Hroucení volebních podvodů: Blíží se návrat Trumpa do Bílého domu?

31.05.2021

Abychom lépe pochopili, co se právě děje v USA v souvislosti s volbami v roce 2020, je nutné si přečíst některé nezávislé noviny, které nejsou v souladu s mainstreamovými médii.

To, co se v posledních několika týdnech děje, nemá ve Spojených státech obdoby. Důkazy o rozsáhlých volebních podvodech se objevují zejména ve státech, které byly vždy klíčové pro určení osudu voleb. Jiné důkazy o voličských podvodech se již dříve dostaly k několika soudům v USA, ale téměř všechny tyto soudy se odmítly byť jen podívat na důkazy, které jim byly předloženy.

Hlavní rozdíl mezi současností a minulostí spočívá v tom, že v tuto chvíli konečně probíhají potřebné audity.

Téměř nikdo v USA (kromě místních) a Evropě pravděpodobně neví, kde se nachází Maricopa, a téměř nikdo pravděpodobně nemá nejmenší ponětí o tom, co se v tomto arizonském okrese děje. Zde se dal do pohybu mechanismus, který by mohl opravdu změnit osud Ameriky a možná i celého světa.

Vše začalo 31. března, kdy se arizonský senát rozhodl povolit audit k přepočítání a ověření hlasovacích lístků, odevzdaných v okrese Maricopa, který je čtvrtým největším okresem v USA. Společnost, která dostala za úkol provést tento audit, je floridská společnosr Cyber-Ninja.

Když deep state zjistil, co se děje, začal panikařit. Demokratická strana přispěchala k místnímu soudci a požadovala zastavení auditu. Soudce uvedl, že je ochoten celou záležitost zvážit, ale pouze v případě, že bude složena kauce ve výši 1 milion dolarů. Demokraté tento požadavek nesplnili a audit pokračoval.

Abychom pochopili, nakolik je audit v Maricopě závažný, je užitečné přečíst si kroniku "The Gateway Pundit", ve která se přesně popisuje postup provedený za účelem ověření pravosti hlasovacích lístků. Na hlasovací lístky je namířeno ultrafialové světlo, aby se zjistilo, zda v nich nejsou vodoznaky. Vodoznaky mohou potvrdit, zda je hlasovací lístek pravý. Tento blog a další nezávislá média se zmínily o použití této technologie, ale mnoho lidí, včetně některých Trumpových stoupenců, tuto zprávu označilo za "falešnou", přestože CYSA jasně dokázala přítomnost vodoznaků na volebních lístcích.

Teď se to děje před očima všech. Média selhávají v informování o auditu v okrese Maricopa, protože se chovají jako pštros, který strká hlavu do písku v marné naději, že se realita z povrchu vytratí. Pokud by si člověk chtěl vypůjčit terminologii globalistického režimu, mohl by říci, že deep state a média jsou "popírači".

Mezitím pokračuje přepočítávání a objevilo se již mnoho nezákonností. Auditoři našli tisíce duplikovaných hlasovacích lístků, což jsou hlasovací lístky, které měly nahradit původní hlasovací lístky v případě, že by byly poškozené nebo nepoužitelné. Aby bylo duplikované hlasování legitimní, musí mít stejné šestimístné číslo původního hlasování, jinak by duplikované hlasování mělo být považováno za podvrh.

Nicméně, okres Maricopa spustil dominový efekt. Jakmile začalo přepočítávání v Arizoně, z druhé strany země, v Michiganu, začal jeden odvážný právník Matthew DePerno předkládat důkazy o rozsáhlém podvodu ve státě Great Lakes. Vzorec je úplně stejný. Objevily se tisíce nelegálních hlasovacích lístků, které určily "vítězství" Joe Bidena.

Tyto hlasy byly zaměněny ve stejném okamžiku a ve stejném množství a tato okolnost sama o sobě dokazuje, že tuto záměnu nemohla provést lidská ruka. K přesunu všech těchto hlasů - od Trumpa k Bidenovi - byl použit algoritmus. Proto bylo potvrzeno jen to, co bylo zveřejněno již v listopadu: Joe Biden není legitimním prezidentem Spojených států.

Amerika se stala obětí obrovského podvodu spáchaného ve vlastní zemi a dokonce i mimo ni. Tento "mezinárodní převrat" umožnil dosazení podvodníka do Bílého domu.

Jak deep state zorganizoval puč proti Trumpovi

Jak již bylo zmíněno, podvod byl organizován ze dvou stran: z domácí a mezinárodní scény. V této chvíli je vzpomínka na noc 3. listopadu velmi důležitá. Mnoho čtenářů si pravděpodobně pamatuje, co se té noci stalo, když bylo zastaveno současně sčítání v klíčových státech USA. Deep state si uvědomil, že se něco pokazilo. Podvod nebyl dostatečný, takže přišla na řadu mezinárodní stránka volebního puče proti Trumpovi.

Role, kterou na této straně hraje Dominion, byla prostě klíčová. Dominion je kanadská společnost, která v mnoha státech řídila sčítání hlasů voličů. Tato společnost je úzce spřízněna s některými klíčovými osobnostmi Demokratické strany, jako je George Soros a Clintonovi.

Dominium v těchto volbách v podstatě zvládl celé volby do té míry, že vyměnil volební úředníky, kteří neměli přístup k heslům modemu. Americké volby byly v podstatě privatizovány. Aby však byl podvod zcela úspěšný, potřebovali nejen falešné hlasovací lístky, ale také masivní přesun Trumpových hlasů k Bidenovi. V tomto ohledu hrála Itálie zásadní roli pro umožnění úspěšného výsledku této operace.

Italygate

Té noci začal skandál Italygate, konkrétně se jednalo o zapojení italské vlády do tohoto volebního podvodu. Podle několika zdrojů blízkých Italygate dala Conteho vláda zelenou italské vládní společnosti Leonardo, aby započítala hlasy Trumpa Bidenovi. Podvod měl na velvyslanectví USA v Římě koordinovat generál Graziano a další člověk z amerického ministerstva zahraničí Stephan Serafini. Technickou stránku operace řídil italský profesionální hacker Arturo D'Elia, který pracoval také pro NATO a pro kancelář okresního prokurátora v Neapoli.

V této chvíli se řada lidí ptá, proč Trump, který byl o celém tomto schématu informován, v prvé řadě neprohlásil volby za nezákonné? 

Jinými slovy, proč nebyl "kraken" vypuštěn v listopadu nebo prosinci? Trump se vyhnul občanské válce tím, že povolil zřízení loutkové vlády. Nyní by si měl každý zkusit představit, co by znamenalo oficiální prosazení stanného práva nebo aktivace Trumpova zákona o vzpouře.

Podle ústavního hlediska měl Trump plné právo tato opatření přijmout, protože došlo k přímému útoku proti svrchovanosti USA, který měl svrhnout legitimního nejvyššího velitele. Z tohoto hlediska by taková rozhodnutí vedla zemi k nové občanské válce, která by byla mnohem ničivější, než občanská válka v roce 1860 za Lincolnova prezidentství. Demokratické státy - jako Kalifornie a New York - by se pravděpodobně odtrhly a OSN, instituce úzce spojena s Rockefellerovou rodinou, by Trumpův čin mezinárodně odsoudila. OSN by také podpořila zahraniční vojenskou intervenci s cílem svrhnout Trumpa.

Byla by to výbušná situace s ničivými následky pro Ameriku a celý svět. Trumpův mistrovský tah spočíval spíše v tom, že udělal to, co se od něj vyžadovalo, aby podvod zastavil, ale na této úrovni. Trump se řídil principy umění války podle Sun Tzua. Válka znamená klam a někdy je nejlepší způsob, jak bojovat s mocným nepřítelem, v určitém bodě bitvy se mu vyhnout, a zaútočit na něj v druhém, pozdějším okamžiku. Takže strategie proti deep state se zdá být docela účinná.

Ve Washingtonu je nyní ustavena loutková administrativa, postrádající skutečné pravomoci. Joe Biden armádu neovládá a většina amerických ozbrojených sil ho jako legitimního vrchního velitele neuznává. Posláním Bidena bylo eskalovat napětí proti Rusku, druhému velkému nepříteli globalismu, a urychlit prosazování programu Velký Reset v USA.

Biden v úkolech, které mu byly zadány, naprosto zklamal 

Napětí s Ruskem se snižuje. Kromě několika urážek na adresu Putina neudělal Biden žádný podstatný čin, který by poškodil zájmy Ruska. Putin neumožnil Ukrajině vojenskou podporu na východní frontě, kde Kyjev vede úmyslné provokace proti Moskvě. Nedávno se také ukázalo, že Biden chce zrušit sankce proti ruskému plynovodu Nord Stream 2. To by byl zásadní krok k normalizaci vztahů s Moskvou.

Program Velký Reset se zasekl. Mnohé americké státy zrušily omezení, zavedená kvůli covidu, a jiné státy, jako je Florida, postihují firmy, které požadují vakcinaci pro své zaměstnance. 

Trumpův "strategický ústup" 

To, jak se Trump zachoval, byl jen "strategický ústup". Teď přichází druhá část plánu. Aby se konaly řádné volby, je nutné odstranit jednu z hlavních příčin, které umožnily podvod v několika státech. Jednou z hlavních příčin jsou volební zákony, které umožnily sčítání nezákonných absenčních hlasovacích lístků, a také účast voličů, kteří neměli volební právo, například nelegálních cizinců.

Sám Trump to ve svém posledním rozhovoru, který poskytl Chanel Rion, novinářce z OAN, jasně řekl. "Něco se musí do roku 2022 udělat", zatímco v jiném rozhovoru pro Joea Pagliarula řekl, že Biden nemůže vládnout, pokud audity prokáží, že prohrál.

Zatímco se v klíčových státech odhalují volební podvody, Trumpovy rozhovory a vystupování exponenciálně rostou. Zdroje blízké Trumpovi uvedly, že jeho shromáždění začnou znovu v červnu, a že v červenci bude připravena jeho platforma na sociálních sítích. Trumpův krok podle všeho naznačuje, že pracuje na tom, aby se volební kampaň konala ještě před rokem 2024.

Mike Lindell, výkonný ředitel firmy My Pillow, hovořil o možném návratu Trumpa již v srpnu. Těžko říct, zda by se Trump stal prezidentem už tento měsíc, ale rozhodně se dá říci, že už pracuje na předčasné volební kampani.

Rothschildové údajně svolali mimořádné zasedání, aby Trumpa zastavili. Deep state si okamžitě uvědomil Trumpův plán a Rothschildovi osobně zakročili, aby vyřešili situaci, která je pro ně velmi ošemetná. Rothschildové vybudovali své finanční impérium podle přísných pravidel během posledních dvou století. Financovali všechny zúčastněné strany válek, aby je ovládli.

Jak řekl Nathan Rothschild, jeden z členů rodiny: "Je klíčové kontrolovat měnu, protože pokud máte pod kontrolou měnu, máte pod kontrolou celý národ".

Časopis Time také odhalil, jak americký establishment spolupracoval, aby se ujistil o úspěšném výsledku volebního puče proti Trumpovi. Inspirátoři a strůjci tohoto zločinu byli skutečně Rothschildové.

Poprvé po mnoha desetiletích je tu americký prezident, který nechce obětovat svou zemi na oltář globální tyranie, ovládané svobodnými zednáři a touto rodinou bankéřů. 

Globalismus má svůj plán. Ke vtažení lidstva na cestu Nového světového řádu potřebuje Ameriku. Je nemožné získat světovou vládu bez účasti první světové supervelmoci. To je posedlost Rothschildů, kteří vedou válku proti USA od počátku své existence, aby získali kontrolu nad "Novým světovým řádem".


Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz/, zkráceno

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!