MINIKURZ ANGLIČTINY ZDARMA

Vítejte v MINIKURZU ANGLIČTINY, který je určen hlavně pro "věčné začátečníky", kteří se dlouho učí, ale stále se nedomluví, a mírně či středně pokročilé studenty. Dozvíte se to nejpodstatnější, co potřebujete vědět, abyste se dokázali domluvit, číst a psát jednoduché texty v angličtině. 

V následujících lekcích, rozdělených do kratších úseků, naleznete to nejdůležitější, co potřebujete ke zvládnutí angličtiny. Pokud budete studovat systematicky a nic nevynecháte, posunete se na pokročilejší úroveň a budete umět angličtinu aktivně používat. (Všechny lekce na sebe navazují, proto skutečně nic nevynechávejte!)

Co se v kurzu naučíte?

Tento mini kurz obsahuje to nejpodstatnější, co potřebujete vědět, abyste se dokázali domluvit, číst a psát jednoduché texty v angličtině.

Kromě velkého množství slovíček a základní gramatiky budete schopni aktivně používat všechny nejdůležitější časy (přítomný prostý/průběhový, pět budoucích časů, minulý prostý/průběhový), a také mj. pochopíte, jak a kdy používat modální slovesa, členy, nejdůležitější předložky, podmiňovací tvary "bych" a mnoho dalších věcí.

         Každý se může naučit anglicky natolik dobře, aby uměl číst, psát, a aby se obstojně dorozuměl!

Postup při práci s lekcemi

Na začátku každé lekce je vždy slovníček (většinou rozdělený do 2 částí), poté následují studijní texty s gramatikou, cvičeními, slovními spojeními, atd., a na závěr je zařazen klíč ke cvičenímposlech "vzorových vět" z celé lekce. 

Prostudujte si postupně všechny části, neměli byste mít žádné nejasnosti, vše byste měli dobře pochopit. Slovíčka jsou základ mluvení, měli byste se je postupně naučit (téměř) všechny. Studijní texty si pročítejte raději vícekrát, všemu byste měli rozumět. (TIP: Zakrývejte si jednotlivé anglické výrazy a přeříkávejte si je zpaměti). Vždy si udělejte krátký "kontrolní úkol" na konci studijních textů. 

Pokud vám dělá potíže si něco zapamatovat, nezoufejte! Místo toho vyzkoušejte různé metody, které by vám mohly pomoci: Například si problémové sloveso (či jakoukoliv jinou obtížnou gramatiku) zapište na kartičky, barevné papíry, nebo si jej přeříkejte vícekrát nahlas...

Nikdy nezačínejte další lekcí, dokud se dobře nenaučíte tu předchozí (slovíčka a všechny texty), neboť jedna část navazuje na druhou!

Pokud vás angličtina alespoň trochu baví, máte vnitřní motivaci, píli a velkou trpělivost, můžete základy angličtiny zvládnout.                    

Minikurz je zkrácenou verzí kurzu angličtiny online www.anglictinajasne.cz.

Máte možnost objednat si účast v celém online kurzu angličtiny s 50% slevou (na všechny cenové balíčky). V objednávce či emailu, který je uvedený na www.anglictinajasne.cz, napište "BUDVOBRAZE50" - a obdržíte slevu 50% na jakýkoliv cenový balíček, který si vyberete.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!