„Začněte si hromadit krizové zásoby“, radí Němcům ministryně
Přípravy na válku s Ruskem jsou (nejen) v Německu v plném proudu!

Německá ministryně vnitra Nancy Faeser radí Němcům, aby si začali hromadit zásoby pro případ krize. Prý se to může hodit, kdyby došlo k výpadkům energií, zásobování, atd. Ve skutečnosti se ale jedná o další z kroků, kdy je německá veřejnost připravována na válku s Ruskem!
Německo se dodávkami zbraní a vysíláním vojáků, kteří tyto zbraně obsluhují, na Ukrajinu de facto stalo přímým účastníkem konfliktu s Ruskem. Jelikož Ukrajincům se proti vlastním (Rusům) moc válčit nechce a oddíly ukrajinských nacionalistů jsou postupně ničeny, tak je potřeba do boje vyslat další a další západní vojáky, kterých dnes již na Ukrajině bojuje podle některých odhadů nejméně 100 tisíc. Mezi nimi jsou bohužel i "dobrovolníci" z ČR.
To dělá z naší země přímý cíl případného ruského odvetného raketového útoku, který by byl s největší pravděpodobností jaderný.
Místní loutková vláda havlistické pětikolky v čele s fialovým Harry Potterem dělá pro eskalaci konfliktu maximum. Současně si uvědomuje, že Češi válku s Ruskem ve velké většině odmítají a tak musí být nastolena totalitní diktatura liberálně demokratické "pravdy a lásky".
Otázkou je, zda a jak dlouho si to Češi nechají líbit (aby nebylo již pozdě), či dojde k nějakému národnímu povstání proti nadnárodní hydře, které místní "elity" slouží.
Jenže mezitím bude potřeba něco jíst, něčím svítit a tak se zásoba trvanlivých potravin jako konzervy, rýže, mouka, cukr, sůl atd. může hodit.
Zdroj: infokuryr.info/n/