většina populace žila "z ruky do huby", a trochu vážnější nemoc v rodině znamenala chudobu do konce života. (Ano, ona idealizovaná 1. republika byla pro běžného člověka o chudobě!)

Otázkou je, zda tohle všechno "česká" vláda ví? Odpověď je ANO. Proto také do vedení země byli nedávno "nainstalováni" lidé, jejichž hlavní kvalifikací je "nenávist ke všemu českému" a naprostá otrocká oddanost k nosatému pánovi na Západě. Oni se ještě budou po vzoru svého nosatého pána zbídačeným Čechům posmívat, což už dnes vidíme v případě třeba politiků TOP 09 a STAN. Také splní každý rozkaz, který jim pán udělí bez rozmyslu. Že zničí vlastní zemi a národ?! To jim je úplně jedno!

Nechají to Češi dojít tak daleko? Nebo v sobě opět probudí bojovníky a rebely, kterými dříve byli?

Zdroj: infokuryr.info/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!