Americký plukovník na Fox News řekl, kdy bude konec války

07.03.2022

Americký plukovník na televizi Fox News prohlásil, že pravděpodobně do deseti dnů bude ukrajinská armáda vyhlazena a válka ukončena.

Amerika na pomoc nepřijde a je prý načase, aby Zelenský přijal realitu! Další věc je ta, že ruské banky začnou od pondělí Rusům vydávat čínské mezinárodní platební karty UnionPay a k systémům VISA a MasterCard se prý už Rusko nevrátí! "Poprava" dolaru v přímém přenosu, a to je teprve začátek! Rusové také na Ukrajině odhalili laboratoře na vývoj biologických zbraní!

Ruská armáda zahájila na Ukrajině v sobotu večer po vypršení příměří po odsunu civilistů mohutnou ofenzívu a na Ukrajině vypukla doslova panika. Podle posledních informací již byla ve Varšavě ustanovena nová ukrajinská exilová vláda, jejíž jména musí nejprve projít schválením ve Washingtonu. Podle získaných fotografií z projevů Volodymyra Zelenského se ukazuje, že se nejspíš nachází na americkém velvyslanectví ve Varšavě. Potvrzují to malé a nepatrné detaily fotografií, které ukazují, že řečnický stolek, který Zelenský používá, je ten samý pultík, který používá americké velvyslanectví ve Varšavě.

Je to klasický bílý pultík s čelem, na který americká ambasáda umisťuje různá loga, obvykle státní symboly USA anebo zemí, jejichž hosté za pultíkem vystupují. V případě Zelenského je to státní znak Ukrajiny. Uniklá fotografie z americké ambasády ve Varšavě však zachycuje Zelenského řečnický pultík už bez státního znaku, zatímco vedle stojí osobní stráž Zelenského se samopalem AK- 47 Kalašnikov.

Mezitím západní média v hysterii publikují další lži a dezinformace.

Britská BBC v pátek dokonce odvysílala reportáž se zprávou, že ukrajinští bojovníci statečně odolávají při obraně města Tarkov. Jenže toto město na Ukrajině neexistuje, je to fiktivní město pocházející z počítačové hry Escape From Tarkov. A takto bychom mohli pokračovat, jak Západ zoufale hledá pozitivní zprávy z Ukrajiny, a když je nenajde, tak si je vymyslí a vyrobí. Realita je ovšem někde úplně jinde.

Zelenský již má sestavenou exilovou vládu, čeká se na její schválení z Washingtonu

Podle informací na ruských sociálních sítích je Zelenský ve Varšavě na americkém velvyslanectví kvůli tomu, že po něm jde ruská tajná služba, která již operuje ve Varšavě a dopředu počítala s tím, že po zahájení invaze se ukrajinský prezident přesune do Polska.

Američané tak vyhodnotili, že ani Polsko není pro Zelenského bezpečné a je proto ukrytý uvnitř na americkém velvyslanectví, kde pro něho zřídili improvizovanou televizní místnost. Do podzemního bunkru v Kyjevě pod prezidentským palácem totiž není zavedena televizní přenosová technika a ani vybavení pro televizní vysílání.

Jedná se o bunkr z dob Sovětského svazu, který je v hloubce více než 300 metrů, ale není vybaven televizním vývodem na povrch pro zajištění přenosů. Informoval o tom v sobotu na ruské televizi bývalý bezpečnostní technik Janukovičovy vlády. A nejsou k dispozici informace, že by po roce 2014 došlo k modernizaci bunkru do takové míry, aby v něm byla zřízena televizní místnost se zázemím a se schopností napojení na ukrajinské radiokomunikace a televizní vysílače. Ukrajina může porážku pouze oddalovat, nemůže jí ale zabránit.

VIDEO: Americký plukovník vyrazil moderátorovi doslova dech, zazněla pravda o Ukrajině!

https://aeronet.news/video-americky-plukovnik-na-televizi-fox-news-prohlasil-ze-do-10-dnu-bude-ukrajinska-armada-vyhlazena-a-prezident-zelensky-je-pry-loutka-ktere-septaji-aby-valecne-utrpeni-ukrajincu-prodluzovala/

A přesně toto kritizoval na americké televizi Fox News penzionovaný plukovník americké armády Douglas McGregor, který šokoval moderátora výrokem, že Zelenský je loutka, které ze zahraničí našeptávají, aby válku prodlužoval, i když porážka Ukrajiny je nevyhnutelná a podle jeho názoru bude do 10 dnů hotovo a válka skončí. Rusové usilují o neutralitu Ukrajiny a tu neutralitu v ní nastolí buď s pomocí Zelenského, anebo bez jeho pomoci.

Je to nevyhnutelný fakt, se kterým by se Zelenský měl podle názoru plukovníka McGregora vyrovnat. Ruská vojska se snaží podle jeho názoru o minimální škody na infrastruktuře Ukrajiny, proto neútočí na rozvodné sítě elektřiny, ani na vodárny, přičemž požár v Záporožské jaderné elektrárně byl způsoben požárem v administrativní budově, z jejíchž oken nejprve ukrajinská armáda zahájila palbu na ruské jednotky. Rusové palbu na administrativní budovu opětovali.

Ukrajinci tuto provokaci využili a v budově založili požár pomocí kanystrů benzínu a naskládaných hromad papírů a lejster. Požárním jednotkám se podařilo požár lokalizovat velmi snadno. Amerika na pomoc Ukrajině nepřijde, protože Američané dosáhli svého, Rusko je izolováno od Evropy sankcemi a tím celý úkol pro Američany končí. Ukrajina nyní bude ponechána napospas Rusům. Ukrajina posloužila jako klacek na ruského medvěda, aby se rozzuřil a začal na Ukrajině dělat pořádky, za což potom západní země na medvěda uvalí maximální možné sankce, a to přesně tak, jak bylo v plánu. Ukrajina posloužila a po použití bude nyní ze strany Američanů zahozena jako použitý toaletní papír. Poslední bude moci Ukrajinu spláchnout.

Rusko definitivně odchází od dolaru, Vladimir Putin slaví obrovské vítězství... nad ruskými bankami v rukách RŽK. A proto izraelský premiér tak narychlo spěchal do Moskvy

Taková je pravda o válce na Ukrajině. A kdokoliv z českých politiků vám tvrdí opak, tak vám nehorázně lže. A jestli si čeští politici myslí, že sankce na Rusko něco změní, tak jsou zase úplně mimo, jako tomu bylo již v roce 2014. Kreml se snažil 8 let přimět ruské banky pod kontrolou Ruského židovského kongresu (RŽK) k odchodu od amerického dolaru, tedy k projektu de-dolarizace Ruska. Pamatujete, jak se o tom od roku 2014 neustále hovořilo v ruských médiích? Jenže židovské ruské banky ne a ne, těm se nechtělo. Takže, jak to Kreml zařídil? Provedl invazi na Ukrajinu a kompletně všechny ruské banky byly odříznuty od dolarového SWIFTu! V Izraeli je z toho Boží dopuštění a premiér Naftali Bennett hned odletěl do Moskvy. Odchod Ruska od dolaru a přechod k čínskému UnionPay je šokem pro Tel Aviv.

To, co se Putinovi domlouváním a prošením ruských bank nedařilo celých 8 let, tak najednou jde samo od sebe během jediného víkendu. Ruské banky v neděli společně oznámily, že v důsledku sankcí opouští dolarové platební systémy VISA a MasterCard a přechází na čínský platební systém UnionPay, který začne být v Rusku implementován okamžitě. Hned v pondělí začnou ruské banky tisknout nové platební karty UnionPay pro miliony svých klientů, aby s nimi mohli platit při cestách do zahraničí ve 180 zemích světa, kde jsou platební karty UnionPay akceptovány vedle karet VISA, MasterCard, JCB nebo American Express.

Konec dolaru, VISA a Mastercard v Rusku a objevené ukrajinské laboratoře na výzkum biologických zbraní financované z USA

A co víc, podle ruských médií bylo učiněno rozhodnutí, že ruské banky se již k systému SWIFT a k bankovním kartám VISA a MasterCard nevrátí, a to ani v případě, že v budoucnu budou sankce proti Rusku zrušeny. Vladimir Putin již podle ruské televize vyjádřil uspokojení nad krokem ruských bank, že tento krok pomůže snížit závislost ruského bankovního sektoru na západním dolarovém bankovním systému. Tohle je doslova černá neděle pro americký dolar, protože Rusko přijetím čínského UnionPay vytvoří největší platební bezhotovostní síť na světě, pokud jde nejen o počet uživatelů, ale především o objem peněz, které budou systémem protékat. A to není zdaleka všechno.

V době, kdy ruská vojska vstoupila na Ukrajinu, nařídila vláda v Kyjevě okamžité zničení patogenů, včetně moru a antraxu v laboratořích, financovaných USA poblíž ruských hranic, uvedlo v neděli ministerstvo obrany v Moskvě. Dřívější zvěsti o tom, že se ruská armáda zaměřila na biolaboratoře, provozované USA, byly odepsány jako konspirační teorie, ale ministerstvo slíbilo, že svá tvrzení doloží dokumenty.

"Od ukrajinských zaměstnanců biolaboratoří jsme obdrželi dokumentaci o mimořádném zničení 24. února zvláště nebezpečných patogenů moru, antraxu, tularémie, cholery a dalších smrtelných chorob," uvádí se v prohlášení ministerstva obrany.

V prohlášení byl kyjevský režim obviněn, že provedl "nouzovou očistu", aby skryl důkazy o údajném programu biologických zbraní, který byl podle ministerstva financován USA a zahrnoval výrobu "komponentů biologických zbraní" v nejméně dvou laboratořích ve městech Poltava a Charkov, v nichž v posledních dnech probíhaly intenzivní boje mezi ruskými a ukrajinskými silami. Dokumenty zveřejněné ministerstvem obrany údajně obsahují příkaz ukrajinského ministerstva zdravotnictví ke zničení patogenů a seznamy dotyčných zárodků. Panečku, to je skandál!

Ukrajina ohrožuje svoji vlastní státnost, varoval Putin kyjevskou vládu

Vladimir Putin v neděli oznámil, že ofenzíva ruské armády přestane ve chvíli, kdy ukrajinská armáda složí zbraně a splní podmínky Moskvy, tedy úplné odzbrojení Ukrajiny, pozatýkání všech členů polovojenských jednotek, vyznávajících neonacistické odkazy, včetně Stěpana Bandery, a vyhlášení neutrality Ukrajiny. Pouze za těchto podmínek přestane ruská armáda v obsazování Ukrajiny. A pozor, situace se v sobotu dramaticky v Kremlu změnila. Vladimir Putin totiž prohlásil, že současné chování ukrajinské vlády ohrožuje samotnou státnost Ukrajiny, tedy samotné právo na to, aby Ukrajina byla samostatným státem.

Tato vyslovená hrozba potvrzuje již dříve uniklé informace z Kremlu, že Moskva zvažuje rozdělení Ukrajiny na více státních celků, a to minimálně na dva, ale spíše na více. Veškeré území na východ a na jih od Kyjeva by připadlo Rusku, zatímco Ukrajina by si ponechala jen Kyjev a území na západ od Kyjeva. Ukrajina by ale podle všeho přišla i o severní část Ukrajiny, o Černobylskou oblast. Toto rozbití Ukrajiny by podle ruských novinářů bylo na stole v případě, že by Zelenský namísto dohody s Kremlem o neutralitě sestavil zahraniční exilovou vládu a snažil by se na území Ukrajiny řídit partyzánskou válku. Všechno je teď stále otevřené. Ukrajina, jak jsme ji dosud znali, však jednou provždy a definitivně skončila.

Medvěd to tak podle všeho řekl jasně: Už nikdo do mě z Ukrajiny západním klackem píchat nebude! Více munice a více zbraní proti Rusku mír na Ukrajinu nepřinese! Pouze více mrtvých a více utrpení ukrajinských občanů.


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!