Zdraví

V této sekci naleznete nejrůznější články, zařazené do jednotlivých rubrik: 

ZDRAVÁ VÝŽIVA: Články o zdravé výživě, vitamínech, a dalších doplňcích stravy, které mají zásadní vliv na naše zdraví.

ODKYSELENÍ TĚLA: Pokud chceme být zdraví, je třeba pochopit a dodržovat hlavní principy zásaditosti a kyselosti. Dlouhověkosti je možné dosáhnout tehdy, pokud udržujeme kyselé a zásadité látky v rovnováze.

GEMMOTERAPIE: Texty o jednotlivých rostlinách, z jejichž pupenů se vyrábějí gemmoterapeutika - tj. velmi léčebné preparáty. Gemmoterapie je moderní léčebná metoda s výbornými výsledky, a to i u obtížně léčitelných nemocí. 

AFIRMACE (Louise L. Hay): Texty o psychosomatických příčinách jednotlivých nemocí, k nimž jsou připojeny léčebné afirmace - neboli pozitivní ujištění, pomáhající změnit dlouhodobé mentální návyky a léčící nejrůznější choroby. Sestaveno na základě léčebné metody Louise L. Hay, která tvrdí, že "jsme-li ochotni mentálně na sobě pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc". Když jí byla diagnostikována rakovina děložního čípku a zbývalo jí pár měsíců života, rozhodla se pro sebeléčbu. Do půl roku se zbavila nádoru díky afirmacím, vizualizacím, psychoterapii a dietě. 


Postupně budou přibývat nejen články, ale i další rubriky. Vzdělávání není nikdy dost, zvláště v oblasti zdraví. Příjemné čtení. :-)