Za explozemi plynovodu Nord Stream stojí CIA

05.10.2022

Americký profesor a autor ruské šokové ekonomické transformace z 90. let Jeffrey Sachs na americké televizi Bloomberg zboural moderátorskou dvojici, když prohlásil, že existují důkazy o tom, že americké vrtulníky ze základny v polském městě Gdaňsk kroužily nad místy, kde později došlo k explozím plynovodu!

Aby toho nebylo málo, máme video, kde je vidět, jak se v českých školách energetická krize rozjela naplno, ruská média přinesla video z české školy, kde studenti nafasovali k zahřátí deky!

Energetická situace v Evropě začíná naplňovat tzv. Murphyho zákon schválnosti. Evropské centrum pro střednědobé předpovědi počasí (ECMWF) totiž oznámilo, že letošní zima by jako naschvál měla být chladnější než předchozí zimy, mělo by padat méně sněhu, má být více holomrazů a spolu s tím má i méně foukat vítr, takže německé větrníky na výrobu elektřiny budou k ničemu.

Nedostatek levného ruského plynu, který se v Evropě kromě topení používá i na výrobu elektřiny v plynových elektrárnách, tak povede k nejhorší zimě od II. sv. války, resp. od zimy 1944/45 v Německu, kdy Vůdce nařídil zákaz vytápění v domech mimo časová okna od 18:00 hodin do 23. hodiny. Hlídky Volkssturm to potom kontrolovaly během pochůzek po ulicích, jestli z některých komínů nestoupá dým mimo povolené hodiny.

Profesor Jeffrey Sachs
Profesor Jeffrey Sachs

Tento teror se znovu letos vrátí do Německa a ministerstvo vnitra připravuje desítky tisíc policistů a probíhá jejich výcvik na potlačování nepokojů mrznoucího obyvatelstva. Architektem mrznutí v Evropě je podle posledních informací právě německý kancléř Olaf Scholz, který čelí podezření z vlastizrady, a na německých sociálních sítích se vedou diskuse, jestli se najde někdo, kdo by ho zatkl.

Unikly totiž informace, že Scholz má něco společného s explozemi plynovodů Nord Stream a vydal souhlas americké CIA a Pentagonu k likvidaci plynovodu, který je v majetku německé firmy. Informace se šíří na německých sítích už několik dní a německá policie má nejvyšší pohotovost, protože informace je nejen důvěryhodná, ale dává smysl od začátku až do konce. Už to není jen spekulace, začínají o tom hovořit i američtí analytici.

Za explozemi Nord Stream plynovodů stojí CIA

Bývalý americký senátor Richard Black v posledním vystoupení prohlásil, že v bezpečnostních kruzích v USA se šíří informace, že za explozemi Nord Stream 1 a 2 stojí americká CIA, která zřejmě spolupracovala s Pentagonem a s ministerstvem zahraničí. Zároveň senátor uvádí názor, že kancléř Olaf Scholz musel o explozích vědět dopředu a musel s nimi vyslovit souhlas, tudíž musel dát CIA povolení k likvidaci plynovodů, protože podle Blacka by CIA neriskovala mezinárodní diplomatickou krizi, pokud by některý německý orgán zjistil, kdo za zničením plynovodů stojí a začal by konat mimo vymezený a dopředu domluvený rámec.

Všechna 3 videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-americky-senator-richard-black-prohlasil-ze-kancler-olaf-scholz-musel-dat-souhlas-americke-cia-a-ministerstvu-obrany-usa-ke-zniceni-obou-vetvi-plynovodu-nord-stream/

Oba plynovody jsou v majetku německé firmy Wintershall Group AG, což je menšinový akcionář ve společnosti Nord Stream AG. Přestože plynovody vznikly ve spolupráci s ruským Gazpromem, kvůli evropské směrnici o energetické bezpečnosti EU nesmí producenti plynu vlastnit současně plynovody, takže vlastnictví plynovodů přešlo na německého menšinového akcionáře. Čili útok na plynovody je útokem proti německé firmě a německému majetku. Když se podíváte, že kancléř Scholz mlčí jako zařezaný, nezastává se německé firmy, která přišla o majetek, tak je každému jasné, co to znamená. Scholz s tím souhlasil, všechno bylo dopředu dohodnuté a dost možná i Wintershall byl o tom informován, protože se nezdá, že by dělal nějaké velké vlny.

Hlavním cílem EU po covidové krizi je válka proti Rusku, nikoliv oživení zbídačené evropské ekonomiky po 2 letech lockdownů

Jedinou obětí tak jsou obyčejní Němci, kteří budou přes zimu mrznout. A s nimi bude mrznout i zbytek Evropy, protože hlavním cílem EU je nyní válka proti Rusku. Zatímco ještě koncem minulého roku byl hlavním cílem Bruselu boj proti covidu a pandemii, nic nebylo důležitějšího, tak teď je to boj proti Rusku a znovu nic není důležitějšího, než tento boj. To i za cenu toho, že lidé přijdou vlivem obrovské mamutí inflace o veškeré životní úspory. Právě o tom hovořil senátor Richard Black ve svém pořadu, jak Německo tiskne obrovská kvanta nekrytých peněz, nekrytých EUR. Lidé v zimě vyrazí do ulic a budou nenávidět své vlády. Budou volat o pomoc Vladimira Putina.

Teplo = Rusko! Zima = EU & NATO!
Teplo = Rusko! Zima = EU & NATO!

Nenávist k Evropské unii a vládám evropských zemí den ode dne utěšeně roste, to je dobrá zpráva, protože to znamená, že obyvatelstvo je ještě při smyslech a není přeprogramováno, dokáže se ještě při pohledu do prázdného nákupního vozíku mobilizovat. A když lidem někdo vezme teplo domova, opravdu se tím něco změní. Lidé ztratí iluze o své vládě a začnou ji upřímně a ze srdce nenávidět. Jako v zimě 1944/45 obrovsky klesla Hitlerovi podpora mezi Němci.

Právě proto německé vnitro připravuje desítky tisíc policistů do německých měst, protože demonstrace se překlopí do generálních stávek, protestů a do mrznoucích pochodů proti vládě. Dodávky zbraní na Ukrajinu budou potom v ostrém kontrastu mrznoucího obyvatelstva, které si uvědomí, že zrádcovská vláda raději posílá za miliardy EUR či korun další zbraně na Ukrajinu, ale lidé doma musí mrznout. Tato reflexe se stane rozbuškou lidových nepokojů a v některých temperamentnějších zemích začnou pogromy na politiky. Zima bude balšaja!

Bývalý Jelcinův poradce a americký profesor šokoval moderátory Bloomberg TV, když odhalil americké helikoptéry z Gdaňsku nad plynovody krátce před explozemi

Americký ekonom a profesor Jeffrey Sachs, který je v Rusku jinak nechvalně známým autorem šokové ekonomické transformace Ruska z 90. let, kdy byl poradcem Borise Jelcina, podpořil výrok senátora Richarda Blacka a na americké televizi Bloomberg prohlásil, že za útokem na plynovody Nord Stream stojí opravdu USA, protože radarová data ukazují, že nad místem explozí krátce předtím kroužily americké vojenské helikoptéry, které vystartovaly ze základny v Gdaňsku.

Rovněž i americký prezident Joe Biden krátce před ruskou invazí na Ukrajinu prohlásil, že USA nedovolí zprovoznění Nord Stream 2, že prostě ten projekt zničí tak či onak. Dokonce americký ministr zahraničí Antony Blinken minulý týden prohlásil, že zničení obou plynovodů je příležitostí pro americké producenty LNG plynu, aby tuto situaci využili a vyvezli do Evropy co nejvíce svého plynu za současných vysokých cen. 

Evropští politici přivedou Evropu do největší inflace za několik posledních dekád, přinesou lidem hrozivé faktury za energie, přinesou jim zimu, přivedou Evropu do vymyšlené války s Ruskem, proti kterému občané EU nic nemají, Rusko evropským občanům nic neprovedlo špatného (Ukrajina si sama může za současnou situaci), ale ve jménu ukronacistické junty v Kyjevě ženou celou Evropu do ekonomického a energetického kolapsu. Fabriky v zemích EU jsou na pokraji krachů, šíří se informace z centrály VW, že Volkswagen chce ukončit výrobu ve střední Evropě, a to kvůli vysokým cenám plynu a elektřiny a přesunout výrobu na jihozápad a sever Evropy, kde mají LNG terminály. A v této situaci politici nabízí lidem svetry! Nejen svetry, ty jsou totiž drahé, nově jsou v kurzu laciné deky!

Studenti v české škole nabalení v dekách se stali hitem ruských médií

Ruská média a dokonce i ruská televize přinesla krátké video z jedné blíže neurčené české školy nebo gymnázia, kde jsou studenti nabaleni do dek během vyučování. Provozovatelé školy totiž nemají v rozpočtech peníze na placení enormních faktur za plyn a elektřinu, takže škola nakoupila deky a rozdala je studentům.

Deky totiž vyjdou levněji, než faktury od českého polostátního ČEZu nebo od dodavatelů plynu. Deky jsou použitelné do určité teploty, ale pokud se škola rozhodne netopit déle, stěny budovy prochladnou a získají akumulační záporný koeficient, což je vysoce nebezpečné, a zná to každý zkušený správce velkých budov.

Prochladlé stěny, když se několik dní netopí, získají akumulační efekt a při následném zatopení začnou pohlcovat veškeré teplo jako houba, takže o to více paliva se spotřebuje na odstranění negativního teplotního potenciálu stěn v budově. Správci českých škol se s tímto fenoménem ještě nesetkali, protože neměli od konce II. sv. války příležitost. Letos ale příležitost mít budou. Pokud česká vláda neznárodní ČEZ a elektrárny v ČR, a pokud nepodepíše přímý kontrakt s Gazpromem, bude mít vláda v polovině ledna na krku povstání v ulicích. Je potom jedno, jestli bude na teploměru mínus 5 nebo mínus 15, protože lidé budou vztekem na těch ulicích rozpáleni doběla. Deky a ani svetry už potom vládě nepomohou.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!