Z domova

Česká republika je po 34 letech definitivně transformována do neoliberální společnosti pod kontrolou transatlantických struktur procesů řízení! Potvrdily to výsledky prezidentských voleb, ve kterých zvítězil bývalý předseda vojenského výboru NATO! Tiskovou mluvčí Hradu bude redaktorka, která pracovala pro Bakalu i Semantic Visions!

Vedení Správy železnic obdrželo směrnice pro obnovu železničních tratí v ČR v době válečného stavu a ohrožení stítu. V dokumentu se píše o odminování tratí a odstraňování kráterů v kolejištích! Náčelník generálního štábu AČR v rozhovoru pro ČTK potvrdil, že se plánuje možnost selektivní mobilizace majetku a českého obyvatelstva v případě otevřeného...

Polská vláda chtěla německé tanky Leopard dodat na Ukrajinu společně s vycvičenými posádkami polské armády! Toto rozhodnutí by vedlo k zatažení Polska a následně Severoatlantické aliance do války s Ruskem! Německá BND v posledním okamžiku varovala kancléře a ministryně obrany rezignovala na funkci, protože podle všeho o plánu věděla!

Jedná se o zákon, který by opravňoval vysílat do ciziny české vojáky bez souhlasu parlamentu na dobu 60 dnů, přičemž parlament by už jen legalizoval toto vyslání ex-post ve chvíli, kdy vojska stejně již nepůjde stáhnout zpět, protože budou rozmístěna v rámci aliančních kontingentů s ukrajinskou a polskou armádou anebo s NATO!

s ohledem na to, že v následujících dnech bude Poslanecká sněmovna ČR hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě Petra Fialy, připravili jsme s mými vzácnými kolegy společnou výzvu všem poslankyním a poslancům, aby hlasovali PRO vyslovení nedůvěry současné vládě.

Česká vláda Petra Fialy věděla o chystaném útoku ukrajinské armády na Krym a Donbas měsíc dopředu. Moskva ten plán ale překazila spuštěním vlastní invaze! Důkazem chystaného útoku je mezistátní smlouva, podepsaná mezi ministerstvy obrany ČR a Ukrajiny ze dne 1. 2. 2022, tedy ještě 23 dní před ruskou invazí!

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!