Mediální válečná štvanice ovládla Českou republiku

18.03.2022

Mediální štvanice, která po dvou letech změnila na nějaký čas téma, kdy pandemii vystřídalo řinčení zbraní a vyhlašování sankcí, pomalu opět ovládla Českou republiku.

Jako v době nedávné, i nyní podlehlo manipulacím mnoho lidí. Země je opět rozdělena, jen tentokrát se novodobá STB díky novému vedení stala více aktivní. Chodí první předvolání na Policii ČR, a to kvůli názorům, sdělovaným především na sociálních sítích. Ne, že by policisté sledovali všechny statusy, ale mají svá analytická oddělení, svá "podezření" jí sdělují i různé skupiny, hrající si na bojovníky proti dezinformacím, zároveň se lidé vrátili do doby 2. světové války a do období socialismu, společnost je plná udavačů a konfidentů. Jejich činnost je podporována médii a politikou současné vlády. Tito zmanipulovaní jedinci si vzali za své vše, co na ně chrlí televizní obrazovky a vůbec neberou v potaz reálné příčiny směřování světa k diktatuře. Vše, co je v rozporu s mainstreamem a hlavním proudem, je nazýváno jako lež, záměrné dezinformování a nepřípustné ovlivňování okolí s tím, že jde o trestný čin.

Jestliže covid byl momentálně zatlačen do pozadí, je to jen proto, že Vladimír Putin do tvoření NWO svým rozhodnutím vstoupit na území Ukrajiny "hodil vidle". Američané si byli víceméně jisti tím, že to neudělá a postupně přes NATO obkličovali Ruskou federaci. Překročili však dávno únosnou mez a dohodu, že se NATO rozšiřovat nebude, a Putin řekl rázně dost. Tak rázně, že světu spadla brada. Přesto se pokusili Rusy výhružkami zastavit. Neustálé vymýšlení sankcí, ukradení majetku ruským movitým občanům či přímo ruskému státu a dodávání zbraní neonacistickým oddílům na Ukrajině, pokusy rozvrátit Rusko a Bělorusko zevnitř, to vše je v případu současného moskevského vedení pouze plácání do vody, byť hodně hlasité. Světoví odborníci již přiznávají, že sankce uvalené na Rusko postupně intenzivně dopadají na ekonomiku řady vyspělých zemí, s nimi se svezou i ty méně výkonné. Rusové samozřejmě důsledky těchto opatření cítí také, jenže...

Jestliže Západ je už několik desetiletí zvyklý na relativní luxus, Rusové se k němu začali teprve pomalu propracovávat, takže snížení životní úrovně rozhodně nepocítí tolik, jako mrznoucí Evropané, sedící po večerech potmě. Což se může brzy stát. Vladimír Putin skutečně postavil Rusko na nohy, dostal ho zpět do hry a mezi velmoci, kam díky bohatství i rozloze tato země patří. Srovnal oligarchy a přesvědčil je pracovat pro svou zemi, nikoliv jen pro sebe. Když dokončil etapu oddlužení Ruska, začal se intenzivně zabývat ochranou a bezpečností toho, co vybudoval. A Ukrajina naopak byla natolik povolná sloužit zájmům USA, že musel zakročit právě tam, protože jinak by měl jaderné hlavice 3 minuty letu od svého hlavního města. Existuje již mnoho analýz o příčině tohoto velmi kontroverzního rozhodnutí, a dokonce i američtí vojenští odborníci mají pro tento způsob řešení krize naprosté pochopení. Méně už politici, kteří mají jiné představy. A samozřejmě i ti, kterým politici volení lidem slibují jistou poslušnost. Jestliže Putin a ještě nedávno i Trump nikomu nemusí skládat účty, takový Fiala má od předklonu ohnutá záda a pro instrukce si jezdí na několik míst.

Přesto i v menších zemích, než jsou USA či Rusko, existují státníci, kteří se ohnout před elitami nechtějí. Viktor Orbán například. Jistě má k dokonalosti daleko, ale malé a hrdé Maďarsko dokáže před Bruselem a Sorosem již několik let bránit. V současné situaci zůstaly Maďarsko a Srbsko naprosto neutrálními a nepodílí se na žádných sankcích vůči Rusku, což jim v blízké budoucnosti zajistí výhodu v rozumných cenách plynu, ropy a dalších surovin či zemědělských produktů z Ruska. Rusové tento přístup ocení. Na rozdíl od toho našeho. Způsob, kterým nová Fialova vláda prezentuje Českou republiku, je v rozporu se vším, co by kterákoliv diplomatická příručka schvalovala. Fiala se staví do role rusobijce, aniž by měl v rukách jakoukoliv kvalitní munici. Tento Panevropan a filozof možná nechápe, že svou zvrácenou ideologií poškozuje celou zemi a v blízké budoucnosti to poznáme daleko více, než všechna ta zmanipulovaná sluníčka tuší. Každý z nás bude chtít už brzy dát komukoliv z vlády či většině poslanců a senátorů pár facek. To až budeme mrznout, chodit pěšky, naše děti nebudou mít místo ve školkách a školách a v ulicích zavládne chaos a násilí podpořené zbraněmi, které se k nám z Ukrajiny vrátí nelegální cestou. Pokud to necháme dojít tak daleko, bude i naší vinou, až k tomu dojde.

Ještě je třeba připomenout sílu médií. Přes ně jejich majitelé vládnou světu. My máme veřejnoprávní Českou televizi, která se stala státem ve státu a ovládá veřejné mínění. Pokud má jednou dojít k převratu či skutečné změně, je třeba začít obsazením Kavčích hor. A to bez výrazného nátlaku a velkého počtu účastníků při této akci nepůjde. Současné vedení ČT nepracuje pro naše politiky, je zaprodáno americkým Demokratům a Bruselu, také Sorosovi a jemu podobným. A funguje pouze jako hlásná trouba, přičemž její moderátoři a tvůrci zpravodajství prochází jak dokonalým výběrem, tak i výplachem mozků. Dokud bude v ČT současné personální zastoupení, nebude možné změnit uvažování té části národa, která jim prostě věří. Politici mají své jisté maximálně na 4 roky. V médiích pracující a škodící lidé jsou i desítky let. Jak se má tedy něco měnit, jsou-li tam stále stejní a přeplácení manažeři, moderátoři a tvůrci pravdy? Média jsou pravým hnízdem zla. Kdysi, nyní, a necháme-li si to líbit, tak i v budoucnosti.

Zdroj: Jindřich Kulhavý, pravyprostor.net

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!