ODKYSELENÍ TĚLA

Šancí k vyléčení mnoha nemocí je především samotné odbourání chronického překyselení (např. užíváním zásadité směsi) a dále zvýšení zásob zásaditých látek a zachycení volných radikálů (např. za pomoci zeleniny, luštěnin, vitamínu C). Jak prohlásil prof. H. Heine z Klinicko-morfologického institutu na univerzitě ve Witten-Herdecke, jiné léčebné...

Kyseliny mají ničivý účinek. Pokud setrvávají v těle, aniž by se neutralizovaly, způsobují nejrůznější choroby. Vždyť kyseliny dokážou rozrušit dokonce i kámen nebo kov. Uvědomme si, že nic z toho, co nám nabízí příroda, neobsahuje kyseliny. To znamená, že naše látková výměna není na zužitkování kyselin uzpůsobená. Kyseliny v ovoci se během zrání...

Překyselený organismus nemůže být zdravý. Čím větší je překyselení, tím závažnější je onemocnění. Uveďme si, jaké jsou hlavní příčiny tohoto překyseleného stavu, kterým trpí dnešní populace:

V sérii šesti článků vám poskytneme důkazy o tom, že dysfunkční tlusté střevo přispívá ke vzniku většiny nemocí, a že "zanesením" střev trpíme prakticky všichni.

Máme zde virové, bakteriální a plísňové šílenství. Morové nákazy, které trápily naše předky v minulosti, měly být dávno vymýceny, ale jsou zpět se svou pomstou a jsou imunní vůči lékům, které je měly vyhladit. Říká se jim "super obtížné bacily" (super bugs) - a jsou mocnější, lépe vyzbrojené a posílené novou obrannou funkcí, chránící je proti...

Čím více konzumujeme vařenou a smaženou stravu, tím hůře pro nás. Kvůli vnitřní hnilobě se s věkem navíc zvyšuje tělesný pach. A další fakt: důležité je denně vypít určité množství obyčejné vody. Dostatečná konzumace vody snižuje riziko určitých typů rakoviny, zánětu močových cest, zácpy, podporuje duševní výkonnost, atd.

Většina lidí v naší společnosti trpí občasnou bolestí břicha, zvláště v tlustém střevu. Tento problém způsobuje stagnace fekálního odpadu, a to kvůli plynům a zánětům. Tlusté střevo má od začátku do konce záhyby a kapsy, jež se smršťují podobně, jako se pohybují hadi - vytlačují odpad dál kvůli likvidaci.

Mluvme nyní o dominovém efektu. Co je hlavní příčinou toxémie (znečištěná krev)? Absorbování toxického fekálního odpadu z tlustého střeva. Z toho vyplývá, že když bude tlusté střevo řádně fungovat, nebudete absorbovat žádný fekální toxický odpad. To však není případ 99,9 % populace!

Mluvme o obyčejném, typickém Zápaďanovi, který přijde domů a řekne: "Ahoj, miláčku! Měl jsem perný den a umírám hlady!" Ovšem, že je vyhladovělý. Nejí správně a není schopen strávit ani vstřebat potravu, ani efektivně vyměšovat odpad - a to vzhledem k jeho životnímu stylu.

V důsledku nezdravého životního stylu předčasně stárneme a umíráme. Podle názoru některých odborníků by mělo být lidské tělo schopné dožít se dokonce až 120 - 130 let. K tomu by však bylo zapotřebí, aby vnitřní prostředí organismu mělo mírně zásaditý charakter.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!