Ze světa

Poslanec opozičního Směru-SD Ľuboš Blaha zveřejnil příspěvek, v němž kritizuje současnou slovenskou vládu, její postoj vůči Ukrajině a protiruským sankcím. Na druhé straně vyzdvihuje konání předsedy hnutí Roberta Fica, který se prý chová jako skutečný slovenský premiér.

Ceny potravin rostou v Evropě kvůli zločinu proti lidem, kdy se s potravinami hrají finanční spekulativní hry na komoditních burzách! Zatímco rubl roste a je silnější než před válkou, evropská měna naproti tomu od počátku války jenom padá a protiruské embargo ve skutečnosti ničí evropské podniky a domácnosti!

Okamžitě po odchodu z Kábulu začal Washington nasunovat zbraně na Ukrajinu s cílem vyvolat novou válku a opět rozběhnout kola vojensko-průmyslového komplexu! Obrovský balík 40 miliard USD nemíří na Ukrajinu, ale hlavně americkým zbrojařům, kteří krvácí po ukončení amerických válek v Iráku a Afghánistánu! Rozkaz ukrajinským pohraničníkům prozrazuje,...

Farmaceutické firmy Pfizer, Moderna, MERCK a Gilead financují volební kampaně Demokratické strany v USA skrze zisky z nelegálních výzkumů v ukrajinských laboratořích! Rusové rozkryli mamutí toky peněz přes neziskovky z USA do laboratoří na Ukrajině a odtamtud zpátky do USA na účty představitelů Demokratické strany!

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!