Uznávaný Dr. Bhakdi varuje před druhou dávkou vakcíny 

26.08.2021

Německý nesystémový brilantní virolog Sucharit Bhakdi, který má dlouholeté zkušenosti s výzkumem jako mikrobiolog a virolog, říká velmi nepříjemné pravdy o celosvětovém šílenství okolo covidu-19 a očkování. Je také publicistou a světově uznávaným odborníkem, takže jeho odborné svědectví má o to větší váhu.

V letech 1982-1990 byl profesorem lékařské mikrobiologie na Justus-Liebig-Universität Giessen, poté byl až do roku 2012 ředitelem Ústavu lékařské mikrobiologie v Mohuči. Shodou okolností byl 22 let ve stejném městě - v Mohuči - kde byla v Gatesově zemědělské společnosti BionTech narychlo vyvinuta vakcína proti covidu-19.

Jen málo lidí na světě - jako právě Sucharit Bhakdi - má tolik znalostí o pochybných vakcínách a velkém nebezpečí jejich oficiálně nezjištěných negativních účinků.

Dělá vše, co je v jeho silách, aby o tom informoval veřejnost. V Německu se mu však již téměř nedostává prostoru v médiích, protože je ostrým kritikem jak systémové covidové politiky, tak samotných vakcín. O to větší prostor má ale v médiích v Rakousku.

Jeho nedávné a prozatím poslední poselství a velmi naléhavé varování pro nás všechny:

Bhakdi své poselství začíná naléhavou výzvou, požadavkem:

   "Nehmen Sie auf keinen Fall die zweite Impfung in Anspruch!"

     V žádném případě si nenechte vnutit druhou dávku očkování!

Pokud jste však již první dávku očkování podstoupili a nic se vám nestalo, děkujte za to Bohu. V žádném případě se však nenechte očkovat druhou dávkou, pak je nebezpečí opravdu velké. Zabijácké lymfocyty (zabijácké buňky) napadnou tělo a cévy mohou ztratit svou těsnost a lymfatické uzliny mohou začít otékat. Může vzniknout autoimunitní onemocnění - a organismus začne napadat sám sebe.

V této fázi se komplementový systém (součást imunitního systému) začne chovat takříkajíc nekontrolovatelně (divoce) a "útočí" na cévy. Současně je extrémně postižen lymfatický systém. Je to, jako by v lymfatických uzlinách zuřila "velká chaotická bitva."

Podle Bhakdiho je tento efekt příčinou nebezpečných negativních účinků po druhé dávce očkování. Po plánovaných dalších "dávkách" to bude ještě horší a zcela nekontrolovatelné.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!