Hnutí "Celosvětová revolta" vyzývá k záchraně svobody

09.11.2021

Dávejte si pozor na hlavní mainstreamové noviny, televizi a webové stránky, které cenzurují pravdu a místo ní šíří dezinformace, lži a propagandu o pandemii a nebezpečných vakcínách, zabíjejících či zmrzačujících miliony lidí na celém světě.

Rovněž nevěřte různým "ověřovatelům faktů", kteří jsou obvykle placeni farmaceutickými firmami nebo miliardáři, prosazujícími protilidskou agendu. Všechny tyto subjekty jsou za současnou situaci stejně zodpovědné, jako zaprodané a genocidní vlády, které terorizují, šikanují, mlátí nebo jinak utlačují vlastní občany.

Mezi věci, o kterých vás ustavičně lžou, patří hlavně:

  • podvodné PCR testy s více než 97% falešnou pozitivitou
  • falešná pandemická data o počtech denních případů, hospitalizacích a úmrtích
  • samotný virus SARS-CoV-2, jehož existenci mimochodem nikdy nedokázali (i když existuje, tak podle oficiálních dat je méně nebezpečný než sezónní chřipka)
  • smrtelné nemocniční protokoly pro "covidové" pacienty
  • zakázané účinné léky pro nemocné, které prokazatelně fungují všude ve světě jako prevence i léčba
  • falešné statistiky "nadměrné úmrtnosti na covid"
  • a hlavně - riskantní experimentální vakcíny, které přímo usmrtily, poškodily nebo učinily trvalými invalidy miliony lidí po celém světě

Vakcíny jsou biologické zbraně. Lidé, probuďte se už konečně!

Informace byste měli získávat ze skutečných, necenzurovaných médií. To jsou ta, která média hlavního proudu dnes označují jako "alternativní" či dokonce "konspirační".

3. listopadu 2021 začala celosvětová revolta

Lidé na celém světě protestují proti ztrátě svobody, nelegálním povinnostem (očkovat se, nosit roušky, uzavírat provozy, atd.) a celkově proti tyranskému překračování pravomocí vládami.

Posledních 18 měsíců jsme svědky likvidace občanských svobod. Lidská práva každého muže, ženy a dítěte jsou pod soustředěným útokem.

Moc však patří lidem. Známe sílu a účinek organizovaných a koordinovaných činů nenásilné občanské neposlušnosti.

Před pád dny, 3. listopadu 2021, se spustila celosvětová akce revolty, nazývané také jako tzv. "walkout" - čili odkráčení, dání výpovědi či nezúčastnění se. Základní ideou je navrácení svobody a obnovení demokratických principů.

Lidé po celém světě se přidávají k boji za svobodu

Jsme svědky "velkého probouzení", k němuž dochází u občanů po celém světě, zatímco ignorantské vlády a zkorumpovaní politici pokračují v zavádění různých povinností, které ohrožují zaměstnanost lidí, jejich živobytí, vzdělávání dětí a celkově náš dosavadní způsob života.

Lidé v každém koutě světa si musí vzít zpět svou moc, postavit se tyranům na odpor a říci jasné "NE!".

Spojujeme se kvůli svobodě a budeme provádět činy nenásilného občanského odporu, abychom dali najevo svůj postoj: žádná rouška, žádné vakcíny, žádné testování, žádné covid pasy. A žádné donucování ani výhrůžky.

Ve svém videu známý "opoziční" americký politik Robert F. Kennedy vyzval každého, aby se zapojil do této akce. Řekl:

"Žádná vláda v historii se nikdy nevzdala moci dobrovolně, pokud k tomu nebyla donucena.

Musíme vzkázat těmto vládám, ale i jejich technokratickým přátelům, chlapcům z klubu v Sillicon Valley (Google, Facebook, Twitter a podobně), médiím hlavního proudu a farmaceutickým firmám, že už nebudeme tolerovat porušování našich občanských práv."

Hnutí "Celosvětové revolty" vyzývá ke globálnímu zastavení dosavadního vývoje událostí, k protestům proti nelegálně zaváděným povinnostem a k oslavě lidských práv.

Jak dále uvádějí:

"Nucení lidí, aby si nechali aplikovat nedostatečně otestované medicínské produkty, nebo aby akceptovaly segregační pasy, porušuje mezinárodní právo," uvedla prezidentka organizace Children Defence (Ochrana dětí) Mary Hollandová.

"Potřebujeme odvážné občany, kteří budou nenásilně odmítat dodržovat protizákonná a neetická nařízení, která za poslední rok a půl potlačila individuální práva a svobody. Tyto časy však skončily. Už dále se nebudeme podřizovat a nepřestaneme, dokud tyto nátlakové vládní praktiky jednou provždy neskončí."

Spolu, solidárně, za svobodu

Naší vizí je vidět, jak se tisíce míst po celém světě zastaví a lékaři, zdravotní sestry, učitelé, obchodníci, pracovníci první linie, policisté, hasiči, řidiči a další se začnou dožadovat svých práv.

Jsou nás miliony. Ukažme, že se dokážeme společně a solidárně postavit proti tyranským nařízením.

Organizátoři této globální akce připravují masová shromáždění a nenásilné formy odporu, které se mají uskutečnit v klíčových lokalitách v mnoha městech a státech.

Pokud nenajdete žádnou akci ve vaší blízkosti, sdružte podobně smýšlející lidi ve vaší komunitě a zorganizujte vlastní akci. Vyberte nějaké snadno přístupné a viditelné místo. Když budete mít dohodnuté datum, čas a místo, dejte vědět organizátorům a oni vám pomohou zesílit vaše poselství.

Závěr

Odvaha je nakažlivá, proto buďte ochotni stát se lídrem ve vaší komunitě. Povzbuzujte každého, koho znáte, aby se k vám přidal a postavil se proti nezákonným nařízením.

Řekněte jim, aby odmítli jít do práce, kde vyžadují covid pasy. Ať jdou na marodku či přemístí děti ze školy do domácího vzdělávání, vyžaduje-li škola roušku, očkování či jiné věci.

Jediný způsob, jak můžeme vyhrát, je spojit se.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!