Z domova

Ministryně obrany dle všech informací v USA podepsala údajně "obrannou smlouvu" o spolupráci mezi Českou republikou a Spojenými státy. Tím jsme se de facto vzdali suverenity a stali se podřazenými vazaly amerických agresorů!!

Podle politiků je auto luxus a zbytečnost… Praha se pod vedením radikálních stran "občanské společnosti" rozhodla vyhnat běžné lidi z města. Jedním z nástrojů je i likvidace možnosti mít a provozovat v Praze vlastní automobil. Proto Praha záměrně komplikuje dopravu, likviduje parkovací místa, atd.

Snižováni valorizace důchodů je jen jednou z mnoha akcí, vedených vládou Petra Fialy. Zneužití legislativní nouze by mělo skončit u soudu, bohužel není nikdo, kdo by se tím ze strany justice chtěl zabývat. Je evidentní, pro koho tato instituce pracuje, vždyť i předseda Ústavního soudu Rychetský nese zásadní vinu na tom, že je Pětikoalice u moci.

Poslanecká sněmovna je v jednom varu a studená sprcha vládních návrhů změn zákonů prosazovaných v režimu legislativní nouze je ještě studenější, než by si voliči Pětikoalice před volbami mysleli. Opozice je tentokrát agresivnější a konečně by se mohla odhodlat k přidání se k demonstracím, namířeným proti zvůli této vlády.

Muž z Mělníka chtěl podat trestní oznámení na českého ministra vnitra, a když se vrátil domů, přijela policie, obrátila mu byt vzhůru nohama, přišlo na něj prý anonymní udání kvůli extrémismu!

Anglický spisovatel John Le Carré kdysi napsal, že o výsledku studené války nerozhodli stratégové v Pentagonu, Washingtonu či Bruselu, ale statisíce obyvatel střední a východní Evropy, kteří navzdory pendrekům a vodním dělům vyšli do ulic a prohlásili:Dost! Dost bylo rozdělené Evropy, persekuce, špiclování, zákazu cestování a nedůstojného života!...

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!