VOLBY V USA - co čeká svět v příštích dnech?

12.12.2020

Z obsahu žaloby je zřejmé, že se už globalistům nepodaří pomocí zkorumpovaných médií dělat z Trumpa blázna, který žaluje a neumí se smířit s porážkou. 

Jaká je nyní situace:

1) Bezprecedentní falšování voleb je přímým ohrožením dalšího setrvání některých států ve federaci

2) Texas byl samostatnou bohatou zemí a je schopen být zase samostatným. Dolar má proti vůli vlastenců na starosti hrstka britských oligarchů. Národní rezervní fond chce Trump znárodnit, aby měnu držel v ruce stát. 

3. K žalobě Texasu se přidali další generální prokurátoři - a to ze států Louisiana, Mississippi, Kentucky, Alabama, Arkansas, Jižní Dakota, Severní Karolína a Florida. Devět států tak napadá čtyři státy: Pensylvánii, Georgii, Michigan a Wisconsin.

Pozice Trumpa:

Trump je stále silný mocensky, protože 90% armády za ním plně stojí, jen 5% je údajně při Bidenovi a 5% je stále nerozhodnuto.

Pentagon odmítl spolupracovat s Bidenovým týmem a odmítá předávat tajné informace, stejnou pozici sdělil veřejně i ředitel Národní bezpečnosti.

25 republikánských zákonodárců, kteří se přidali k Bidenovi, jsou údajně považováni za zrádce, ale naprostá většina republikánů stojí za Trumpem. Proto také Inaugurační výbor Kongresu nepřijal rezoluci, že uznává Bidena jako prezidenta.

Trump řekl, že v příštích dnech nás čekají velké věci. Co nás může čekat?

Bylo zveřejněno, jakým způsobem se podařilo vojenské rozvědce obsadit hlavní centrálu CIA ve Franfurktu nad Mohanem.

Počet zraněných a mrtvých na obou stranách se podle zdrojů liší. V každém případě ředitelka CIA G. Haspelová je od zásahu ochotna svědčit u Nejvyššího soudu, za což by jí mohl být snížen trest za vlastizradu.

Je třeba zdůraznit, že kdyby šlo pouze o volby prezidenta, tak by už v září 2020 učinil Trump patřičná rozhodnutí, která by falšování voleb znemožnily. Od srpna totiž věděl, že CIA zařídila počítačovou síť na falšování voleb, a její členové byli monitorováni. Je důvodné se domnívat, že se na tuto chvíli připravoval mnohem dříve, než v srpnu 2020, jinak by v září 2018 nedal příkaz zřídít lágr č. 8 na Guantanámu pro vlastizrádce, nikoliv pro teroristy. Nyní tam létají ve větší míře vojenská letadla, ale oficiálně se k tomu nikdo nevyjadřuje.


Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!