Ze světa

Přes rok trvající intenzivní výzkum, vedený lékařskými experty (např. Dr. Sherri Tenpennyová), vnesl světlo do narůstajících obav ohledně jevu, zvaného "na protilátkách závislé zesílení" (ADE). Jde o jev, kdy vakcíny výrazně zhoršují onemocnění nadměrnou a potenciálně smrtící reakcí imunitního systému.

Sociální sítě jsou zaplaveny obrázky z demonstrací po celém světě. Brutální teror je v Austrálii, kde po útoku policie na demonstrující údajně zemřel jeden muž. Vodní děla, obušky, obrněné vozy. To není Bělorusko ani Rusko, jak by si západní svět přál a mohl spustit okamžitou kritiku omezování demokracie - to se děje právě v tom "západním světě,...

Prezident Biden oznámil vznik AUKUS, strategicko-vojenského partnerství mezi Spojenými státy, Velkou Británií a Austrálií, jehož "hlavní funkcí má být zajištění dlouhodobého míru a stability v Indopacifiku", tedy v regionu, který se v geopolitice Washingtonu rozkládá od západního pobřeží Spojených států až po pobřeží Indie. Cílem této "strategické...

Německý nesystémový brilantní virolog Sucharit Bhakdi, který má dlouholeté zkušenosti s výzkumem jako mikrobiolog a virolog, říká velmi nepříjemné pravdy o celosvětovém šílenství okolo covidu-19 a očkování. Je také publicistou a světově uznávaným odborníkem, takže jeho odborné svědectví má o to větší váhu.

Zdá se to být neuvěřitelné, ale šéf CIA William Burns odletěl po skončení návštěvy Izraele rovnou do Kábulu a tajně se setkal s vůdcem Tálibánu Abdulem Gháním Baradarem, aby probrali další postup Islámského Emirátu Afghánistán při přebírání kontroly nad zemí a detaily o evakuaci západních zbraní!