Zapálí liberální lžidokracie v Německu druhý Reichstag?

08.12.2022

Brzy začnou fyzické represe proti vlastencům po celé Evropě. Německo neohrožuje starý šlechtic, ani berlínská soudkyně, ale miliony dovezených agresivních muslimů!

Včera provedla německá policie a tajné služby rozsáhlou razii, kde došlo k prohledání asi 130 objektů a zatčení 25 německých občanů. Údajně se jedná o skupinu tzv. "Říšských občanů", kteří podle oficiálních sdělení měli usilovat o svržení současného režimu za pomocí násilí. Hlavou údajně teroristické skupiny byl jistý princ Jindřich VIII z Reussu (71) a bývalá poslankyně opoziční AfD a současně soudkyně Birgit Malsack-Winkemannová (58), kteří prý měli napojení na vojáky (současné i bývalé), kteří prý měli legálně držené zbraně.

I zpoza oceánu to vypadá velmi podivně a ono to také podivné je. Jak mohl Německo ohrožovat starý a nevýznamný aristokrat a bezvýznamná soudkyně a skupinka vojáků z povolání? Pochopitelně nijak!

Jedná se o záminku jak vytvořit mediální pole pro připravované represe proti vlastenecké opozici, která bude stát na straně národa v okamžiku a v době, kdy uměle vyvolaná energetická a ekonomická krize vypukne naplno. Liberálně lžidokratické režimy se proto pokusí opoziční vůdce preventivně zlikvidovat. Nejlépe kvůli obvinění z "terorismu a útoku na demokracii". Také není náhodou, že se k nim okamžitě v prorežimních mediích přiřazují odpůrci korona teroru a očkování experimentálními vakcínami a odpůrci protiruských sankcí.

Německo neohrožují vnitřně bílí vlastenci, ale miliony agresivních muslimů, které tam navezla a naváží globální finanční oligarchie. Stejně tak Čechy neohrožují členové SPD, ale vietnamské a muslimské kriminální mafie, napojené na politický establishment.

Podobné vzorce lze vidět po celé Evropě a bohužel v Česku a na Slovensku. Tam také příslušníci režimu hovoří o "nutnosti" nasazení násilí proti opozici a likvidaci občanských svobod.

Otázka dnes není, zda lžidokracie pro nástroje teroru sáhne, ale kdy a jak to udělá. V Německu by to mohlo vést k zapálení Reichstagu, mají tam s tím historické zkušenosti a tak proč nepoužít to, co se již jednou povedlo.

Češi si musí začít ptát, k čemu jsou právě v této přelomové době umístěni na jejich území stovky "ukrajinských vojáků, o výcvik se podle všeho nejedná. Ta ukrajinská armáda má být podle všeho použita proti nim...

Hlava údajné teroristické skupiny, princ Jindřich VIII von Reuss je odváděn policií do vězení
Hlava údajné teroristické skupiny, princ Jindřich VIII von Reuss je odváděn policií do vězení
Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!