Z domova

Evropa se dostala do patové situace. Především ta Střední je přeplněna Ukrajinci uprchlými před náborem do armády. Západní zase zaplavili Afričané. Oběma skupinám migrantů se domů nechce a veřejně prohlašují, že nové destinace neopustí.

Vládní ekonomický konsolidační balíček se stal středem pozornosti našich poslanců. Vzhledem k rozložení sil ve Sněmovně je možno předpokládat, že i přes řadu obstrukcí projde.

Máme to černé na bílém! Zatímco Lipavský a Fiala jen nepřímo naznačili možnost přijetí eura, jež by mělo jako oficiální měna nahradit českou korunu, Markéta Pekarová Adamová to dnes napsala natvrdo.

Teprve 16letý Ukrajinec zaútočil v Praze a pokusil se o znásilnění 38leté ženy! Po brutálním pokusu o vraždu 15leté znásilněné a okradené české dívky v Plzni jde již o druhý útok Ukrajince a je třeba říct nahlas, že čas ukrajinských uprchlíků v ČR se naplnil!

Mnoho našich totálně zmanipulovaných občanů projevuje radost ze zabavování majetku Rusů žijících či podnikajících u nás. Válka na Ukrajině se stala záminkou k veřejným krádežím konaným státem. Nechceme ani domýšlet, v čích rukách obrovské majetky skončí a za jakou cenu, nicméně nic neodůvodní tyto krádeže prováděné na celém Západě. Nedotknutelnost...

Přemýšlel jsem, jak bych se nejvýstižněji vyjádřil k půldruhému roku plundrování naší země ze strany pětikoaliční vlády národní zkázy a 108 loutek, jež bez ohledu na svůj poslanecký slib mačkají tlačítka na povel svých stranických sekretariátů.

EU a NATO jsou hlavními válečnými štváči. Říkáme si o jadernou válku v Evropě. Západ chystá provokaci s cílem vystupňovat konflikt s Ruskem a červencový summit NATO ve Vilniusu může být rozbuškou třetí světové války.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!