Váš ples upírů končí

14.03.2024

Vladimir Putin v exkluzivním předvolebním rozhovoru předložil podmínky pro mírová jednání s Ukrajinou! Rusko se z obsazených území Ukrajiny už nestáhne, protože by šlo o zradu ruských lidí.

Pokud polská armáda vstoupí na Ukrajinu, už se z ní nikdy nestáhne! Koloniální vykořisťování rozvojových zemí po 500 letech v celém světě končí, a to díky boji Ruska na Ukrajině!

Ruský prezident Vladimir Putin před nadcházejícími prezidentskými volbami poskytl exkluzivní rozhovor Dmitriji Kiseljevovi, řediteli 1. kanálu ruské státní televize. V rozhovoru, který trval více jak hodinu a půl, se mluvilo o mnoha věcech, ale nejzásadnější body a výroky jsem pro vás zkompiloval do titulkovaného videa, které máte níže. Vladimir Putin prohlásil, že Rusko je připraveno k jednání o míru na Ukrajině, ale musí jít o jasnou snahu o mírové urovnání.

Nesmí jít o záminku pro pauzu, aby Ukrajina dostala čas na své přezbrojení a potom mohla znovu spustit agresi a válku jako na konci roku 2021, což vedlo nakonec k intervenci ruských vojsk na Ukrajinu. Ukrajina plánovala 15. března 2022 zaútočit na Donbas a silově ukončit existenci separatistických regionů DLR a LLR. Ruská invaze ze 24. února 2022 tuto plánovanou ukrajinskou agresi proti obyvatelům dvou separatistických ukrajinských regionů překazila.

Video: https://aeronet.news/vas-ples-upiru-konci-vladimir-putin-v-exkluzivnim-predvolebnim-rozhovoru-predlozil-podminky-pro-mirova-jednani-s-ukrajinou-rusko-se-z-obsazenych-uzemi-ukrajiny-uz-nestahne-protoze-by-slo-o-zradu/

Co je důležité, to je výrok Vladimira Putina, že Rusko je připraveno jednat o míru, ale za podmínky, že druhá strana začne jednat bez vlivu psychofarmak a přijme realitu, která je na zemi, tedy na bojové půdě na Ukrajině. Kiseljov se Vladimira Putina ptal, jaké podmínky pro Rusko by byly nepřijatelné. Odpověď byla jasná – stažení Ruska z prostoru Donbasu (DLR a LLR) a Novoruska (Záporoží a Cherson), včetně Krymu, by bylo zradou ruského národa, zradou Rusů, kteří na těch územích žijí. A co víc, Rusko by ve světě získalo pověst země 3. nebo 4. kategorie, která nedokáže ochránit své vlastní lidi. Pokud nemáte čas na video výše, zde je přepis:

Vladimir Putin – Klíčové body z rozhovoru s Dmitrijem Kiseljevem před prezidentskými volbami v Rusku

Sestřih zásadních výroků

Ples upírů končí

A co je zde? Na co bych chtěl upozornit? Máte naprostou pravdu, mnoho lidí ve světě se na nás dívá, na to, co se děje v naší zemi a v našem boji za jejich zájmy. To je podle mého názoru to, co je důležité. Proč se to děje? Ne proto, že jsme formálně členy BRICS nebo máme nějaké tradiční vztahy s Afrikou. To je také důležité, ale podstata je podle mého názoru zcela jiná. Jde o to, že tato takzvaná zlatá miliarda prakticky parazituje na jiných národech už po staletí, 500 let. Rozdírali chudé národy Afriky, vykořisťovali Latinskou Ameriku, vykořisťovali země Asie a na to jim určitě nikdo nezapomněl.

Mám pocit, že nejde ani tak o vedení těchto zemí, i když je to velmi důležité, ale obyčejní občané těchto zemí cítí ve svých srdcích, co se děje. Náš boj za jejich nezávislost a skutečnou suverenitu si spojují se svými snahami o vlastní suverenitu a nezávislý rozvoj. K tomu však přistupuje skutečnost, že touha zmrazit stávající nespravedlivý stav v mezinárodních záležitostech je u západních elit velmi silná. Jsou zvyklí plnit si po staletí břicha lidským masem a kapsy penězi. Musí si však uvědomit, že ples upírů končí!

Strategická cesta rozvoje

Rusko není na rozcestí. Je na strategické cestě svého rozvoje a neodbočí ze své cesty. A je velmi dobře, že jsme dali této hluboké ruské společnosti příležitost se vyjádřit. Mám pocit, že na to lidé dlouho čekali, že obyčejný člověk bude žádaný zemí a státem a závisí na něm osud země. Právě tento pocit vnitřního spojení s vlastí, s národem, který je důležitý při řešení klíčových problémů, v tomto případě v bezpečnostní sféře, vynesl na povrch sílu Rusů a dalších národů Ruska. Ti chytřejší začali přemýšlet o nutnosti změnit nějakou strategii ve vztahu k Ruské federaci.

Pak vznikla myšlenka obnovit proces vyjednávání, najít nějaké způsoby, jak tento konflikt ukončit, hledat, kde leží skutečné zájmy Ruska. To jsou mimochodem nebezpeční lidé, jak se říká, protože s lidmi, kteří se řídí takovými základními principy, se snáze bojuje. Pamatujete si, co se říkalo v Rusku? Pro někoho štěstí na každodenní úrovni, v čem spočívalo?

Nasycený, opilý a s tabákem v nose. Ano? S takovými lidmi je to jednodušší, když jste sytí a opilí, to znamená, že jste sytí a opilí. Nos je v tabáku, protože byl použit šňupací tabák. Právě teď má někdo nos pokrytý kokainem. Nevadí, s takovými je to snazší, ale s chytrými je to složitější – jsou nebezpečnější, protože ovlivňují vědomí společnosti, včetně toho našeho, ukazují všemožné "chtíče", mávají nám mrkví před nosem a předhazují nám všechna svá přání.

Pokud polská armáda vstoupí na Ukrajinu, už se z ní nestáhne

Řekneme-li, že polská vojska vstoupí na území Ukrajiny, jak to zaznívá, aby prý kryla ukrajinsko-běloruskou, řekněme, hranici nebo na některých jiných místech, aby se uvolnily ukrajinské vojenské kontingenty k účasti na bojových akcích na kontaktní linii, pak si myslím, že polské jednotky odtamtud již nikdy neodejdou.

Zdá se mi to tak. V tomto případě chtějí zpátky získat ta území, která považují historicky za svá, a které jim odebral "otec národů" Josif Vissarionovič Stalin a převedl na Ukrajinu. Samozřejmě je chtějí zpět. A pokud tam vstoupí oficiální polské jednotky, je nepravděpodobné, že odejdou. Jejich příkladu ale mohou následovat další země, které v důsledku druhé světové války ztratily část svých území. A myslím si, že geopolitické důsledky pro Ukrajinu i z pohledu zachování její státnosti v moderní podobě samozřejmě vyvstanou v celé své kráse a v plné šíři.

Rusko je připraveno na jednání o míru

Jsme připraveni na jednání? Ano, jsme připraveni. Ale jsme připraveni jen k jednání, nikoli na základě nějakých "chtíčů" po užití psychofarmak, ale na základě reality, která se vyvinula, jak se v takových případech říká, na zemi. Teď vyjednávat jen proto, že jim dochází munice, by bylo z naší strany směšné. Jsme však připraveni na vážný rozhovor a chceme všechny konflikty, zvláště tento konflikt, vyřešit mírovými prostředky.

Sami ale musíme jasně pochopit, že to není pauza, kterou si chce nepřítel udělat pro přezbrojení, ale že jde o vážný rozhovor s bezpečnostními zárukami pro Ruskou federaci. Známe různé možnosti, o kterých se diskutuje, známe tu pomyslnou "mrkev", kterou nám ukážou před nosem, aby nás přesvědčili kam jít, že ta chvíle nastala. Chceme, znovu opakuji, vyřešit všechny spory a tento spor, tento konflikt mírovými prostředky. A my jsme na to připraveni, chceme to. Ale to by měl být vážný rozhovor se zajištěním bezpečnosti i pro protistranu a nás v tomto případě zajímá především bezpečnost Ruské federace. Z toho budeme vycházet.

Stažení Ruska z obsazených území nepřipadá v úvahu

Pokud dnes tyto lidi (na Donbasu a v Novorusku) opustíme, zítra se naše ztráty mohou mnohonásobně zvýšit a naše děti nebudou mít budoucnost, protože se budeme cítit nejistě, budeme zemí třetí nebo čtvrté kategorie, nikdo s námi nebude počítat, pokud se nedokážeme ochránit. A důsledky by mohly být pro ruskou státnost katastrofální.

Ekonomické problémy USA s provozními náklady na svoji vojenskou dominanci

Faktem je, že (USA) utrácejí spoustu peněz na údržbu – a nejen na mzdy, ale i na údržbu základen po celém světě. A tam všechno mizí jako v černé díře – ničeho se tam nedopočítáte. Tam probíhá hlavní bod zlomu. I když ve výrobě zbraní a zbraní obecně se utrácejí i takové peníze, které se těžko odhadují. Když si spočítáte, kolik je stál, řekněme, známý systém protiraketové obrany, …to je známo, že? A jedna z hlavních součástí překonávání protiraketové obrany na naší straně – je Avangard, mezikontinentální raketa, mezikontinentální klouzavá zbraň – tak to jsou prostě nesrovnatelné veličiny. A v podstatě jsme jim zrušili vše, co udělali, vše, co investovali do tohoto systému protiraketové obrany je proti našim zbraním neúčinné. A takto s nimi musíme jednat.

Překlad pro AERONET.NEWS: -VK-

Rusko bylo podle všeho ochotno stáhnout se ze Záporoží a Chersonu, pokud by v březnu 2022 ukrajinská vláda přistoupila na mírový plán z Istanbulu. Rusko by se tehdy spokojilo jen s tím, že by Ukrajina uznala Krym jako ruské území a DLR a LLR by zůstaly samostatnými zeměmi, nedošlo by k jejich připojení k Rusku, i když by byly pod kontrolou Moskvy. V podstatě by šlo o model Abcházie a Jižní Osetie. Ukrajina by měla naději, že se ty regiony jednoho dne Kyjevu vrátí, pokud by došlo ke změnám v ukrajinské ústavě a k posílení garancí obyvatel ruské národnosti.

Ukrajina má poslední šanci zachránit svoji státnost

Jenže Kyjev mírový plán odmítl na příkaz Borise Johnsona, a tak stojíme teď o dva roky později v situaci, kdy Rusko si již formálně anektovalo a v referendech připojilo DLR, LLR, Cherson a Záporoží a jakákoliv mírová smlouva se již ústupků z těchto regionů týkat nemůže. Ukrajina má stále možnost zachovat si Oděsu a Charkov, dvě největší ruská města na Ukrajině, která volají po osvobození a Rusové z těch měst čekají na ruská vojska jako na smilování.

Vladimir Putin a Dmitrij Kiseljev
Vladimir Putin a Dmitrij Kiseljev

Pokud Ukrajina promarní i tuto příležitost, bude za čas řeč i o tom, jestli Ukrajině zůstane přístup k Černému moři, anebo se Ukrajina stane suchozemským státem bez moře. Válka na Ukrajině je podle Putina bojem o nezávislost svobodných zemí světa, které se snaží dostat ze spárů západní hegemonie, která vzešla z éry západního kolonialismu. A Ukrajina je bojištěm, kde se bojuje o likvidaci kolektivního Západu.

Ukrajina jako trhací kalendář

Pokud se Polsko rozhodne k vyslání svých vojáků na ukrajinsko-běloruské hranice, tak podle Putina se odtamtud již nikdy nestáhnou a Poláci si přivlastní své historicky ztracené a Stalinem odebrané území, které kdysi patřilo Polsku, Stalin toto území dnešní západní Ukrajiny připojil právě k Ukrajině, tedy k tehdejší Ukrajinské SSR. A co je zajímavé, přesně jak jsem před pár dny v článku nadnesl, Vladimir Putin pronesl ta samá slova jako před pár dny šéf SVR Sergej Naryškin.

Vladimir Putin v rozhovoru s Dmitrijem Kiseljevem
Vladimir Putin v rozhovoru s Dmitrijem Kiseljevem

Putin totiž řekl, že pokud si Polsko vznese nároky na ukrajinský prostor, udělají to i další země v Evropě, které po II. sv. válce přišly o jistá území ve prospěch SSSR, a to by se týkalo Maďarska, Rumunska a rovněž Československa, které by mělo zpětný nárok na Zakarpatskou oblast, která patřila předválečné 1. republice. Československá vláda totiž v roce 1945 odstoupila Sovětskému svazu prostor Zakarpatské Rusi jako dar za osvobození, ale po rozpadu SSSR tato oblast zůstala Ukrajině. Tento dar byl poskytnut všem zemím SSSR, nikoliv Ukrajině, která navíc není nástupnickou zemí SSSR, tou je pouze Ruská federace.

Praha i Bratislava by tak měli společně na toto území historický nárok. Vstup vojsk zemí EU a NATO by znamenal konec Ukrajiny. Z Ukrajiny by se stal v podstatě trhací kalendář. Došlo by tím k odšpuntování revizionistického džina z lahve v Evropě. Ukrajina je zkrátka prostorem, kde se bourá starý a ukotvuje nový světový řád. A právě Evropa a USA jako země starého světového řádu budou čelit největším změnám ve všech spektrech společenských vrstev.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!