Ze světa

Vedoucí ukrajinské delegace z Istanbulu a předseda parlamentního klubu Zelenského strany po chvilce váhání odpálil na ukrajinské televizi pravdu, že válka na Ukrajině mohla skončit v březnu 2022, ale Boris Johnson to zamítl!

Přežila holokaust, a na demonstraci v Torontu vystoupila ostře proti Izraeli a na podporu Palestiny! Turecký prezident v parlamentu pohrozil Izraeli, že i když má jaderné bomby, tak se blíží jeho konec!

Šéfka Evropské komise na summitu G20 navrhla vznik globálního digitálního průkazu, který by měl nahradit všechny cestovní pasy na světě a obsahovat všechny údaje o jedinci, od očkovacího statusu, přes objem peněz v bance, až po osobní spotřebu a úroveň emisí CO2 a NOx produkovaných cestováním, pohybováním a nakupováním!

Američtí Židé vtrhli ve Washingtonu do Kongresu a protestovali proti válce v Gaze, proti státu Izrael a na podporu Palestiny! Americká média nevěděla, co mají hlásit, jestli jde o povstání jako 6. ledna 2021, anebo je to pokojný protest židovské komunity, kterou si nedovolí nikdo nálepkovat!

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!