USA nás dostaly před Vánocemi 2021 na pokraj 3. světové války

26.12.2021

"Už toho mám dost! Již nemáme kam ustoupit! Pokud USA nepřestanou s nasunováním zbraní na Ukrajinu, odpovíme vojenskými prostředky, i když do poslední chvíle prosazujeme diplomacii!" Vladimir Putin v emotivním projevu k velitelům a náčelníkům generálního štábu sdružených ozbrojených sil Ruské federace obvinil USA z bezpečnostní eskalace v Evropě a z plánu na rozmístění raketových prostředků na Ukrajině a v zemích skupiny V4, včetně hypersonických zbraní! Projev ke generálům je považován za poslední varování Západu!

Jak se aliance NATO postupně rozšiřovala v Evropě
Jak se aliance NATO postupně rozšiřovala v Evropě

Situace nadále dramaticky eskaluje. Ruský prezident Vladimir Putin svolal 21. prosince zasedání generálního štábu sdružených ozbrojených sil Ruské federace. Pronesl projev ke všem složkám ruských ozbrojených sil a v naprosto nezvyklém a velmi emotivním projevu pronesl k Západu něco, co ruští pozorovatelé označili jako poslední varování a poslední důraznou výzvu k diplomacii před použitím procesů řízení na 6. prioritě.

Vladimir Putin doslova řekl, že už toho má dost, že už ho nebaví úskoky a triky západních partnerů a požaduje od této chvíle písemné garance, zajišťující bezpečnost pro všechny, tedy nejen pro Rusko, ale pro všechny země v Evropě. Znovu zopakoval, že oba dva písemné návrhy, které Moskva zaslala NATO do Bruselu a Washingtonu, jsou myšleny vážně, přičemž jsou naprosto klíčové pro ruskou a evropskou bezpečnost.

V dokumentech se požaduje, aby se NATO zavázalo, že nebude rozmisťovat zbraně, základny a vojenská tělesa na územích těch států v Evropě, které nebyly ke dni 27. května 1997 členy NATO. Tento požadavek znamená, že státy ve střední Evropě, které vstoupily do NATO v roce 1999 a později, nesmí mít na svém území vojenské základny NATO, ani žádného jiného členského státu NATO, nesmí mít na svých územích rozmístěné jednotky spadající pod NATO, a nesmí na těchto územích být rozmístěny zbraně a zbraňové komplexy NATO, ať už rozmístěné, nebo nerozmístěné ve skladech.

Se všemi těmito podmínkami je však v ostrém rozporu právě odtajněná mezistátní smlouva mezi Slovenskem a USA o rozmístění amerických základen a rovněž o rozmístění zbraňových prostředků a komplexů bez limitace a omezení typu či určení zbraní. Reakce Kremlu po odtajnění smlouvy byla patrná z projevu ruského prezidenta. Slovensko si doslova zadělalo na nukleární malér, protože je jasné, že právě Slovensko se má stát hlavním logistickým uzlem pro dodávky amerických zbraní na Ukrajinu!

Pařížský summit v roce 1997 byl bodem zlomu, kde bylo Rusko podvedeno, a kde se rozhodlo o masivním rozšíření na Východ

Rusko je vybaveno hypersonickou střelou Zirkon, jejíž obdobu Američané ještě nemají a zatím pracují na vlastním technickém řešení, a chtějí ji nasadit na Ukrajině, anebo v některých státech Východního bloku.

Tady si musíme vysvětlit, proč Rusko do návrhu smluv s USA a NATO dalo ten termín 27. května 1997 jako hraniční termín. Ten den se konal v Paříži vrcholný summit NATO - Rusko, který stanovil rozvoj mírových vztahů mezi tehdy Jelcinovým Ruskem a NATO, a ruská diplomacie dnes tento summit považuje za největší zradu v ruských dějinách.

Ihned po tomto summitu totiž ruská rozvědka GRU zjistila, že NATO začalo schvalovací proces přijetí Polska, České republiky a Maďarska do NATO. Důvod pro tuto hranici je geografická otázka časové prodlevy letu hypersonické zbraně. Hranice NATO tehdy končily na východní hranici Německa, tedy dostatečně daleko od Ruska a od Moskvy.

Připojení ČR, Polska a Maďarska přiblížilo dolet hypersonických střel velmi výrazným způsobem a pozdější přijetí pobaltských států potom vytvořilo přímé ohrožení ruské bezpečnosti. Jenže plán na nasunutí amerických zbraní na Ukrajinu znamená, že NATO se může se svými zbraněmi dostat z Ukrajiny až na hranice Krymu na jihu a na hranice Ruska z východu Ukrajiny.

Procesy v Bratislavě nemají nic společného s NATO. Paradoxně jde o první fázi amerického projektu Trojmoří v Evropě, ale jenom veřejnost na Slovensku o tom ještě nebyla informována. Česká mainstreamová média se pozastavují nad tím, že Kreml nechce o bezpečnostní situaci jednat s Evropskou unií, ale chce jednat pouze s USA. Tohle je naprosto nejlepší vysvětlení toho, co se vlastně děje.

Evropská unie nemá naprosto žádnou kontrolu nad operacemi americké armády v Evropě a vyděšení Slováci hlásí v noci podivné přelety letadel, které budí lidi ze spaní. Transportní letouny americké armády již zahajují své přesuny a reakce Kremlu tomu plně odpovídají. Američané zkrátka už nepočítají s NATO jako kolektivním útvarem, ale začali vyjednávat bilaterálně napřímo s jednotlivými post-komunistickými státy o rozmístění základen a zbraní. A to je tzv. "projekt Trojmoří".

Doletový čas jaderného úderu na Moskvu chtějí Američané z území Ukrajiny zkrátit na méně než 5 minut! To nedovolíme, prohlásil Vladimir Putin!

Rusko nebude čekat, až Američané rozmístí svá "obranná zařízení" na Ukrajině stejně, jako to udělají v blízké době na Slovensku. Vladimir Putin zopakoval, že snahou Kremlu je diplomacie a politické řešení, ale Moskva si rezervuje právo odpovědět na pokračující americkou agresi z Ukrajiny všemi prostředky, včetně vojenských a technických. V případě rozmístění hypersonických zbraní by se doba letu takové zbraně zkrátila na pouhých 5 minut, což je hluboko pod hranicí reakčního času ruské armády a systémů obecné ochrany na přijetí opatření a na odpovídající reakci.

Hypersonické zbraně, nesoucí jadernou hlavici, tak mohou proniknout přímo do Kremlu a explodovat, přičemž rychlost takového úderu bude tak značná, že ruská armáda nebude schopna nikoho ani v dostatečném předstihu varovat. Ruská armáda za bezpečnou hranici odezvy při zahájení útoku na Rusko považuje čas 30 minut. Během této doby lze stihnout přesuny procesů řízení, vydat příslušné rozkazy, přesunout vybrané lidi do bunkrů, atd.

Američané nás dostali před Vánocemi 2021 na pokraj 3. světové války

Namísto deeskalace konfliktu šílená slovenská vláda oznamuje na tiskových konferencích smlouvy o rozmístění amerických základen a zbraní na Slovensku. A česká vláda jako spolek tupých naivů posílá do Polska české ženisty s těžkou technikou, pod záminkou ochrany polské hranice před skupinami migrantů. Ano, ženijní technika proti migrantům v teniskách. Samozřejmě, že je to záminka.

Neposíláte ženijní techniku na migranty, ale posíláte ji tam kvůli minovým polím běloruské armády, která v minulých letech zaminovala kompletně celé své hranice s Polskem. A prostor na běloruské hranici s Polskem je plný mokřadů a bažin, nezpevněných cest, kudy těžká technika neprojede, utopí se v bahně. Stejně tak se tam utopily tanky Wehrmachtu za II. sv. války, a utopí se tam i americké tanky. Takže k překročení brodů při invazi budou potřeba české pontonové mosty.

Brzy se dočkáme vojenských misí AČR a ASR na Ukrajině

V nadcházejících dnech se česká i slovenská média budou snažit vykreslit Rusko jako agresora a podněcovat obyvatelstvo do války proti Rusku. Začne to nejprve v televizi, kde začnou být vypouštěny balónky o potřebě bránit demokracii a bezpečnost, přičemž jedním dechem se bude doporučovat, aby EU a NATO vyslaly Ukrajině na pomoc nejen techniku, zbraně a peníze, ale i vojáky, z počátku označované za instruktory a poradce. Později to již nebude nutné, prostě půjde jen o vojáky.

Ukrajina se stane novým Afghánistánem pro AČR i slovenskou armádu. Brzy přistane v českém Knessetu i ve slovenské Národní radě návrh na schválení zahraničních misí vojáků na Ukrajině. A je úplně jedno, jestli to budou mise pod hlavičkou NATO, nebo na základě bilaterálních smluv s USA, nebo na základě přímé prosby a žádosti Kyjeva.

Vojákům totiž chybí Afghánistán, chtějí znovu mise a Ukrajina tak přijde vhod. Jenže válka v Afghánistánu byla selankou, zatímco válka na Ukrajině budou hotová jatka. Není divu, že Vladimir Putin se do poslední chvíle snaží tomuto vývoji zabránit. Jenže se zdá, že jde pouze o odkládání něčeho, co nejde odložit natrvalo. Igor Strelkov to řekl jasně, že v roce 2014 byla možnost juntu v Kyjevě pozatýkat a nedovolit majdanizaci Ukrajiny, jenže z Moskvy přišel zákaz od Ruského židovského kongresu.

Zásah na Ukrajině v roce 2014 by překazil plány oligarchů na privatizace ukrajinského národního majetku a na oškubání Ukrajiny. Dnes proto hrozí válka, protože Moskva dovolila Kyjevu celých 7 let nacifikace procesů tamního řízení. A 7 let, to je prakticky přesně tolik, kolik Adolf Hitler od nástupu k moci potřeboval k rozpoutání 2. sv. války.

Neonacistický projekt Trojmoří je novodobý revival Hitlerových programů Drang nach Osten a Generalplan Ost

Těch 7 let umožnilo Ukrajině přeskupit síly, vyzbrojit se a přivést do armády nové vojáky, ideologicky již zpracované. Rusko tak v roce 2014 válce nezabránilo úplně, pouze zařídilo odklad války. Američané neskončí a budou dál a dál podněcovat krizi, dokud někdo v Evropě neskončí s Američany. Tento proces Drang nach Osten je tím původním nacistickým procesem oživeným v rámci neonacistických procesů řízení v Evropě maskovaných pod projektem Trojmoří. Nejde o nic jiného, než o dobytí a obsazení Ruska a jeho zdrojů v poválečné modelu Generalplan Ost.

A to znamená ukořistění zdrojů ruských Židů, jejichž majetky mají převzít a ovládnout po obsazení Ruska právě světoví sionisté, tedy Dům Rothschild.

Válka mezi ž a Ž jako vyšitá. Teprve ve chvíli, kdy ruským Židům, tzv. oligarchům, hrozí ztráta majetků v Rusku kvůli invazi a válce iniciované z Ukrajiny, teprve poté Halachim dovolují Putinovi přijmout vojenská opatření na Ukrajině.

Ukrajina již je totiž oškubána. Je hotovo! V roce 2014 hrozba Rusku ještě nebyla na stole, proto zásah na Ukrajině tehdy nebyl Putinovi ze strany Ruského židovského kongresu dovolen. Jsou to jednoduché a přitom hrozivé počty. A nejhorší na tom je, že Američané na tento útok proti Rusku nejsou sami, mají hordy ochotných kumpánů z NATO. Tak ochotných, že i bez referenda a bez optání se občanů píšou zvací dopisy a rozmisťují americké základny a úderné komplexy na vlastním území. Jak v Polsku, tak na Slovensku. A tak i brzy v ČR a jinde.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!