Vážně si Kyjev myslel, že RF zapomněla na mnoho nevinných obětí?

25.02.2022

Vážně si v Kyjevě mysleli, že Rusko zapomene na 48 beztrestně zaživa upálených demonstrantů, které v Oděse v roce 2014 upálili neonacisté, podporovaní Kyjevem, jen proto, že měli rádi Rusko? Vážně si v Kyjevě mysleli, že Putin navždy vydrží zavírat oči před tím, že ukrajinské střely již 8 let zabíjejí na Donbasu nevinné malé děti, kterých za tu dobu, bylo více než 500 ukrajinskou armádou zabito, nebo navždy zmrzačeno?

Vážně si v Kyjevě mysleli, že se mohou násilím ujmout moci nad celou Ukrajinou a v těch regionech, ve kterých nechtěli akceptovat pučem vzniklou vládu, mohou střílet lidi, kteří je odmítnou poslouchat, jako škodnou a házet je do masových hrobů u Kramatorsku a Mariupolu?

Vážně si pučem vzniklá kyjevská vláda myslela, že jim všechny ty zločiny, vyvražďování a genocida projdou jen proto, že USA a EU nad tím 8 let zavírají oči, a že místo odsouzení těchto nelidských činů dodávají Ukrajině zbraně?

Vážně žila až do dnešního dne kyjevská junta v iluzi, že jim všechny ty zločiny na přátelích Ruska a samotných Rusech jen tak projdou?


Zdroj: Ladislav Kašuka, czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!