Zatýkání v USA kvůli volebním podvodům

11.12.2020

Portál Breitbart uvedl, že stát Texas podal v pondělí, krátce před půlnocí, žalobu k Nejvyššímu soudu kvůli průběhu voleb ve státech Georgie, Michigan, Pensylvánie a Wisconsin z důvodu porušení Ústavy. Texas tvrdí, že v jednotlivých státech vznikly výrazné rozdíly v pravidlech, protokolu a postupech při hlasování, což porušilo ústavní doložku o jednotné ochraně. Stát Texas také tvrdí, že v těchto státech z tohoto důvodu došlo k důležitým "nesrovnalostem při hlasování." 

Ve své žalobě poukazuje stát Texas na to, že někteří představitelé v žalovaných státech využili pandemii k ignorování federálních zákonů, týkajících se hlasování poštou, za nepřítomnosti voličů. V důsledku toho žalované státy zaplavily své občany desítkami miliónů hlasovacích lístků, které se vymkly zákonným kontrolám - zákonnému přijímání, vyhodnocovaní a sčítání. Bez ohledu na to, jestli to byl záměr nebo ne, měl tento protiústavní akt stejný efekt - znevěrohodnil v těchto žalovaných státech bezpečnost a výsledky prezidentských voleb 2020. Tyto změny, které byly provedeny, nejsou v souladu s příslušnými státními zákony a byly vykonané nelegislativními subjekty a bez souhlasu státních zákonodárců.

Toto konání tak přímo porušilo ústavu. Těmito nezákonnými činy žalované státy nejenže narušily integritu hlasování svých vlastních občanů, ale svým počínáním snížily důležitost hlasů občanů ve státech žalobce i v dalších státech, které zůstaly věrní ústavě. Soudní dvůr by měl proto zablokovat certifikaci volitelů žalovaných států z důvodu neústavních prezidentských voleb. K Texasu se nyní připojilo sedm dalších států a podaly žalobu k Nejvyššímu soudu proti těmto žalovaným čtyřem státům, které výsledky voleb potvrdily. Jsou to: Louisiana, Arkansas, Alabama, Florida, Kentucky, Mississippi a Jižní Karolína.

Podle oznámení asistenta generálního prokurátora pro národní bezpečnost Johna C. Demerse byl koncem listopadu na Havaji zatčen a obviněn ze špionáže Barak Obama. Zadržena byla také ředitelka CIA Gina Haspelová na základě obvinění z volebního podvodu. Oba jsou podezřelí z tajných dohod s cizími mocnostmi, včetně Čínské komunistické strany, a dále z podpory a využívání volebních podvodů s úmyslem dostat Bidena k moci.

Notebook Bidenova syna Huntera údajně obsahoval důkazy o tom, že Biden byl přistižen při přijímání milionů dolarů z Číny, Ukrajiny a dalších zemí během vykonávání své veřejné funkce. Mj. osm let působil ve funkci viceprezidenta USA. The Sun 22. listopadu uvedl, že Joe Biden odcizil 140 milionů dolarů z americké státní pokladny a převedl je na svůj osobní účet na Kajmanských ostrovech.

Americké jednotky pro speciální operace zaútočily na servery CIA, umístěné ve Frankfurtu nad Mohanem. Při přestřelce bylo bohužel zabito pět amerických vojáků a jeden příslušník CIA. Haspelová byla ještě před zatčením ve Frankfurtu zjevně proto, aby chránila data serveru, díky kterým byli obviněni čelní představitelé Deep State. Ředitelka CIA Gina Haspelová však za zmírnění vlastního trestu nyní spolupracuje a údajně odhalila informace o rozsáhlém podvodu na voličích, spáchaném demokraty ve volbách 2020. Důležitou osobou v celé akci je i George Soros, který byl vedoucím představenstva společnosti Dominion.

Našlo se velké množství důkazů, ohledně volebních strojů Dominion ve vlastnictví George Sorose, vyvinutých CIA, které sestavovaly tabulky výsledků voleb v USA. Tabelace byla provedena na snadno napadnutelných serverech, připojených k internetu v Německu, Kanadě a Španělsku. Programy Dominion byly údajně navrženy tak, aby miliony Trumpových hlasů "byly převedeny" pro Bidena. 

Soudce uložil tzv. "mediální výpadek" zpráv o zatýkání v USA, ale na kanadskou Conservative Beaver a několik španělsky mluvících novin se tato pravidla nevztahovala a o zatýkání informovali.

Ve středu 25. listopadu Flynn začal také provádět zatýkání "vysoce postavených" i v zámoří a v současné době provádí zatýkání v Nizozemsku - v ústředí Nového světového řádu a Rady pro zahraniční vztahy.

Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!