Sarkozy: Evropa je nejbrutálnější kontinent

20.03.2023

Nicolas Sarkozy varoval parlamentní vyšetřovací komisi, že Evropa je nejbrutálnějším kontinentem, ze kterého vzešly největší světové války a všichni v Evropě to mají v sobě!

"Zapomněli jste na Bosnu, když tvrdíte, že Evropa takovou válku jako na Ukrajině zatím nezažila?!", ptá se Sarkozy! Myšlenkou vzniku EU bylo zabránit válkám, ale teď je to EU, která bubnuje a rozdmýchává války! Inflace v Evropě se nedá zresetovat oškubáním důchodců, ale pouze zničující válkou!

Bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy svědčil ve čtvrtek 16. března před parlamentní vyšetřovací komisí francouzského parlamentu a jeho Národního shromáždění, kde se vyšetřují příčiny ztráty francouzské suverenity a energetické nezávislosti. Francie totiž dlouhá léta odebírala lacinou energii z Německa a postupně odstavovala své jaderné elektrárny, přičemž velká část té elektřiny z Německa vlastně z Německa ani nebyla, protože velká část jí pocházela ze zemí východní Evropy, především z České republiky, která je největším exportérem elektřiny v Evropské unii v přepočtu na hlavu obyvatelstva, ale i přesto mají občané v ČR nejvyšší ceny elektřiny v EU.

Video: https://aeronet.news/video-nicolas-sarkozy-varoval-parlamentni-vysetrovaci-komisi-ze-evropa-je-nejbrutalnejsim-kontinentem-ze-ktereho-vysly-nejvetsi-svetove-valky-a-vsichni-v-evrope-to-maji-v-sobe/

Spolu s tím, jak začaly růst ceny energií v EU, a k tomu všemu poté, co Američané vyhodili do povětří oba plynovody Nord Stream, z jejichž plynových dodávek Německo vyrábělo levnou elektřinu, ve Francii začaly kolabovat podniky, ale i domácnosti, které si už nemohou dovolit platit tak vysoké účty za elektřinu. Francouzský parlament k tomu svolal vyšetřovací komisi, kdo je vlastně zodpovědný za to, že došlo k uzavírání francouzských elektráren. Před komisí se neustále operovalo s jediným důvodem pro tuto krizi, a to je válka na Ukrajině. De facto za to, že se Evropská unie dobrovolně odstřihla od ruských energií a paliv s odůvodněním, že nakupovat ropu a plyn od Ruska by znamenalo financovat Rusku válku na Ukrajině, a tím pádem za vše prý může právě jen a jen Rusko.

Evropská unie měla být garantem a zajistit, že už nikdy v Evropě nevypukne válka. Brusel ale místo toho vyzbrojuje Ukrajinu a bubnuje do války

Před komisí zaznělo, že Evropa takovou válku, jaká je na Ukrajině, ještě nikdy v poslední době nezažila, ale to není pravda. Sarkozy se rozpovídal o tom, co bylo hlavní myšlenkou ES, později EHS a dnes Evropské unie. Původním cílem Evropské unie bylo zabránit válkám, aby se už nikdy v Evropě žádná válka neodehrála, protože podle něj je Evropa nejbrutálnější kontinent na světě, ze kterého vzešly obě světové války, a v historii byla právě Evropa kolébkou nejstrašnějších válek v dějinách. Nikoliv Afrika, nikoliv Asie, ale Evropa je nejbrutálnějším kontinentem. A právě Evropská unie a projekt Evropského společenství měl zabránit další velké válce v Evropě.

Nicolas Sarkozy před parlamentní komisí
Nicolas Sarkozy před parlamentní komisí

Jenže, to, co vidíme právě teď, to není Evropská unie, kterou jsme znali, prohlásil Nicolas Sarkozy. Evropská unie bývala založena na míru a na absolutním odporu proti jakýmkoliv válkám. Jenže dnes se něco změnilo a Evropskou unii nepoznáváme. Evropská unie namísto míru a diplomacie bubnuje do války na Ukrajině a schvaluje další a další dodávky zbraní. Podle Nicolase Sarkozyho je to konec původní myšlenky Evropské unie, která měla zaručit mír v Evropě.

Podle Sarkozyho, pokud nedojde k zastavení vyzbrojování Ukrajiny, celá Evropa se propadne do barbarství a celoevropského konfliktu. Sarkozy zkrátka jen jinými slovy popsal proces fašizace a nacifikace Evropy, pramenící z revanšismu a revizionismu po II. sv. válce, protože vítězství Sovětského svazu nad nacistickým a rasově "nadřazeným" Německem nebylo ani 78 let po válce "stráveno" ze strany "černé šlechty", tj. "Londýnských kanceláří".

Fialova vláda okradla důchodce na valorizacích důchodů a vzápětí oznámila, že po úspoře peněz na seniorech nakoupí pro armádu munici za desítky miliard korun!

Fašismus prorůstá hluboko do srdcí i slovanských národů, což je možné vidět v rozštěpení národů, kdy země Evropy se rozdělují na válečné fanatiky a na odpůrce války, mezi nimiž dochází k obrovské nenávisti a dokonce už i fyzickým útokům. Prostor Evropy je zakonzervovaným sudem výbušnin, který se čas od času prostě otevře a nechá se explodovat, čímž dojde ke zničení Evropy a restartování HDP. Válka totiž resetuje inflaci.

Pokud máte kdekoliv nezvladatelnou inflaci, můžete ji zastavit v zásadě dvěma způsoby, buď drakonickým zchudnutím obyvatelstva tak, aby si už nemohlo nic extra kupovat, anebo vypuknutím zničující války, která zničí infrastrukturu a hodnoty, takže se začíná od nuly, od základů a s novou platební jednotkou, novou měnou, případně měnovou reformou po skončení války. V zásadě třetí cesta neexistuje, protože měnová reforma v době míru je praktiky politicky neprůchodná. Je to okradení občanů za bílého dne, úplně všech, bez rozdílu, a nejvíce by to postihlo právě nejbohatší lidi, takže tato cesta je prakticky vyloučena.

Okrást důchodce, to chce odvahu…
Okrást důchodce, to chce odvahu…

V Česku vidíte zatím v reálu naživo realizaci první cesty, okradení důchodců o valorizace, s cílem snížení jejich kupní síly na úkor inflace, zatímco Fialenkova vláda uspořené peníze za tento rok chce použít na nákup munice pro českou armádu za desítky miliard korun. Na důchodce tak peníze nejsou, ale na nákupy munice jsou zaručeně. Je to typický mechanismus, jak snížit inflaci skrze snížení kupní síly velké skupiny nejzranitelnějšího obyvatelstva, tedy důchodců.

Nižší objemy nákupů to ale podle odborníků nezajistí. Důchodci začnou nakupovat levnější potraviny v nižší kvalitě a ceně. Omezení růstu mezd mimo valorizační paritu s inflací zajistí nakonec jen zchudnutí obyvatelstva bez dopadu na snížení inflace, což je cesta do pekel, lépe řečeno cesta k rozvojovým zemím III. světa, kde panuje vysoká inflace a vysoká chudoba bok po boku. Přesto se stále dokola opakuje tato mantra Keynesiánů, že když je vysoká inflace, je potřeba snížit spotřebu obyvatelstva.

Inflaci navázanou na cenu paliv a energií na vstupech výroby nelze snížit oškubáním důchodců o valorizační nároky, to je nesmysl a navíc zločin na seniorech!

Pokud je inflace způsobena vysokou cenou paliv a energií na vstupech prvo a druhovýroby, nelze inflaci snížit použitím fiskálních nástrojů, jako jsou valorizace důchodů, protože ta inflace není způsobena růstem mezd nebo spotřebních cen, ale růstem energií a paliv na vstupech veškeré lidské výrobní činnosti. Jinými slovy, nemá-li společnost přístup k levným palivům a energiím, je odsouzena k životu v obrovské inflaci, která se postupně bude roztáčet do závratných hodnot.

Každý článek ve výrobě si naúčtuje vyšší paliva a energie, což vede k růstu cen zboží. Růst cen zboží tlačí před sebou mzdy, které musí růst společně s inflací, jinak lidé přestanou chodit do práce. Proto nejde snížit mzdy zaměstnancům, ani ve státní správě, ani jinde, ale pouze těm lidem, kteří v pracovním procesu již nejsou, tedy důchodcům. To je začátek inflačního kolotoče.

Parlamentní komise Národního shromáždění Francouzské republiky
Parlamentní komise Národního shromáždění Francouzské republiky

Růst mezd kvůli inflaci táhne za sebou růst cen zboží a služeb, což vede k růstu mezd i v energetickém a palivovém průmyslu, takže rostou znovu i ceny energií a paliv. Když ceny na trhu rostou, nelze lidem říct, že nedostanou peníze v požadované kupní síle, aby se zastavila inflace. Lidé by nepřišli do práce. Jediné skupině lidí, které to můžete říct, jsou důchodci.

Ti, když nikam nepřijdou, tak na ekonomiku to nebude mít žádný vliv, právě naopak, národnímu rozpočtu to pomůže, když důchodci zemřou. Fialova vláda ví moc dobře, že inflace, která před sebou tlačí šílené ceny drahých paliv a energií, nemůže být nijak moderována, protože ta inflace je způsobena energiemi a palivy na vstupech výroby. Jinými slovy, mamutí inflaci v Evropě může ukončit a zlikvidovat pouze celoevropská válka. Taková je realita. Doufám, že chápete, proč Evropská unie tak moc tlačí Evropu do války. Válka má zresetovat inflaci stejně, jako došlo k resetu inflací všech měn po II. sv. válce.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!