Znepokojující objev: takto vypadá krev po covidové vakcíně 

30.08.2021

Skupina německých lékařů je doslova v šoku z toho, jak vypadá krev okamžitě po očkování proti covidu-19. Uvedli, že za 30-40 let praxe nic podobného neviděli.

Co vlastně skupina německých lékařů z krve zjistila? Jak uvedla lékařka, krevní obraz, respektive tvary, které viděla pod mikroskopem den po očkování, ji vyděsily.

"Tohle je něco úplně jiného. Tyto obrázky ukazují, že se musí jednat o nějaký tvrdší materiál. Nepohlcuje světlo tak, jako ty žluté oblouky. Stejně jako červené krvinky. Proto předpokládáme, že je to nějaký kov," šokuje svou výpovědí, kterou je možné spatřit na videu s českými titulky zde na tomto webu. Posuďte sami, záběry na krevní obraz jsou opravdu děsivé. 

"Ten krevní obraz je od 72leté pacientky, mé kamarádky, teď je po druhé dávce. Řekla jsem jí, ať přijde za mnou a podíváme se na to. Byla tu včera a tohle je její krevní obraz," vysvětluje lékařka přítomným kolegům lékařům.

"Bylo by více než vhodné, kdyby nám zcela otevřeně řekli, co je uvnitř," říká jasně jiný přítomný lékař.

"Když očkují děti nebo když jsem v hospicích a vidím, jak očkují pacienty s rakovinou - co se mi pak honí hlavou...! Možná je třeba začít samostatně uvažovat," nabádá lékař.


Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!