ZDRAVÁ STRAVA

Káva je považována za jeden z nejoblíbenějších nápojů na světě. Mnozí lidé zahajují den právě kávou, ale málokdo ví, jak se z ní dá získat maximální užitek. Dietologové doporučují přidávat do kávy koření, které je nejen chutné, ale také prospěšné našemu zdraví. Jde o obyčejnou skořici.

Turečtí lékaři uvedli možné způsoby snížení krevního tlaku bez užívání léků, píše deník Sabah. Odborníci doporučují zrevidovat především své stravovací zvyky: snížit spotřebu soli a zařadit do jídelníčku potraviny bohaté na bílkoviny, s velkým obsahem draslíku, a také hořkou čokoládu.

V rozhovoru pro časopis Focus MUDr. F. Rubinová uvedla, které potraviny nám mohou občas nahradit léky a zlepšit naše zdraví. Pomocí zdravé stravy je možné v mnoha případech vyhnout se některým chorobám a kupování drahých léků. Lékařka uvedla deset druhů potravin, které mají zdravé účinky na naše tělo. Potraviny nemusíme pouze jíst, ale lze je...

Vitamín D má velký vliv na zdravý mozek, a také zmírňuje deprese. Je zjištěno, že asi miliarda lidí na celém světě nemá dostatečné množství vitamínu D, a dalších 350 milionů trpí depresemi.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!