Britská studie: vedlejším projevem očkování je covid-19!

09.12.2021

A je to venku! Vedlejším nežádoucím projevem očkování proti covidu-19 může být právě propuknutí nemoci covid-19, varuje poslední britská studie a apeluje na očkované osoby, aby se v případě symptomů nechaly okamžitě otestovat na nemoc, protože nemusí jít o vedlejší projev vakcíny, ale o skutečné propuknutí nemoci! Vakcíny tak opravdu indukují ve společnosti nárůst infekce a bohužel platí, že čím více očkovaných, tím více nakažených!

Mainstreamová média zveřejnila informaci o tom, že poslední studie britských vědců varuje, že očkovaní lidé šíří nevědomě nemoc, když mylně svoji horečku, únavu a bolesti hlavy přikládají za vinu vedlejším účinkům vakcíny, ale ve skutečnosti nejde o vedlejší projevy, ale o regulérní a skutečné propuknutí nemocí covid-19! Lidé po očkování by se tak měli podle názorů autorů studie okamžitě nechat testovat na nemoc a přejít do izolace. Studie sama o sobě nezkoumala kauzalitu onemocnění, kde k němu očkovaní lidé přišli, ale řeší pouze samotný fakt nemocnosti. Jediným vodítkem je skutečnost, že tyto symptomy u očkovaných lidí propukají obvykle do 24 - 48 hodin po očkování, nejpozději však do 7 dnů.

Přestože nejde vyloučit, že se osoba mohla někde venku nakazit při cestě na očkování nebo z očkování, incidence těchto případů je tak obrovská, že to spíš znamená, že tu nemoc v lidském těle natartuje právě vakcína. Zmíněná studie vyšla de facto na objednávku britské vlády, která chce současnou situaci s novou mutací Omicron využít k dalšímu kolu plošného očkování, ovšem globalisté se tím pouští na tenký led a rozhodli se argumentovat očkovanými lidmi, kteří krátce po svém naočkování onemocní, a to údajně kmenem Omicron. V redakci máme dokonce teorii, že globalisté vypustili do světa novou mutaci úmyslně, aby zamaskovali neúčinnost vakcín proti koronaviru.

Neúčinnost totiž už nelze před veřejností tajit a maskovat, nelze už prostě zamlčet pravdu a fakta, že vakcíny nefungují. Takže došlo k úmyslnému vypuštění nového viru, na který se nejen svede neúčinnost vakcín, ale dokonce se to lidem prodá s argumentem, že právě proto je potřeba dostat 3. a 4. dávku vakcíny, aby lidé měli ochranu proti Omicronu, i když proti Deltě vakcína také nefungovala. Logiku v tom nehledejte, žádná v tom není. Na covidiány totiž nepotřebujete argumenty, ti si stoupnou do fronty na booster tak jako tak, protože to řekne pán v televizi. A když vakcína nefunguje na starou mutaci, těžko bude fungovat na novou.

Lidé se nechají naočkovat a najednou zjistí, že celá rodina onemocní, a to velice rychle, obvykle do 48 hodin. Naočkovaný člověk totiž funguje jako super-nosič a nakazí spike proteiny, vydechovanými z plic, celou rodinu. Tím dochází k nákaze rodiny, která by se dala opravdu přirovnat k aerobnímu očkování, protože spike proteiny v těle nakaženého člověka způsobují tytéž procesy, jako v těle primárně očkované osoby. Spike proteiny cestují po celém těle a mohou končit nejen v respiračním traktu, kde je jejich primární cíl, ale mohou se objevit i v srdečním svalu, mohou se napojit na výstelky cév a způsobit srážení krve, koagulaci a srdeční infarkty, mohou se dostat i do mozku a způsobit ochrnutí obličeje.

Případně hrozí ochrnutí celého těla, ale nejčastěji dojde k napadení té části mozku, která ovládá chuťové receptory na jazyku a také nervové spoje přenášející pach, takže lidé na mnoho měsíců ztratí chuť a čich. Nejde přitom o banální hlen na jazyku a v nosu, který blokuje pachy, ale jde o neurologickou poruchu v mozku, konkrétně v té části, která zpracovává podněty z ORL oblasti. Spike proteiny jsou de facto zbraněmi hromadného ničení, protože fungují jako plošné bombardování buněk v celém organismu. Nejsou to chytré bomby, ale devastující hlavice a chomáče RNA, které se připojují na rozličné buňky v těle, ve kterých nemají co pohledávat.

Tajná schůzka kandidáta na ministra vnitra s policejním prezidentem kvůli vaxu pro policisty v souvislosti s chystaným Evropským vakcinačním mandátem

V České republice se přitom začínají dít věci. Budoucí ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) se setkal tajně s policejním prezidentem Janem Švejdarem a řešili spolu očkování policistů. Právě policejní prezident před více jak týdnem informoval, že by od policie mohlo odejít až 10 000 zaměstnanců, policistů a vyšetřovatelů, pokud by byla zavedena povinná vakcinace. Možná si řeknete, proč je to tak důležité a proč to hoří? Proč vůbec k takové schůzce došlo? Je to kvůli chystanému Evropskému vakcinačnímu mandátu, o kterém mluvila Ursula von der Leyen jako šéfka EU komise v rozhovoru pro BBC. Jakmile se toto upeče v Bruselu, vakcinační mandát se bude vztahovat na všechny, a to právě i na policisty, bez výjimek.

Policisté budou bez výsluh, pokud odmítnou vakcínu i přes domlouvání a apelování na jejich zodpovědnost

Vít Rakušan proto nelenil a vydal se za Švejdarem, aby ho popohnal a přesvědčil k tomu, aby zatlačil na odpůrce očkování mezi policisty. Podle našich informací a našeho exkluzivního zdroje má nová vláda Petra Fialy plán, jak policisty donutit k povinné vakcinaci.

Tím plánem je hrozba ztráty nároku policisty na výsluhy, pokud by pohrozil, že odejde od policie kvůli neochotě se nechat očkovat. Tento plán má podle našich informací zabránit policistům v odchodu od policie a současně je přinutit k očkování. Jenže tenhle plán je jako prudce výbušná munice. Pokud se totiž začne policistům sahat na výsluhy a podmiňovat je vakcínou, může nastat opravdu "výbuch" v bezpečnostních složkách. Právě proto tyto schůzky probíhají tajně, nikdo je nechce komentovat.

Evropský vakcinační mandát bude vyžadovat nasazení policie v plném počtu a v této situaci si nemůže stát dovolit ztrácet policisty. Proto ještě není ani vláda jmenovaná, nebyla uvedena do funkce, ministři nejsou jmenováni, ale kandidát na ministra vnitra už hučí do policejního prezidenta, aby si udělal pořádek mezi svými. Panečku, to je rychlost. Není čas, globalisté mají své plány, příští rok chtějí spustit celoplošné očkování v Evropské unii, začít se s tím má už na jaře a ve chvíli, kdy globalisté usilují o naočkování úplně všech, začíná inteligentním policistům docházet a docvakávat, že tady něco opravdu smrdí.

Taková péče o zdraví všech lidí, prosazovaná nátlakem a dokonce hrozbami ztrát výsluh, podobně jako v izraelské armádě IDF, kde hrozí ztráta výsluh izraelským vojákům v případě odmítnutí vakcíny, prostě vyvolává podezření.

Nová vláda bude potřebovat všechny policisty, bude potřebovat konsolidované síly na provedení operace Evropského vakcinačního mandátu na území ČR. Proto bych se nedivil, kdyby Rakušan už neměl pokyny z Bruselu - a teď jede podle nich.

Co byste dělali, kdyby vedlejším projevem očkování proti žloutence bylo propuknutí žloutenky?

Vakcíny zkrátka způsobují indukci nemoci covid-19, takže vedlejším příznakem vakcíny je právě propuknutí nemoci covid-19. Je to stejné, jako kdybyste se nechali naočkovat proti žloutence, a přitom vedlejším projevem by u vás bylo propuknutí žloutenky. Ale farmaceutická firma a politici by vás uklidňovali, že to nic není, že to je jen mírný průběh žloutenky, že byste mohli mít těžký průběh, a to přeci nechcete. Takhle máte jen mírný průběh a jste žlutí jen málo. Kdybyste vakcínu neměli, byli byste žlutí o jeden nebo dva odstíny více, řekne vám politik.

Ano, smějete se tomu, že to je dobrý fór, jenže to bohužel není vtip. Tohle je realita, která se právě teď děje okolo nás každý den. Každý politik i epidemiolog opakuje tento fór, že se sice naočkujete proti covidu-19, ale nemáte se prý vzrušovat, když poté onemocníte nemocí covid-19, protože onemocníte jen mírně, o jeden až dva odstíny méně, než byste onemocněli bez vakcíny. To už se najednou nesmějete, že? Najednou už to není fór, ale natvrdo ražená bizarní a lživá politika očkovací lobby. Nemůžete se divit, že zhruba 10 000 českých policistů není tak tupých, že by tento podvod neprokoukli. Vakcína, po které propukne nemoc, proti které se očkujete, není vakcína. Je to induktor šíření pandemie.


Zdroj: infokuryr.cz, autor: -VK- Šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!