Ze světa

Orgány státní správy na Slovensku a Německu začaly dostávat směrnice k zajištění provedení mobilizačních vyhlášek! Jedná se o mobilizační vyhlášky pro případ vypuknutí přímé válečné konfrontace mezi NATO a Ruskou federací! Slováci na nic nečekají a začali na vojenské správy zasílat prohlášení o odepření služby se zbraní v ruce proti Rusku z důvodu...

Šokující výroky a převrácení Olekseje Arestoviče na víru pravdy poté, co byl vyhozen z pozice poradce Volodymyra Zelenského! Vítězství Ukrajiny ve válce je nepravděpodobné. Bratrovražedná válka mezi Ukrajinci a Rusy je národní katastrofa!

Po návštěvě šéfa CIA v Kyjevě začal poradce Zelenského vyhrožovat ruským městům teroristickými útoky! Německá vláda začala nakládat tanky Leopard na vlaky a Leonid Sluckij varoval v Dumě západ, že Leopardy a další nové zbraně na Ukrajině se stanou cílem úderů ruské armády!

"Já se vás ptám, chcete znovu posílat německé tanky proti Rusku na Ukrajinu?" Poslanec AfD českého původu Petr Bystroň vyvolal poprask v Bundestagu výbušným projevem proti válce a odhalil, že německá vláda je loutkou USA, která je dokonce nucena platit Ukrajině leasingovou smlouvu na americké zbraně a munici!

Německý deník odhalil neveřejnou informaci, že vlády ČR a Slovenska podporují myšlenku, že se vzdají slíbených tanků Leopard od Německa pro své armády ve prospěch Ukrajiny stejně, jako se vzdaly svých původních tanků T-72 minulý rok, za které měly dostat právě ty Leopardy od Německa!

Do Davosu se podařilo dostat i novinářům z několika nezávislých světových médií. Mimo kanadských Rebel News se tam dostala i nezávislá japonská novinářka Masako Ganaha, která se nijak neostýchala oslovit samotného Klause Schwaba.

Ukrajinská armáda začala stahovat část vojsk z Donbasu na severní hranice s Běloruskem! Ruská zimní ofenzíva je očekávána každým okamžikem a v Bělorusku probíhá přeskupování vojsk obou spojeneckých armád!

V rámci plnění plánů Agendy 2030 jsou zaváděna různá opatření, odvolávající se na klimaticky vstřícnou politiku. Ve jménu boje proti uhlíku se vymýšlí různé šílenosti, které mají ve skutečnosti za cíl ovládnout a plně zotročit většinu lidí na této planetě.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!