Masové hroby v Buči byly pro zemřelé pacienty!

06.04.2022

Mezitím ukrajinská armáda podřezala hrdla ruským válečným zajatcům a nožem je bodali do obličejů! Ruská prokuratura již zločince identifikovala! Ukrajinský poslanec Ilja Kiva ve videu potvrdil, že v Buči byla zinscenována psychologická operace pod křídly SBU a MI-6 s cílem vyvolat agresi a nenávist proti Rusku v celém světě! Odveta "londýnských kanceláří" za spuštění Petrorublu a ohrožení dolaru? Proč se v operaci Buča nejvíce angažuje právě Londýn?

Pravda to má obvykle velice těžké, ale nakonec zvítězí. V případě zpravodajské psy-op akce v Buči to zjevně bude dříve, než bychom čekali. V úterý totiž vyplavalo na povrch neuvěřitelné odhalení. Již od minulé neděle americká CNN, britská BBC a všechna západní média neustále dokola a hystericky opakují informaci, že ruská armáda ve městě Buča vraždila civilní obyvatele a schovávala je dokonce i do masových hrobů. Dnes v úterý ovšem vyplavala na povrch pro Kyjev opravdu nepohodlná pravda, která se rozhodně nebude líbit všem těm mainstreamovým dezinformačním serverům a všem lobotomikům z řad čtenářů a diváků hlavního zpravodajského proudu, který po zablokování alternativy žije už čistě jen z dezinformací a vytváření umělé a výhradně protiruské virtuální světo-reality. Celé to totiž mainstreamu kazí ukrajinská domácí média.

Všechna 4 videa zde:

https://aeronet.news/video-vyvraceno-zadna-ruska-armada-masove-hroby-v-buci-nechal-uz-pocatkem-brezna-vyhloubit-reditel-a-primar-nemocnice-pro-pohrbivani-zemrelych-pacientu-bez-prukazu-totoznosti/

Ukrajinský server 4K Media totiž již 12. března přinesl filmovou reportáž z Buči, kde lékaři místní nemocnice začali pohřbívat zemřelé pacienty do hromadných hrobů, vyhloubených bagrem na půdě místního kostela. Lékař na korbě náklaďáku uvádí i datum rozhovoru, 10. března 2022. Pohřbívání do masových hrobů nařídil ředitel místní nemocnice společně s primářem chirurgie. Důvod? V drtivé většině případů šlo o bojovníky bez průkazu totožnosti, s největší pravděpodobností žoldáky. V dalších případech, kdy byla totožnost zjištěna, nebylo těla možné převést k pozůstalým, a to kvůli probíhající válce na Ukrajině.

Nemocnice v Buči nařídila vyhloubit masové hroby pro zemřelé pacienty již počátkem března kvůli nefungující pohřební službě a obtížím s identifikací pacientů

Vedení nemocnice tudíž rozhodlo o pohřbívání do masových hrobů vyhloubených na půdě městské aglomerace, a to v blízkosti kostela. Ruská armáda neměla s vytvořením hromadných hrobů tudíž nic společného, žádné hroby pro účelové pohřbívání Rusy popravených lidí tedy v Buči neexistují! Fake a dezinformace Kyjeva a západních médií je tedy vyvrácena. To je síla, že? A to je teprve začátek! Ukrajinský sever 4K Media k reportáži napsal toto:

"Občanští obránci Ukrajiny byli pohřbeni v masovém hrobě na území městského kostela v Buči, kde bylo pohřbeno 67 civilistů. Byli různí, někteří nebyli ani identifikováni... Říkáte, že není válka?!" - poznamenal.

Video zachycuje lékaře v pláštích a bundách, jak do vybagrovaného hromadného hrobu v podobě příkopu ukládají pytle s mrtvými pacienty, kterým již lékaři nedokázali pomoci. Nikde nejsou na videu vidět žádní ruští vojáci, kteří by u výkopu hlídkovali a dozorovali na popravy a zabíjení civilistů do masových hrobů. Nic takového prostě v Buči nebylo. Západní dezinformační mašinérie se snaží západní veřejnost přesvědčit idiotskou historkou o tom, že mrtvoly na hlavní silnici v centru Buči prý ležely už dávno, prý dokonce již 19. března. Tento monstrózní nesmysl má jednu zásadní vadu na kráse.

VIDEO: Ukrajinské zrůdy podřezaly ruské výsadkáře, stahující se z Ukrajiny

Pokud by mrtvoly ležely na hlavní silnici ve městě již od 19. března, tak je naprosto vyloučené, že by je nikdo nevyfotil, že by si jich nevšiml, že by nezalarmoval západní média. Druhý problém by byl v tom, že pokud by tam ta těla ležela od 19. března, tak si nepřejte vědět, jak by ta těla vypadala 4. dubna, tedy po 16 dnech. Tohle je prostě ukázka neuvěřitelné tuposti, ale pozor, ne na straně médií! Tady jde o tupost veřejnosti, která tyto dezinformace konzumuje a věří jim. Veřejnost, kterou lze utáhnout na gumový rohlík, představuje pro demokracii větší hrozbu než milionová armáda nepřítele na hranicích.

Zatímco je pozornost světa upoutána k Buči, mezitím ukrajinská armáda a žoldácké jednotky z Gruzie a další žoldácké útvary na straně Ukrajiny páchají na ruských válečných zajatcích naprostá zvěrstva, která vám Česká televize nebo české dezinformační servery hlavního proudu neukáží, pro jistotu. Před několika dny došlo na Ukrajině po zahájení stahování ruských jednotek k naprosto šokujícímu útoku.

Při stahování jednotek ruské armády z Kyjevské oblasti se jedna ze skupin ruských výsadkářů opozdila a byla na okraji lesa přepadena ze zálohy jednotkou ukrajinské armády, rozšířenou o bojovníky z Gruzie. Když byli Rusové v plné síle, ukrajinská armáda byla schována v bytech a panelácích civilního obyvatelstva, ale po zahájení stahování Rusů se odhodlali, že si udělají alespoň nějaký "zářez" na Rusech. A to doslova!

VIDEO: Sadistický ukrajinský voják dloubal nožem do obličeje a očí ruského válečného zajatce

Důrazně varuji a dopředu upozorňuji, že následující video, i to video výše, co tato skupina ukrajinských vojáků provedla s ruskými výsadkáři, opravdu nejsou určena pro citlivé povahy, pro nezletilé, pro lidi se slabším srdcem nebo žaludkem. Omezím se tedy jen na konstatování a popis videí, pokud nechcete videa spouštět. Záběry zachycují podřezání ruských vojáků tak, že s podřezanými krky ještě žijí, chroptí a ukrajinští vojáci se tím baví a diskutují nad tím, jak dlouho ještě vojáci budou žít.

Několikrát do jejich těl vystřelí, než se těla přestanou hýbat. Další video zachycuje ukrajinského vojáka, který nožem bodá a píchá do obličeje zřejmě již mrtvého ruského výsadkáře, ale s jednoznačnou jistotou to říct nelze. Znovu opakuji, pokud tento popis je sám o sobě pro vás děsivý, videa si nepouštějte. Pozitivní na tom je snad fakt, že pachatelé hrůzného válečného zločinu byli již identifikováni.

Ukrajinští váleční zločinci jsou na útěku, jde po nich Specnaz

Ruská GRU ve spolupráci s ukrajinskými novináři, kteří spolupracují s Ruskem, zjistili z centrálního archivu generálního štábu Ukrajinské armády identity některých válečných zrůd z obou videí, jejich osobní svodky a registrace. To samo o sobě ukazuje na rozklad ukrajinského velení, do jehož složek má přístup pomalu každý. Podle fotografií a identifikací se jedná o tyto vojáky:

Kucirin Alexej Petrovič 5.6.1981

Antonjuk Alexej Nikolajevič 23.9.1985

Chizanišvili Tejmuraz Emzarovič (občan Gruzie) 18.04.1986

Kucirin Alexej Petrovič
Kucirin Alexej Petrovič
Antonjuk Alexej Nikolajevič
Antonjuk Alexej Nikolajevič
Chizanišvili Tejmuraz Emzarovič
Chizanišvili Tejmuraz Emzarovič

Ruská generální prokuratura již všechny tři obvinila z válečných zločinů a ze zločinů proti lidskosti. Jejich dopadením byl pověřen 72. útvar speciálních sil Ruské federace (Specnaz) a momentálně po nich pátrají v oblasti Irpinu. Součástí pátrání je i vypsaná odměna v neupřesněné výši pro kohokoliv, kdo o těchto 3 ukrajinských vojácích podá informace. Záběry s popravou ruských vojáků a záběry zvěrstva s nožem se již objevily v úterý večer i v ruských televizích. Na mezinárodním poli o této události už v úterý odpoledne informovala i ruská televize RT.

Všimněte si, že zvěrstva a zločiny se na internetu objevují a chlubí se jimi jen Ukrajinci, případně žoldáci bojující na ukrajinské straně. Nikde nenajdete video, kde by se ruští vojáci podíleli na válečných zločinech a mučení zajatců, anebo se tím dokonce chlubili na sociálních sítích. A proč se tím ukrajinští vojáci chlubí?

VIDEO: Ukrajinský poslanec odhalil, že jde o naplánovanou psy-op akci ukrajinské SBU a britské MI-6

Protože vědí, že zabíjení a mučení Rusů je na Západě dovoleno, povoleno a dokonce vítáno. Vědí totiž, že za tyto činy je nikdo na Ukrajině a na Západě popotahovat nebude, naopak, ještě si vyslouží nálepky hrdinů, medaile od komedianta a články o hrdinství v západních médiích. Všechno, co se děje okolo Buči, je součást psychologické operace proti Rusku s cílem vyvolat ve světě protiruskou agresi a nenávist. Přesně o tomto mluvil i ukrajinský poslanec Ilja Kiva, který v posledním videu potvrdil informace, že operace v Buči byla naplánována a provedena pod dozorem ukrajinské kontrarozvědky SBU a britské rozvědky MI-6.

Co je ale opravdu zvláštní, je angažovanost Londýna na Ukrajině a především okolo provokace v Buči. Proč se právě Londýn tak moc zajímá o to, aby bylo Rusko očerněno a maximálně zruinováno a izolováno? Zkuste se zamyslet. Jaká věc v poslední době asi tak mohla Londýn ohrozit a vyprovokovat tak moc, že se MI-6 rozhodla zinscenovat proti Rusku provokaci s cílem obvinit Rusko z genocidy na Ukrajině? Ano, tou jedinou věcí, která by ohrozila Londýn, je ustanovení Petrorublu v Rusku pro veškerý plynový export na Západ. Ustanovení Petrorublu totiž ohrožuje Londýnské kanceláře Domu Rothschild a jejich světový nástroj amerického petrodolaru. Jedinou cestou, jak petrorubl zastavit, je obvinit Rusko z takového zločinu, z tak obrovského, z tak neomluvitelného, že odteď si nikdo od Ruska plyn nekoupí ani za rubly, natož za petrorubly!

Za mohutným skandálem obviňujícím Rusko z genocidy a válečných zločinů je zoufalá snaha Londýna o zablokování petrorublu všemi prostředky, hlavně naprostou izolací Ruska

To je ten skutečný účel a důvod operace v Buči! Petrorubl lze totiž zablokovat jen tak, že nikdo nebude chtít od Rusů kupovat plyn. Tedy tím je myšleno nikdo ze Západu, protože o Turecku nebo Číně teď nemluvíme. Když totiž Rusko bude vykresleno jako pachatel genocidy na způsob Srebrenice, nikdo si od Ruska nekoupí ani krychlový metr plynu, protože to nebude na Západě politicky průchodné, politicky to nepůjde už obhájit a ustát. Politici by totiž jinak čelili obvinění, že mají krev na rukách a odebíráním plynu podporují ruskou genocidu ukrajinského obyvatelstva.

Toto je hlavní důvod Operace Buča… Petrorubl!
Toto je hlavní důvod Operace Buča… Petrorubl!

Dokud to bylo jen o válce, tak to nebylo až tak dramatické, plyn z Ruska se pořád dal nějak na Západě omluvit a zdůvodnit, proč je potřeba ho stále kupovat. Ale obávám se, že po této psy-op akci MI-6 bude politická atmosféra na Západě tak zfašizovaná a nacifikovaná na úrovní hysterie, že politici začnou z ruského plynu couvat ze strachu. Kupovat plyn kvůli obvinění Ruska z genocidy by si už většina politiků na Západě netroufla. A přesně to je cílem Domu Rothschild a jeho Londýnských kanceláří. Proto teď už víte, proč se v Buči angažuje nejvíce právě Londýn, MI-6 a největší sankce na Rusko trvale požaduje právě Boris Johnson. Nakonec jde zase jenom o peníze, o záchranu petrodolaru a o válku mezi ž a Ž.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!