Arestovič: Vítězství Ukrajiny je nepravděpodobné

27.01.2023

Šokující výroky a převrácení Olekseje Arestoviče na víru pravdy poté, co byl vyhozen z pozice poradce Volodymyra Zelenského! Vítězství Ukrajiny ve válce je nepravděpodobné. Bratrovražedná válka mezi Ukrajinci a Rusy je národní katastrofa!

Už si můžu říkat, co chci, už nejsem oficiální představitel Ukrajiny! Arestovič se transformoval úplně stejně jako v minulosti Naďa Savčenko, stačilo přitom k tomu jenom jedno vyjádření o sestřelení ruské rakety v Dněpru, která spadla na bytovku, ale Kyjev a EU z toho chtěli udělat další Buču!

Jak jistě už mnozí víte, Oleksej Arestovič v pozici poradce Volodymyra Zelenského a hlavní propagandista Kyjeva, rezignoval 17. ledna 2023 na svoji funkci poté, co v pořadu Marka Feigina na internetu prohlásil, že ruská raketa Kaliber, která v Dněpru spadla na bytovku, byla ve skutečnosti sestřelena ukrajinským PVO systémem, ale nedošlo k jejímu zničení, došlo pouze k poškození směrovek a stabilizátorů střely Kaliber, takže raketa změnila směr a zamířil k zemi.

K sestřelu došlo právě nad Dněprem a střela dopadla do bytového domu, který srovnala se zemí, a zahynulo v něm podle informací 45 lidí. Rakety s plochou dráhou letu mají stabilizační křídla pro plochý let a při sestřelu se velmi často stává, že exploze PVO rakety poškodí šrapnely jen křidélka rakety, která tím pádem ztratí "orientaci" a raketa již nemůže pokračovat v plochém letu a padá střemhlav k zemi s nepoškozenou aktivní hlavicí.

Oleksej Arestovič
Oleksej Arestovič

Přesně k tomu došlo nad městem Dnipro, přes které letělo směrem na Kyjev v ten den 14. ledna více než 40 ruských střel Kaliber. Po sestřelu jednoho z Kalibrů došlo k tragédii a raketa dopadla přímo na bytovku. Ukrajinská a západní propaganda okamžitě využila tragédii pro posílení protiruské hysterie a začaly křičet, že to byl úmyslný a cílený útok na bytovku, že to nebyla sestřelená raketa. Jenže, Oleksej Arestovič jako poradce Zelenského měl samozřejmě přesné informace a v pořadu Marka Feigina potvrdil, že se jednalo o sestřel Kalibru a ten dopadl na bytovku a střela explodovala.

Obrácení Arestoviče o 180 stupňů vyvolalo poprask a velké zděšení na Západě

Arestovič vysvětlil, že to se bohužel stává velmi často, protože PVO rakety nejsou úplně přesné a explodují pod různými úhly a v různé vzdálenosti od cíle, takže se stává poměrné často, že exploze nezničí raketu jako celek, ale poškodí pouze křidélka rakety, takže ta ztratí směr a začne klesat a letět k zemi. Arestovič si neuvědomil, že Kyjev chce z incidentu obvinit Moskvu a udělat z toho ve spolupráci s Evropskou unií další monstr-masakr na způsob Buči. Právě v té době totiž hovada v Evropském parlamentu chystala usnesení o ustanovení válečného tribunálu na vyšetřování zločinů Ruska a právě ta sestřelená raketa v Dněpru se 46 obětmi se měla stát další položkou na protiruském seznamu údajných ruských válečných zločinů. A on jim do toho Arestovič vhodil vidle svým výrokem v online pořadu u Feigina.

Mark Feigin a Oleksej Arestovič v online pořadu Feigin Live
Mark Feigin a Oleksej Arestovič v online pořadu Feigin Live

Obě videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-vitezstvi-ukrajiny-ve-valce-je-nepravdepodobne-a-bratrovrazedna-valka-mezi-ukrajinci-a-rusy-je-narodni-katastrofou-sokujici-vyroky-a-prevraceni-olekseje-arestovice-na-viru-pravdy/

Začal se ihned potom ozývat obrovský řev, že Arestovič je zrádce a dokonce se dostal na webovou stránku Mírotvorec, což je ukrajinská webová stránka, která vede seznam údajných nepřátel Ukrajiny.

Arestovič byl na Ukrajině po svém prohlášení ostře kritizován: "Ta raketa byla sestřelena, dopadla na vchod a při pádu explodovala" řekl v pořadu Marka Fejgina na YouTube. Starosta Dněpru Borys Filatov požadoval, aby ukrajinská rozvědka Arestovičovi vysvětlila, jak to prý bylo doopravdy správně, ale poslanec Nejvyšší rady Oleksij Gončarenko namísto toho požádal o jeho odvolání.

Arestovič se 17. ledna za své výroky omluvil. "Ve vysílání jsem se dopustil vážné chyby. Od nynějška budu přísnější v informacích, které vyslovuji. Upřímně se omlouvám obětem a jejich příbuzným, obyvatelům Dněpru a všem, které hluboce ranila moje předčasně chybná verze příčiny zásahu ruskou raketou na obytný dům," napsal na sociální síti.

Vítězství ve válce je nepravděpodobné a boj s Rusy na Ukrajině je národní tragédie a katastrofa bratrovražedného boje

Omluva ale zjevně nestačila a vzápětí rezignoval na svoji funkci. A po jeho rezignaci se začaly dít věci. Arestovič pokračuje ve svých pořadech s Markem Feiginem, ale mnoho lidí má najednou pocit, že žijí ve snu nebo v jiném paralelním prostoru, protože to, co teď zaznívá od Arestoviče, to je úplně doslova jako převzaté z ruských médií.

V posledním pořadu to ale rozbalil úplně na plno a v Kyjevě musely padat hodiny a kukačky ze zdí, protože Arestovič s chladnou hlavou prohlásil, že pokud si někdo myslí, že Ukrajina vyhraje válku, tak je to prý nepravděpodobné. A v tom samém pořadu se otřel dokonce o slova ukrajinské hymny, že tělo a duši položíme za naši vlast. Arestovič se potom Feigina řečnicky ptal, jestli je to nějaká forma sociálního inženýrství, které má působit na Ukrajince, aby se obětovali? A co potom?

To budeme všichni na Ukrajině bojovat, dokud všichni neumřeme? Budeme se vzájemně mezi sebou zabíjet, aby se nějaký nový hejtman ujal moci nad Ukrajinou, který vlastně ale nebude o nic lepší než ten předchozí? To je národní katastrofa, naše národní smrt, umíráček. Jeho šokující výroky máte výše přímo ve videu. Jakmile Arestovič skončil ve funkci poradce prezidenta, okamžitě přepřáhnul na novou a jinou notu a rázem je z něho mužská kopie Nadi Savčenko.

Jistě si pamatujete na příběh udatné ukrajinské bojovnice, která byla v roce 2014 zajata na Donbasu opolčenci Igora Strelkova a odvezena do Moskvy, kde strávila krátkou dobu ve vazbě, byla odsouzena za terorismus, krátkou dobu pobyla ve vězení, ale záhy byla propuštěna zpátky na Ukrajinu a kolektivní západ slavil a oslavoval hrdinku Savčenkovou.

Arestovič není první, proměna Nadi Savčenko šokovala celou Evropskou unii

Jenže Naďa Savčenko po návratu začala mluvit nějak divně. Najednou začala mluvit proti válce, proti konfliktu na Donbasu, začala prosazovat mírový proces a hlavně, za všechny problémy Ukrajiny začala označovat židy s malým ž, jak sama řekla na ukrajinské televizi v pořadu Gordon, "židáky". Začala totiž vyjmenovávat všechny vůdce ukrajinské junty, kteří se dostali k moci po převratu na Majdanu a jmenovala jejich skutečná židovská příjmení.

Prohlásila, že Ukrajina se má tak špatně proto, že žije pod židovským jařmem. To byl konec slávy Nadi Savčenko. Přišla o mandát poslankyně Rady Evropy, byla obviněna z vlastizrady, potom byla zatčena, poté propuštěna a od té doby o ní není vidu ani slechu. České titulky ve videu níže zapnete tlačítkem "CC" v dolní liště videa.

Případ Nadi Savčenko vedl k podezření, že jí v Moskvě vymyli mozek, ale kauza Arestovič ukazuje, že tomu tak být nemusí. Ukrajinci totiž mluví jinak, když budují kariéru, ale jakmile o kariéru přijdou, začínají mluvit normálně, rozuměj tak, jak se mluví v Rusku a jak se píše v ruských médiích. Prostě bez příkras a natvrdo.

Dokonce je teď možné, že se kyjevský režim Arestoviče pokusí fyzicky zbavit, vůbec by mně to nepřekvapilo, protože jeho výroky z posledních pořadů s Feiginem jsou nejen provokativní, ale doslova kopírují ruský pohled na celý konflikt na Ukrajině. Arestovičova řečnická otázka o slovech hymny a o tom, jestli mají Ukrajinci bojovat do posledního muže, anebo jestli se bít a zabíjet mezi sebou na Ukrajině, když donedávna to byli očané jedné země, prostě ukazuje změnu pohledů na válku u Arestoviče, který vyplynula z jeho sesazení z funkce poradce Zelenského.

Proměna ukrajinských politiků přijde ve chvíli, kdy se ukáže, že válka je prohraná tak jako tak

Největší šok vyvolala změna postojů Arestoviče u presstitutů na českém mainstreamu. Do té doby neustále vyzdvihovaný a citovaný Arestovič potichu zmizel ze zpravodajství českých médií a jeho pozici převzal Michailo Podoljak, druhý poradce Volodymyra Zelenského, který teď povýšil na pravou ruku Zelenského. Až dosud byl Podoljak ve stínu Arestoviče a ve stínu jeho vlivu na Zelenského.

Přímo v pořadu s Feiginem zaznělo od Arestoviče, že teď už si může říkat, co chce, protože není veřejným představitelem. Z toho si můžete odvodit, v jaké skutečné situaci se celá Ukrajina ve válce nachází. Po vyhazovu pravá ruka Zelenského prohlašuje, že vítězství nad Ruskem je nepravděpodobné. Narovinu, bez okolků.

Prezidenti Andrzej Duda a Volodymyr Zelenský
Prezidenti Andrzej Duda a Volodymyr Zelenský

A kritizuje bratrovražednou válku mezi Ukrajinci, protože přesně tak tomu bylo, Ukrajinci celých 8 let stříleli na Donbasu na Ukrajince s ruským etnickým původem. To je jediná pravda o Ukrajině, žádná jiná nikdy nebyla a nebude. A podle toho slova ukrajinské hymny zjevně vypadají. Položit duši a život za Ukrajinu, ale co pak? Kdo přijde potom? Kdo bude vlastnit Ukrajinu?

Proč polský prezident Duda před pár měsíci prohlásil, že není vůbec jasné, jestli Ukrajina přežije? I na to se Arestovič řečnicky ptal Feigina, který jenom zasmušeně mlčel. Taková je realita na Ukrajině. Dokud páníček z USA platí, jede se propaganda Západu o Ukrajině. Jakmile se přestane platit, najednou zaznívají diametrálně odlišná slova. Takových přeměn bude brzy mezi vrcholnými představiteli Ukrajiny více. Až přijde pád Artěmovsku, začnou se v Kyjevě dít věci.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!