Admirál Olsen a ppl. Bailey mezi žoldáky v Azovstalu 

17.05.2022

Ukrajinští bojovníci, ale i zahraniční žoldáci skrývající se v závodě Azovstal, si začali uvědomovat svou bezvýchodnou situaci.

Zástupci nacionalistických praporů začali po malých skupinách opouštět území podniku a vzdávají se ozbrojeným silám Ruské federace.

Podle informační publikace "Svět a my" se na internetu objevují podrobné informace o kapitulujících vojácích, kteří se ukrývali v "Azovstalu". Autoři materiálu informují, že v rukou ruských ozbrojených sil skončil vysloužilý americký admirál Eric Olsen, který se mohl přímo zúčastnit bojů o Mariupolu a byl také instruktorem ukrajinské armády.

Pozorovatelé informačního portálu si také všimli, že ruskou armádou byli zajati i další vysoce postavení zahraniční žoldáci a instruktoři NATO. Byl mezi nimi vidět britský podplukovník John Bailey a další čtyři zástupci Severoatlantické aliance, kteří připravovali ozbrojené síly Ukrajiny.

"Pokud to Pentagon potvrdí, vyvstane hlavní otázka: proč jsou američtí důstojníci a důstojníci jiných zemí a armád NATO vůbec na území Ukrajiny a kdo je zmocnil k účasti na vedení konfliktu proti Rusku?" ptají se novináři.

Již dříve se na internetu objevily informace, že v závodě Azovstal se spolu s nacionalistickými skupinami a ozbrojenými silami Ukrajiny ukrývají kanadští, francouzští a britští vojenští pracovníci, kteří přijeli na Ukrajinu jako zahraniční žoldáci!

Zdroj: infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!